#15
(2011-09-13, 16:17:23)Asteck666 napisał(a): Axen.. i zaczynałes od 5 ligi, a nie od 6tej Język
Tak jest, mój błąd. Zacząłem w tamtym sezonie a teraz jestem w 4 lidze. Pomyliło mi się, bo wcześniej grałem w innego speedway'a Uśmiech

Ceny szkółki samej fakt, mogły by zostać, skoro Ty dałeś radę rozbudować to i my damy... ale mimo wszystko powinny zostać ceny nakładów na juniorów.

Jak zobaczyłem Twoją wypowiedź to stwierdziłem, że tylko nowszym to nie będzie pasować... ale jak widać koledzy z ekstraklasy i 2 ligi również mają takie same zdanie jak ja. Nie chodzi o to, że się nie da ich wyszkolić po takiej cenie, bo się da. Ale nie jest to opłacalne, to po pierwsze, a po drugie te pieniążki mogłyby zostać wykorzystane w innym celu. Testowanie motorów czy zakup innych zawodników - więcej kasy w budżecie to większy ruch transferowy, a to oznacza większe zyski ze sprzedaży. Gra ma być fajna, nie nudzić, musi coś się dziać. Ale jak ma się dziać skoro ja mając 2 juniorów w szkółce mam tygodniowo ok 50tys do przodu. Na taki lv szkółki z takimi zarobkami można zbierać parę sezonów Uśmiech

Przecież tak samo my jak i administracja chcielibyśmy by gra była ciekawsza i przyjemniejsza. Dla nas to lepsze zabawa, dla administracji większa ilość graczy.
[Obrazek: 1399.jpg]