No i tak to wszystko na tym świecie urządzone że jeśli coś się zaczyna to już od początku zmierza ku końcowi. Nasz malutki turniej też niestety wczoraj zakończył swój żywot Uśmiech
Jak co sezon nie zawiedli stali bywalcy, którzy są z moimi turniejami na bieżąco i zawsze biorą udział. Dobrze, że jesteście bo wiem, iż zawsze mam pewną grupę ludzi na których zawsze można liczyć począwszy od miejsca na liście startowej kończąc na organizacjach czy komunikacji. Dzięki!
Oczywiście jak co sezon dochodzą też nowi; i wam też serdecznie dziękuje za zaufanie i wzięcie udziału w tych skromnych rozgrywkach.
Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc, udział, zaangażowanie, mam nadzieję że choć trochę Wam się podobała jazda w czymś więcej niż w lidze Uśmiech
Oczywiście jak co roku oprócz fajnej zabawy trafiło się kilku maruderów i niestety ja osobiście mam już takich powyżej uszu dlatego drużyny:
Spartanie (ludwik)
Kmż Lub. (Mati12)
Grunwald Budziwój (rickey)
WosiuLionsSquad (Wosiu3)
Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955)

dostają dożywotniego bana Język na wszelkie turnieje organizowane przeze mnie, tam gdzie ja tam Was nie będzie, sorry ale "pałka się przegła". Nie można ludziom psuć zabawy bo później wszystko traci kolory i staje się szarością. Także możecie mnie obrzucać błotem ale sami na to zasłużyliście.
A teraz przyjemniejsze rzeczy. KLASYFIKACJA KOŃCOWA!

1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
2. Towers Wrocław (gregory7372)
3. Falubaz Hools (beber1)

4. Club Red Rabbit (etteruord)
5. Primavera Toruń (piotrowskp)
6. Czarni Inowrocław (Jack21)
7. Ahtung SC (purgazik)
8. TZ GNIEZNO (MARIAN)
9. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max)
10. Czerwono Czarni (ANTONIO)
11. unia tarnów19993 (anonim-04)
12. STARTLECHMA (lech)
13. Marma Rzeszóww (siwy1296)
14. KM Psie Pole (Sandro85)
15. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper)
16. Kościańskie Byki (MGRBarto)
17. Spartanie (ludwik)
17. NM2012 (Raffik1607)
19. Kmż Lub. (Mati12)
19. Grunwald Budziwój (rickey)
21. WosiuLionsSquad (Wosiu3)
21. Alfa Lubicz (kielpin)
21. Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955)
21. atteam (aturski)


Drużynom z podium serdecznie gratuluję sukcesów, po prostu rządzicie w 4 lidze Panowie, brawo!
KS TATRA TORONTO w tym sezonie był poza zasięgiem kogokolwiek i to pozostaje bez komentarza!
Z tego miejsca pragnę zaprosić wszystkich na następny sezon rozgrywek, niestety jeszcze nie wiem w której lidze Duży uśmiech ale w której bym nie był zawszę coś będę starał się organizować, tego możecie być pewni. Także jeszcze raz dziękuję, gratuluję i zapraszam.
A no i sorry za ten elaborat ale musiałem podsumować kolejny genialny turniejowy sezon, dla leniwych pogrubiona i kolorowa klasyfikacja dla reszty całość Język
POZDRO!
[Obrazek: 5419.jpg]