Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
#1
Zbliża się początek 12 sezonu, w związku z czym chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w turnieju Parowe Mistrzostwa 4 Ligi.

Turniej będzie odbywać się na zasadzie zawodów indywidualnych, start 26 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona - 32.

Zapraszamy do udziału, chętnych prosimy o wpisywanie się w tym temacie, zapisy do 15 kwietnia (kto pierwszy ten lepszy). Pary mające wziąć udział w turnieju należy zgłosić do 19 kwietnia.

Uwaga! Jeśli nie będzie kompletu zgłoszeń, będzie możliwość uczestnictwa w turnieju drugiej pary. Jeśli ktoś jest chętny wystawić drugą parę, proszę to zaznaczyć w zgłoszeniu.

Prawidłowa forma zgłoszenia: NAZWA DRUŻYNY (nick z gry).

Pamiętajcie, zgłaszacie się jako klub, nie jako konkretna para zawodników!
________________________________________________________________________________​_____

FINAŁ

1. Sokół Świdnik (kolarek) (28, 26, 27, 23) - 38 pkt.
2. BlackWolf (pedroart) (21, 25, 20, 22) - 26 pkt.
3. Apator Toruń (Kwiatek) (7, 8, 24, 26) - 22 pkt.
4. falubaz3017 (Maly3017) (21, 8, 13, 9) - 16 pkt.
5. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) (18, 4, 21, 21) - 15 pkt.
6. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (8, 13, 9, 11) - 11 pkt.
7. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) (15, 16, -, -) - 9 pkt.
8. Górnik Row Rybnik (walenty69) (2, -, 5, 7) - 2 pkt.

19.07 [Grząska] falubaz3017 (Maly3017) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-38178
26.07 [Grząska] Sokół Świdnik (kolarek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-38161
2.08 [Normalna] Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-38366
9.08 [Normalna] Solino Inowrocław (MarekAureliusz) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-38784

Składy:
GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) - ANTKOWIAK, BAJSZCZAK
Apator Toruń (Kwiatek) - Olgierd Knap, Beniamin Kempiński
falubaz3017 (Maly3017) - SŁAWEK ILKIW, EWALD RYCZKOWSKI (IV kolejka: Hilary Jakim, SŁAWEK ILKIW)
Sokół Świdnik (kolarek) - Bogusław Jabłoński, Emil Kwiatkowski
Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - Feliks Wisniewski, Skonicki
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara
Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - Gondro, Krupinski
Górnik Row Rybnik (walenty69) - Wit Piotrowski, Pankracy Sępioło
_____________________________________________________________________________________
PÓŁFINAŁY

Grupa P1:

1. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) (22, 22, 23, 18) - 34 pkt.
1. Apator Toruń (Kwiatek) (24, 21, 22, 21) - 34 pkt.
3. falubaz3017 (Maly3017) (6, 17, 17, 22) - 22 pkt.
4. Sokół Świdnik (kolarek) (19, 10, 17, 16) - 17 pkt.

5. SIDNEY team (Sídney68) (16, 16, 5, 14) - 11 pkt.
6. Primavera Toruń (piotrowskp) (14, 15, 11, 13) - 10 pkt.
7. Kościańskie Byki (MGRBarto) (11, 12, 14, 11) - 8 pkt.
8. Czerwono Czarni (ANTONIO) (8, 7, 11, 5) - 3 pkt.

21.06 Sokół Świdnik (kolarek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37111
28.06 Kościańskie Byki (MGRBarto) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37379
5.07 Czerwono Czarni (ANTONIO) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37252
12.07 Primavera Toruń (piotrowskp) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37746

Składy:
Sokół Świdnik (kolarek) - Bogusław Jabłoński, August Rączy
Apator Toruń (Kwiatek) - Olgierd Knap, Beniamin Kempiński
Czerwono Czarni (ANTONIO) - Arseniusz Bąkowski, Saturnin Nawrat
falubaz3017 (Maly3017) - EWALD RYCZKOWSKI, JAKUB DRACHAL
GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) - BAJSZCZAK, WOJCIK
Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski, Juliusz Grocki
Primavera Toruń (piotrowskp) - Arthur Adams, Dionizy Dudek
SIDNEY team (Sídney68) - NOWICKI, FALGIER
________________________________________________________________________________​_____

Grupa P2:

1. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) (26, 27, 27, 26) - 38 pkt.
2. BlackWolf (pedroart) (27, 27, 26, 21) - 34 pkt.
3. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (14, 15, 21, 17) - 19 pkt.
4. Górnik Row Rybnik (walenty69) (8, 15, 8, 23) - 18 pkt.

5. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) (19, 14, 15, 15) - 16 pkt.
6. Tarzan's Team Tarnów II (Marek79) (16, 9, 8, 2) - 7 pkt.
7. RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) (7, 12, 11, 11) - 8 pkt.
8. PajakTeam (radzik75) (3, 1, 4, 3) - 1 pkt.

21.06 Tarzan's Team Tarnów (Marek79) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37123
28.06 Górnik Row Rybnik (walenty69) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37319
5.07 BlackWolf (pedroart) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37138
12.07 Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-37790

Składy:
Tarzan's Team Tarnów (Marek79) - Salomon Cegielski, Mateusz Sobiszewski
Tarzan's Team Tarnów (Marek79) II - Izydor Opalanko, Korneliusz Pachnik
Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - Feliks Wisniewski, Skonicki
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara
RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) - Aleksy Skowyra, Amadeusz Andrearczyk
Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - Gondro, Krupinski
Górnik Row Rybnik (walenty69) - Wit Piotrowski, Pankracy Sępioło
PajakTeam (radzik75) - Odyseusz Miszelski, Grzegorz Himgvist
________________________________________________________________________________​_____

Grupa G:

1. Sokół Świdnik (kolarek) (26, 27, 25, 21) - 38
2. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) (26, 24, 24, 24) - 36
3. falubaz3017 (Maly3017) (20, 20, 21, 21) - 24
4. Kościańskie Byki (MGRBarto) (16, 17, 20, 19) - 16
5. Primavera Toruń (piotrowskp) (13, 15, 15, 17) - 12

6. K.S. Serce Radlin (kropa46) (8, 11, 9, 12) - 7
7. JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio) (1, 5, 5, 5) - 3
8. Zwol-Itek (Zwolen) (10, -, -, -) - 2


24.05 Primavera Toruń (piotrowskp) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36120
31.05 Kościańskie Byki (MGRBarto) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36324
7.06 K.S. Serce Radlin (kropa46) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36571
14.06 falubaz3017 (Maly3017) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36859

Składy:
Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - Feliks Wisniewski, Skonicki
Primavera Toruń (piotrowskp) - Arthur Adams, Dionizy Dudek
K.S. Serce Radlin (kropa46) - Handzlik, Iwan
JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio) - Nikodem Dembicz, Jerzy Żmurda
falubaz3017 (Maly3017) - EWALD RYCZKOWSKI, Ilkiw Sławek
Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski, Juliusz Grocki
Sokół Świdnik (kolarek) - Bogusław Jabłoński, August Rączy
Zwol-Itek (Zwolen) - swierżyński beniamin, nikodem brejniak
________________________________________________________________________________​_____

Grupa H:

1. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) (23, 25, 25, 23) - 40
2. Czerwono Czarni (ANTONIO) (20, 15, 23, 23) - 30
3. Tarzan's Team Tarnów II (Marek79) (20, 18, 15, 17) - 24
4. RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) (17, 21, 17, 15) - 20
5. Górnik Row Rybnik (walenty69) (15, 14, 12, 16) - 13
6. PajakTeam (radzik75) (11, 14, 10, 16) - 10

7. WRZ (mundek) (5, -, 12, 4) - 3
7. Marma Rzeszów (siwy1296) (9, 10, 6, 6) - 3

24.05 Tarzan's Team Tarnów II (Marek79) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36117
31.05 Marma Rzeszów (siwy1296) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36292
7.06 Czerwono Czarni (ANTONIO) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36340
14.06 PajakTeam (radzik75) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36568

Składy:
Czerwono Czarni (ANTONIO) - Arseniusz Bąkowski, Saturnin Nawrat
Tarzan's Team Tarnów (Marek79) II - Izydor Opalanko, Korneliusz Pachnik
Górnik Row Rybnik (walenty69) - Wit Piotrowski, Pankracy Sępioło
WRZ (mundek) - Nikodem Kamiński, Marek Bielaczyk
Tarzan's Team Tarnów (Marek79) - Salomon Cegielski i Mateusz Sobiszewski
RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) - Aleksy Skowyra, Amadeusz Andrearczyk
Marma Rzeszóww (siwy1296) - Iwo Katolicki i Kasper Zralek
PajakTeam (radzik75) - Odyseusz Miszelski, Grzegorz Himgvist
________________________________________________________________________________​_____

Grupa I:

1. Apator Toruń (Kwiatek) (29, 26, 28, 28) - 38
2. BlackWolf (pedroart) (22, 27, 25, 24) - 34
3. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) (21, 21, 21, 13) - 21
4. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (15, 15, 15, 15) - 14
5. SIDNEY team (Sídney68) (18, 12, 16, 8) - 13

6. Karavan (maximus) (9, 6, 5, 17) - 10
6. Warrington Włókniarz (karlo71) (1, 9, 7, 8) - 6
8. KSA 1962 (ZAJAC17) (5, 4, 3, 4) - 1

24.05 KSA 1962 (ZAJAC17) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36110
31.05 KSA 1962 (ZAJAC17) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36463
7.06 GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36662
14.06 Apator Toruń (Kwiatek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-36944

Składy:
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara
SIDNEY team (Sídney68) - NOWICKI, FALGIER
Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - Gondro, Krupinski
Karavan (maximus) - Salomon Staniszewski, Wladimir Khakimov
GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) - BAJSZCZAK , WOJCIK
Apator Toruń (Kwiatek) - Olgierd Knap, Beniamin Kempiński
Warrington Włókniarz (karlo71) - Emanuel Pilat, Brunon Zbączyniak
KSA 1962 (ZAJAC17) - Lambert Maciejowski, Andrzej Kamykowski
________________________________________________________________________________​_____


Grupa A:

1. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) (26, 27, 28, 28) 38
2. Primavera Toruń (piotrowskp) (27, 27, 26, 26) 36
3. K.S. Serce Radlin (kropa46) (22, 20, 21, 19) 24
4. JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio) (16, 18, 15, 13) 16

5. FC Falubazik(demolka) (14, 13, 9, 9) 12

26.04 Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34880
3.05 Primavera Toruń (piotrowskp) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34834
10.05 Stelmet Zgrzeblarki ZG (Normis) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35450
17.05 JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35010

38. Stelmet Zgrzeblarki ZG (Normis)
36. Anibar Grudziądz (bartas1706)
39. Stef_83 *
17. JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio) - Nikodem Dembicz, Jerzy Żmurda
5. Primavera Toruń (piotrowskp) - Stanisław Kowalski, Arthur Adams
27. FC Falubazik (demolka) - Miładowski,Mączejewski
11. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - Feliks Wisniewski, Skonicki
13. K.S. Serce Radlin (kropa46) - Iwan, Grzesiński
________________________________________________________________________________​_____

Grupa B:

1. falubaz3017 (Maly3017) (27, 25, 23, 23) 32
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) (23, 23, 24, 24) 32
3. Sokół Świdnik (kolarek) (7, 23, 28, 28) 31
4. Zwol-Itek (Zwolen) (23, 6, 17, 13) 18

5. Kociaki (Kacperek) (19, 16, 12, 13) 15
6. ŻKS Radlin (kropek81) (6, 10, 10, 13) 11

26.04 falubaz3017 (Maly3017) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34836
3.05 Kościańskie Byki (MGRBarto) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35315
10.05 falubaz3017 (Maly3017) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35562
17.05 Kościańskie Byki (MGRBarto) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35792

10. Kociaki (Kacperek) - Henryk Olszewski, Władysław Wytrzyszczak
30. PSŻ Lechma Poznań (s1)
43. ŻKS Radlin (kropek81) - Saturnin Korkuć, Rażny
15. Zwol-Itek (Zwolen) - Kowalski Klaudiusz, Siebuła Urban
21. Sokół Świdnik (kolarek) - Cody Gosman, Bogusław Jabłoński
12. falubaz3017 (Maly3017) - EWALD RYCZKOWSKI, Ilkiw Sławek
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski, Juliusz Grocki
44. B.A.X. Częstochowa (ciunta)
________________________________________________________________________________​_____

Grupa C:

1. Czerwono Czarni (ANTONIO) (29, 28, 24, 20) 34
2. Tarzan's Team Tarnów II (Marek79) (18, 26, 24, 18) 27
2. Górnik Row Rybnik (walenty69) (24, 13, 21, 25) 27
4. WRZ (mundek) (7, 19, 21, 21) 21

5. ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO (Stefan9999) (12, 19, 15, 21) 20
6. GKM 1979 II (wojtas_gkm) (16, 5, 9, 4) 8
7. ZinekTs (Zinekj) (11, 7, 3, 5) 7

26.04 WRZ (mundek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34887
3.05 Czerwono Czarni (ANTONIO) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35097
10.05 GKM 1979 (wojtas_gkm) II http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34826
17.05 ZinekTs (Zinekj) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35165

20. ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO (Stefan9999) - Błażej Grodzki, Baltazar Paliś
48. GKM 1979 (wojtas_gkm) II - Arkadiusz Janin, Baltazar Czakis
45. WRZ (mundek) - Nikodem Kamiński, Marek Bielaczyk
42. GKM METAL HELL *
9. Czerwono Czarni (ANTONIO) - Arseniusz Bąkowski, Cyryl Łapczyński
47. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) II - Izydor Opalanko, Korneliusz Pachnik
41. Górnik Row Rybnik (walenty69) - Wit Piotrowski, Pankracy Sępioło
23. ZinekTs (Zinekj) - Zachariasz Rokicki, Klaudiusz Jęczmyk
________________________________________________________________________________​_____

Grupa D:

1. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) (27, 29, 28, 27) 40
2. RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) (27, 21, 25, 27) 36
3. Marma Rzeszóww (siwy1296) (21, 17, 19, 17) 20
4. PajakTeam (radzik75) (-, 21, 17, 20) 18

5. -KSF ZIELONA GÓRA- (barcelona) (16, 11, 12, 13) 12
5. GKM 1979 (wojtas_gkm) (14, 15, 12, 9) 11
7. KS Apator (grzechoo) (-, 3, 6, 6) 3
8. Polonia Glesno (jurekspx) (9, 3, 1, 1) 2

26.04 GKM 1979 (wojtas_gkm) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34825
3.05 PajakTeam (radzik75) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34899
10.05 Tarzan's Team Tarnów (Marek79) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34841
17.05 RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35673

37. KS Apator (grzechoo) - Radosław Wywrót, Edmund Stepek
22. RKS - MOTOR LUBLIN (Selena) - Aleksy Skowyra, Amadeusz Andrearczyk
19. PajakTeam (radzik75) - Odyseusz Miszelski, Grzegorz Himgvist
28. Polonia Glesno (jurekspx) - Bolesław Olkowicz, Marcelin Grątkiewicz
6. Marma Rzeszóww (siwy1296) - Stefan Konieczny, Kasper Zralek
2. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) - Salomon Cegielski i Mateusz Sobiszewski
46. -KSF ZIELONA GÓRA- (barcelona) - Wilhelm Netwinko, Maurycy Szymowski
4. GKM 1979 (wojtas_gkm) - Anzelm Zając, Sylwek Wrzeszykowski
________________________________________________________________________________​_____

Grupa E:

1. BlackWolf (pedroart) (28, 28, 28, 27) 40
2. SIDNEY team (Sídney68) (-, 25, 25, 26) 24
3. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (20, 22, 23, 17) 22
4. Karavan (maximus) (26, 14, 14, 22) 20

5. KM Psie Pole (Sandro85) (18, 16, 16, 7) 14
6. SC HIMIJA Daugavpils (Mishanja) (-, 7, 8, 9) 7
7. ZLE BYKI (adam82) (-, 7, 6, 7) 5


26.04 Solino Inowrocław http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35002
3.05 KM Psie Pole (Sandro85) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34934
10.05 Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35225
17.05 ZLE BYKI (adam82) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35146

32. ZLE BYKI (adam82) - Marc Rieper, Gilbert Szczyszek
25. SC HIMIJA Daugavpils (Mishanja) Maurycy Tymel, Wilhelm Krzosak
3. BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara
26. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - Gondro, Krupinski
34. Karavan (maximus) - Salomon Staniszewski, Wladimir Khakimov
40. ts cracow (bulcia14)
8. KM Psie Pole (Sandro85) - Joachim Jaskierny, Zenobiusz Zahora
18. SIDNEY team (Sídney68) - NOWICKI, FALGIER
________________________________________________________________________________​_____

Grupa F:

1. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) (25, 29, 26, 27) 36
2. Apator Toruń (Kwiatek) (29, 16, 28, 27) 34
3. Warrington Włókniarz (karlo71) (20, 22, 17, 14) 21
4. KSA 1962 (ZAJAC17) (17, 22, 8, 17) 18

5. BestTeam (bestsim) (-, 15, 20, 20) 15
6. POLONIA BIRMINGHAM (radek42) (14, 6, 11, 9) 10

26.04 POLONIA BIRMINGHAM (radek42) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-34889
3.05 Apator Toruń (Kwiatek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35198
10.05 Apator Toruń (Kwiatek) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35663
17.05 GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-35473

31. KSA 1962 (ZAJAC17) - Lambert Maciejowski, Andrzej Kamykowski
16. Warrington Włókniarz (karlo71) - Brunon Zbączyniak, Norbert Machiński (II runda: Emanuel Pilat, Brunon Zbączyniak)
14. BestTeam (bestsim) - Emil Kacuba, Walenty Gołofit
7. Apator Toruń (Kwiatek) - Olgierd Knap, Beniamin Kempiński
35. DREAM-team (drops)
33. POLONIA BIRMINGHAM (radek42) - Szczepan Kremski, Paweł Filipowicz
24. żkż wola (janosik240)
29. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980) - Bajszczak, Wójcik
________________________________________________________________________________________________

Regulamin zawodów:

I. Organizatorzy

Organizatorami są:
1. Czarni Inowrocław (Jack21)
2. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)


II. Zasady zgłaszania się

Zgłaszać się mogą pary z drużyn wyłącznie z czwartej ligi. Do turnieju zgłasza się zespół, nie para zawodników! tzn. do każdego turnieju można wystawiać różnych zawodników.
Ilość miejsc to 32. Decyduje kolejność zgłoszeń na forum.

III. Zasady rozgrywek

W pierwszej fazie turnieju pary podzielone są na grupy. Przydział do grup będzie losowy.
W fazie grupowej odbędą się cztery turnieje na czterech różnych stadionach, w których biorą udział wszystkie pary z grupy. Wybór czterech stadionów w grupie będzie losowy, w półfinale również. Finał odbędzie się na dwóch stadionach losowych i dwóch stadionach organizatorów turnieju.
O wyniku decyduje suma małych punków zdobytych przez parę w zawodach indywidualnych. Po turnieju podsumowuje się ilość małych punktów, ustala kolejność sumując punkty zdobyte przez parę.

Punkty z czerech zawodów indywidualnych się sumują, cztery najlepsze pary z każdej grupy awansują do półfinału.
Półfinały i finał odbywają się na tej samej zasadzie (4 turnieje, 4 stadiony, awans do finału - 4 najlepsze drużyny z półfinału).

IV. Zasady organizacji zawodów

Zawody rozgrywane są w sobotę najlepiej w godzinach od 10 do 14.
W terminarzu zostanie podane kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie zawodów w danym dniu.
Do soboty poprzedzającej zawody teamy zgłaszają na forum pary zawodników, którzy mają dostać zaproszenia na zawody.
Organizator danego meczu zobowiązany jest wysłać zaproszenia do poniedziałku, godziny 24, poprzedzającego zawody indywidualne.
Do wtorku godziny 24 organizator zawodów zobowiązany jest do wstawienia linku do zawodów na forum.
Organizatorzy do niedzieli godz.24 wstawiają uaktualnioną tabelę oraz rozpiskę na następne zawody.
Prosimy zakładać zawody indywidualne o nazwie: PM4L (nr kolejki), (nr grupy)

V. Nagrody

Od tego sezonu nagrodami są:
I miejsce: 4 tyg. VIP'a
II miejsce: 2 tyg. VIP'a
III miejsce: 1 tydz. VIP'a


VI. Postanowienia końcowe

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Przy porozumieniu z organizatorami w uzasadnionych przypadkach możliwe są odstępstwa od regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawa autorskie do regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU !!!
________________________________________________________________________________​_____

Lista zgłoszeń:
1. Kościańskie Byki (MGRBarto)
2. Tarzan's Team Tarnów (Marek79)
3. BlackWolf (pedroart)
4. GKM 1979 (wojtas_gkm)
5. Primavera Toruń (piotrowskp)
6. Marma Rzeszóww (siwy1296)
7. Apator Toruń (Kwiatek)
8. KM Psie Pole (Sandro85)
9. Czerwono Czarni (ANTONIO)
10. Kociaki (Kacperek)
11. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max)
12. falubaz3017 (Maly3017)
13. K.S. Serce Radlin (kropa46)
14. BestTeam (bestsim)
15. Zwol-Itek (Zwolen)
16. Warrington Włókniarz (karlo71)
17. JASKÓŁKI TARNÓW (Ricardinio)
18. SIDNEY team (Sídney68)
19. PajakTeam (radzik75)
20. ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO (Stefan9999)
21. Sokół Świdnik (kolarek)
22. RKS - MOTOR LUBLIN (Selena)
23. ZinekTs (Zinekj)
24. żkż wola (janosik240)
25. SC HIMIJA Daugavpils (Mishanja)
26. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) en.
27. (demolka) *
28. Polonia Glesno (jurekspx)
29. GŁOWIENKA TEAM (Pawel1980)
30. PSŻ Lechma Poznań (s1)
31. KSA 1962 (ZAJAC17)
32. ZLE BYKI (adam82)
33. POLONIA BIRMINGHAM (radek42)
34. Karavan (maximus)
35. DREAM-team (drops)
36. Anibar Grudziądz (bartas1706)
37. KS Apator (grzechoo)
38. Stelmet Zgrzeblarki ZG (Normis)
39. Stef_83 *
40. ts cracow (bulcia14)
41. Górnik Row Rybnik (walenty69)
42. GKM METAL HELL *
43. ŻKS Radlin (kropek81)
44. B.A.X. Częstochowa (ciunta)
45. WRZ (mundek)
46. -KSF ZIELONA GÓRA- (barcelona)
47. Tarzan's Team Tarnów (Marek79) II
48. GKM 1979 (wojtas_gkm) II

Osoby z * muszą uzupełnić zgłoszenie do soboty (12.04) do godziny 24. W przeciwnym wypadku zostaną zastąpione osobami z listy rezerwowej.
________________________________________________________________________________________________
#2
Kościańskie Byki (MGRBarto)

Zgłaszam chęć udziału.
#3
Tarzan's Team Tarnów - Marek79

plus druga para Uśmiech
[Obrazek: 3212.jpg]
#4
BlackWolf - pedroart

[Obrazek: 3912.jpg]
#5
GKM 1979 (wojtas_gkm)

przy braku chętnych może być też druga para
#6
Primavera Toruń - 4.1
mogę wystawić 2 pary
#7
zglaszam sie + druga para Uśmiech
[Obrazek: 7211.jpg]
[Obrazek: buddy_offline.png]
#8
ORGANIZATORZY UPRASZAJĄ O ZAPISY WG SCHEMATU NAZWA DRUŻYNY (nick z gry)
TO ŻE MACIE SYGNATURKĘ NIE UŁATWIA NAM Uśmiech POŚWIĘĆCIE 3SEK WIĘCEJ ABY NAM BYŁO ŁATWIEJ, PROSIMY Duży uśmiech
[Obrazek: 5419.jpg]
#9
Apator Toruń - Kwiatek
#10
zgłaszam swój udział Oczko
[Obrazek: 6147.jpg]
#11
Czerwono Czarni - ANTONIO
#12
Kociaki - Kacperek
zglaszam chec i moge wystawic 2 pary
#13
(2014-04-04, 19:22:46)sandro85 napisał(a): zgłaszam swój udział Oczko

Sandro z całym szacunkiem ale czy Ty umiesz czytać? w 2 miejscach jest napisane jak należy się zgłaszać, błagam ludzie czy tak ciężko podać nazwę drużyny i nick żebyśmy mogli to skopiować a nie spisywać z sygnaturek?
#14
Husaria BERG Rzeszow - Mario Mad Max


plus druga para, jak trzeba to moze byc i trzecia. pozdrawiam
#15
falubaz3017-Maly3017


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Indywidualne Mistrzostwa Ligi MikRuS1899 2 1,204 2018-07-27, 22:36:45
Ostatni post: Mr. Zuma
  Grand Prix 2/3 Ligi 3 Edycja kropek81 10 6,208 2017-03-01, 19:06:38
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon 3 - ZAPISY kropek81 3 1,994 2016-11-04, 05:54:40
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon II kropek81 17 6,433 2016-10-26, 18:01:43
Ostatni post: kropek81
  GP 4/5 Ligi Sezon II kropek81 28 9,964 2016-09-29, 20:01:00
Ostatni post: Sidney68

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości