Od samego początku regulamin tego turnieju zakładał, że zgłasza się parę, którą można dowolnie zmieniać. Tak było po prostu zawsze. Przez dobrych kilka edycji, w kilku ligach, nikt nie miał z tym problemu. Ale ok, jeśli większość będzie zdania, że nie można robić zmian, zmienimy regulamin. I jeszcze jedno, jedziemy po nagrody, może komuś zależeć na tym vipie, czy tam na np awansie do wyższej ligi, no to kupuje zawodników i dlaczego ma nie mieć możliwości ich wykorzystać?

I proszę mi tu żadnej partyzantki nie urządzać. Jak na liście znajdą się inni zawodnicy niż są wypisani w pierwszym poście, ich punkty nie będą liczone, a jeśli ktróryś z organizatorów celowo będzie sobie sam wybierał kto ma jechać a kto nie, zostaną wyciągnięte wobec niego konsekwencje.

@kolarek, właściwie zgadzam się z Tobą, jeśli któryś z finalistów zgłosiłby zmianę, nawet parę dni po terminie, nie miałbym problemu z jej dokonaniem. Ale widzisz żeby ktokolwiek się odezwał? Nawet jak napisałem posta dotyczącego Głowienka Teamu, manager w żaden sposób nie zareagował. Więc co mogę poradzić?