#75
(2014-04-20, 11:14:05)Mr. Zuma napisał(a):
(2014-04-20, 06:28:19)Mattex napisał(a): Witajcie jak na razie w grupie B Ks Falubaz Zielona Góra i KościańskaObrzanka"DumaTegoMiasta" nie podali składów. Więc czy jest szansa na wystawienie mojego 2 składu ?

(2014-04-20, 10:15:18)Wojtek1101 napisał(a): Cześć ma takie same pytanie co kolega Mattex.
Czy W razie jak jakaś drużyna nie poda składu mogę wystawić drugą parę ?

To jest ich problem! Nie podali składu = nie jadą = nie mają punktów
Odpowiadając na pytanie nie można wystawić drugiego składu masz swój jeden (lub dwa w zależności czy tyle zgłosiłeś) i tylko tą parą/parami manewrujesz, że tak powiem Uśmiech

Zuma pojeździł trochę w turniejach i już wie co w trawie piszczy, niestety Panowie musze Was zmartwić czas na zgłoszenia już minął, nie mogę wrzucić za tych co nie wystawili składu Waszych par bo nie mam pewności że od następnej rundy pojadą i wystawią, a co rundę nie będę zmieniał drużyn bo to jest bez sensu, także serdecznie przepraszam a pretensje i zażalenia do tych "maruderów" którzy to zawsze się trafiają i niestety zajmują miejsce tym co wystawiliby i po 3 pary i jeździliby bez żadnego problemu. Przepraszam nie da rady :S


__________________________________________________________________________________________

(2014-04-19, 22:21:02)DezeT napisał(a): KMŻ RedStar Lublin / DezeT
Para: Kasper Mollus i Melchior Rostawicki

Czas na zgłoszenia już minął!!! proszę czytać posty na bieżąco Uśmiech zgłoszenie odrzucone krótko mówiąc.


_________________________________________________________________________________________

Zawody w grupie B zorganizowałem osobiście, także zapki już poleciały Duży uśmiech

Proszę organizatorów dalszych kolejek o potwierdzenie czy są w stanie zorganizować kolejki oraz o info od ludzi którzy są chętni pomóc w organizacji a nie zostali wylosowani