#1
Bardzo serdecznie chciałbym poinformować zawodników 3,4 i 5 ligi iż od nowego sezonu nadchodzi mała zmiana w organizacji turniejów.
Pierwsza zmiana jest taka iż od teraz turnieje stają się stałe i będą organizowane co sezon nie zależnie od ligi w której znajdują się organizatorzy Uśmiech Forma i zakres turniejów nie ulega większej zmianie nad prowadzone będą: Puchar 3 Ligi oraz Parowe Mistrzostwa 3 Ligi jednakże od nowego sezonu następuje pewne połączenie turniejów w jeden system. Zawody będą rozgrywane co sezon osobno dla 3,4 i 5 ligi i prowadzone będą przez 4 osoby: Bicycle (telkosr), TARZAN`S TEAM TARNÓW (Marek79), Solino Inowrocław (MarekAureliusz), Czarni Inowrocław (Jack21). Dwaj pierwsi zostają organizatorami turniejów pucharowych ligi 3,4 i 5 natomiast 2 managerowie z Inowrocławia poprowadzą zawody parowe. Wszyscy mamy już doświadczenie w organizowaniu tego typu rozgrywek, ja osobiście już 5 sezonów organizuje takie zawody (zawsze w lidze w której byłem Duży uśmiech ) Zapisy do turniejów w 3 lidze już trwają i są założone odpowiednie tematy na forum, natomiast zapisy do do turniejów 4 i 5 ligowców zaczną się 1 kwietnia i zostaną założone do tego specjalne tematy na forum.
Prosimy bacznie obserwować posty na forum gdyż zapisy i wszelkie informacje będą podawane na forum.
Mam nadzieję że frekwencja dopisze i rozpoczniemy w SW nową erę turniejów Uśmiech
Pozdrawiam,
i pamiętajcie 1 KWIETNIA! nie możecie przegapić tej daty ani tych konkursów! Uśmiech