#11
(2014-01-09, 07:12:25)Teves napisał(a): Kur...Ja juz mam po sezonie. Przed dwoma najwazniejszymi meczami z deahniksem i unia leszno krolik zaliczyl spadek techniki -3. Potrzebuje 27 dni na jego skok od zera. Wiec 3 najwazniejsze mecze bez lidera mam w dupe, Moge jedynie liczyc na 3 miejsce. Uroki trzymania dziadkow.

mysle ze sie mylisz jeden spadek -3 meczu nie przegrywa ani tez nie wygrywa!!! kto ma wygrac w meczach to wygra pozatym co do naszego meczu to sadziłem i sadze ze u ciebie przegram a u siebie wygram ( z bonusem ) pzdr

ps: przed naszym meczem 5 podstawowych zawodników bedzie miało u mnie skoki skili Uśmiech

aktualne sr skili bo to nie jest tajemnica dla mnie: 11.01.2014

Aureliusz Górny 89.4
Bjarne Skovbjerg 87.8
Artur Adamczyk 86.4
Herbert Mitko 86.8
Emanuel Wilk 90.2
Kryspian Czeszun 84.2
Benedykt Zwierzewicz 68.4

i nie ma co pisac ze przez 1 zawodnika sie mecze wygrywa czy tez przegrywa u siebie bedziesz miał handycap i ja u siebie tez . przy nowym silniku wazne jest tez szczescie co widac po czasach przy 5 biegach pzdr

a z tego co widze to przed spadkiem super szału tez nie robił w turniejach jak i w lidze ( dobry solidny zawodnik prowadzacy pare ale 8 razy za kogos plecami przyjechał) wiec masz lepszych pzdr