Ankieta: Czy chcesz, aby była możliwość zmian w trakcie turnieju?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, bez ograniczeń
42.86%
6 42.86%
Tak, 4 zmiany na cały turniej
14.29%
2 14.29%
Nie, przy zapisie zgłaszanie podstawowej pary + 2 rezerwowych zawodników
42.86%
6 42.86%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowe Mistrzostwa 3 Ligi ed. 4
#1
Zbliża się początek 13 sezonu, w związku z czym chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w turnieju Parowe Mistrzostwa 3 Ligi.
Turniej będzie odbywać się na zasadzie zawodów indywidualnych, start 23 sierpnia. Ilość miejsc ograniczona - 30 (2msc dla organizatorów) (w przypadku dużego zainteresowania możliwość zwiększenia liczby uczestników do 48).
Zapraszamy do udziału, chętnych prosimy o wpisywanie się w tym temacie, zapisy do 14 sierpnia (kto pierwszy ten lepszy). Pary mające wziąć udział w turnieju należy zgłosić do 16 sierpnia.
Uwaga! Jeśli nie będzie kompletu zgłoszeń, będzie możliwość uczestnictwa w turnieju drugiej pary. Jeśli ktoś jest chętny wystawić drugą parę, proszę to zaznaczyć w zgłoszeniu.
Prawidłowa forma zgłoszenia: NAZWA DRUŻYNY (nick z gry).
W związku z pewnymi głosami, mówiącymi żeby nie było możliwości zmian w trakcie turnieju, dodaję ankietę. Proszę każdego ze zgłaszających się uczestników o oddanie głosu.
_________________________________________________________________________________________

*** Parowe Mistrzostwa Par 3 Ligi edycja 3 ***
REGULAMIN ZAWODÓW:
I. Organizatorzy
Organizatorami są:
1. Jack21 (Czarni Inowrocław)
2. MarekAureliusz (Solino Inowrocław)
II. Zasady zgłaszania się
Zgłaszać się mogą pary z drużyn wyłącznie z trzeciej ligi. Do turnieju zgłasza się zespół, nie para zawodników! tzn. do każdego turnieju można wystawiać różnych zawodników.
Ilość miejsc to 30 + 2 dla organizatorów (ewentualnie 48). Decyduje kolejność zgłoszeń na forum.
III. Zasady rozgrywek
W pierwszej fazie turnieju pary podzielone są na grupy. Przydział do grup będzie losowy.
W fazie grupowej odbędą się cztery turnieje na czterech różnych stadionach, w których biorą udział wszystkie pary z grupy. Wybór czterech stadionów w grupie będzie losowy, w półfinale również. Finał odbędzie się na dwóch stadionach losowych i dwóch stadionach organizatorów turnieju.
O wyniku decyduje suma małych punków zdobytych przez parę w zawodach indywidualnych. Po turnieju podsumowuje się ilość małych punktów, ustala kolejność sumując punkty zdobyte przez parę.
Punkty z czerech zawodów indywidualnych się sumują, cztery najlepsze pary z każdej grupy awansują do półfinału.
Półfinały i finał odbywają się na tej samej zasadzie (4 turnieje, 4 stadiony, awans do finału - 4 najlepsze drużyny z półfinału).
IV. Zasady organizacji zawodów
Zawody rozgrywane są w sobotę najlepiej w godzinach od 10 do 14.
W terminarzu zostanie podane kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie zawodów w danym dniu.
Do soboty poprzedzającej zawody teamy zgłaszają na forum pary zawodników, którzy mają dostać zaproszenia na zawody.
Organizator danego meczu zobowiązany jest wysłać zaproszenia do poniedziałku, godziny 24, poprzedzającego zawody indywidualne.
Do wtorku godziny 24 organizator zawodów zobowiązany jest do wstawienia linku do zawodów na forum.
Organizatorzy do niedzieli godz.24 wstawiają uaktualnioną tabelę oraz rozpiskę na następne zawody.
Prosimy zakładać zawody indywidualne o nazwie: PM3L (nr kolejki), (nr grupy)
V. Nagrody
Nagrodami są:
I miejsce: 4 tyg. VIP'a
II miejsce: 2 tyg. VIP'a
III miejsce: 1 tydz. VIP'a
VI. Postanowienia końcowe
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Przy porozumieniu z organizatorami w uzasadnionych przypadkach możliwe są odstępstwa od regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawa autorskie do regulaminu.
W przypadku braku chętnych dopuszczamy możliwość wystawienia kolejnych par. Zgłaszając drużynę proszę od razu o ewentualną informację o możliwości wystawienia drugiej pary.
Zapraszamy do zapisów!!!



*****************************************************************************
_______________________________________________________________________________________
*****************************************************************************
FINAŁ:

GRUPA F
1. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - (21,23,24,25) - 36pkt
2. Sparta Płowęż (Caradriel) - (27,23,24,19) - 32pkt
3. Banda Jonaków (pj007) - (13,13,26,24) - 24pkt
4. ROW (rekin67) - (17,17,16,22) - 20pkt

5. Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - (19,17,4,1) - 12pkt
6. Orliki Fordon (Vinyll) - (11,12,12,11) - 10pkt
7. BlackWolf (pedroart) - (9,10,9,11) - 7pkt
8. ROW (rekin67) II - (3,5,5,7) - 2pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
18.10.2014 - Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-41530
25.10.2014 - ROW (rekin67) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-41559
01.11.2014 - Orliki Fordon (Vinyll) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-41685
08.11.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-42332


Składy:

ROW (rekin67) II - Kacper Truszczyński, Mieczysław Kralski - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
ROW (rekin67) - Łukasz Heyduk, Teofil Zgobik - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Orliki Fordon (Vinyll) - Juliusz Jabłońsk, A.Bocianowski - http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara - http://www.speedway-world.pl/i,team-3912
Banda Jonaków (pj007) - Sławomir Felakowski, Oliwer Gruna - http://www.speedway-world.pl/i,team-4568
Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - Zbyszko Ostrowski, Szczepan Filipczak (Stanisław Kowalski) - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - Aureliusz Zuzga, Kornel Werdin - http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Sparta Płowęż (Caradriel) - Zenobiusz Badeni, Aureliusz Górny - http://www.speedway-world.pl/i,team-1818


_______________________________________________________________________________________

PÓŁFINAŁY:

GRUPA P1:
1. ROW (rekin67) - (27,27,29,29) - 40pkt
2. Orliki Fordon (Vinyll) - (26,27,23,23) - 34pkt
3. BlackWolf (pedroart) - (22,10,19,13) - 19pkt
4. ROW (rekin67) II - (11,20,17,18) - 18pkt

5. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - (12,14,15,13) - 15pkt
6. Werewolves Staszów (jacekpulo) - (12,9,9,7) - 9pkt
7. Grom (nodrep) - (8,9,4,10) - 6pkt
8. Towers Wrocław (gregory7372) - (2,4,4,6) - 1pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
20.09.2014 - Grom (nodrep) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40432
27.09.2014 - Orliki Fordon (Vinyll) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40718
04.10.2014 - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40713
11.10.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-41292


Składy:
Grom (nodrep) - B.Chałas, D.Nowicki - http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
Towers Wrocław (gregory7372) - Declan Langford, Bolesław Zając - http://www.speedway-world.pl/i,team-3821
ROW (rekin67) II - Kacper Truszczyński, Mieczysław Kralski - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - Zawronek, Czajkiewicz - http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
ROW (rekin67) - Łukasz Heyduk, Teofil Zgobik - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Orliki Fordon (Vinyll) - Juliusz Jabłońsk, A.Bocianowski - http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
Werewolves Staszów (jacekpulo) - Gabriel Kukałowicz, Wit Błaś - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara - http://www.speedway-world.pl/i,team-3912



GRUPA P2:
1. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - (23,21,24,19) - 34pkt
2. Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - (22,21,22,21) - 32pkt
3. Sparta Płowęż (Caradriel) - (12,26,-,26) - 22pkt
4. Banda Jonaków (pj007) - (19,15,21,19) - 20pkt

5. Sokół Świdnik (kolarek) - (21,14,19,12) - 16pkt
6. GLOWIENKA TEAM (Pawel1980) - (14,13,16,12) - 11pkt
7. TarnowskieAzoty (Aniol) - (7,7,7,8) - 4pkt
8. Czarni Inowrocław (Jack21) - (2,3,8,3) - 2pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
20.09.2014 - Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40430
27.09.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40731
04.10.2014 - Banda Jonaków (pj007) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40980
11.10.2014 - Sokół Świdnik (kolarek) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40767


Składy:
TarnowskieAzoty (Aniol) - Jaromir Schwalbe, Wojtek Staniszewski - http://www.speedway-world.pl/i,team-1549
Banda Jonaków (pj007) - Sławomir Felakowski, Oliwer Gruna - http://www.speedway-world.pl/i,team-4568
Sokół Świdnik (kolarek) - -----------, Jabłoński - http://www.speedway-world.pl/i,team-7845
Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - Zbyszko Ostrowski, Szczepan Filipczak - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - Aureliusz Zuzga, Kornel Werdin - http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Sparta Płowęż (Caradriel) - Zenobiusz Badeni, Aureliusz Górny - http://www.speedway-world.pl/i,team-1818
Czarni Inowrocław (Jack21) - Ziemowit Sobczuk, Gerwin Penkal - http://www.speedway-world.pl/i,team-5419
GLOWIENKA TEAM (Pawel1980) - ANTKOWIAK, BAJSZCZAK - http://www.speedway-world.pl/i,team-4763



$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______________________________________________________________________________________
###################################################################



GRUPA A
1. ROW (rekin67) II - (19,23,27,25) - 36pkt
2. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - (21,25,15,25) - 34pkt
3. Grom (nodrep) - (19,18,24,16) - 28pkt
4. Towers Wrocław (gregory7372) - (19,14,19,14) - 22pkt

5. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - (12,10,10,13) - 10pkt
6. Zwol-Itek (Zwolen) - (12,14,-,13) - 10pkt
7. Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - (12,9,7,8) - 6pkt
8. Czarni Inowrocław (Jack21) II - (5,6,12,5) - 3pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
23.08.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39404
30.08.2014 - Grom (nodrep) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39393
06.09.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40088
13.09.2014 - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-40162


Składy:
Grom (nodrep) - B.Chałas, D.Nowicki - http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
Towers Wrocław (gregory7372) - Declan Langford, Bolesław Zając - http://www.speedway-world.pl/i,team-3821
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - Hans-Joachim Huckenbeck, Wiktor Jędralski - http://www.speedway-world.pl/i,team-5671
Zwol-Itek (Zwolen) - Mikołajczak, Komorowski - http://www.speedway-world.pl/i,team-8327
Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) - F.Fiturski, C.Krupinski - http://www.speedway-world.pl/i,team-4434
ROW (rekin67) II - Konrad Jarzmicki, Mieczysław Kralski - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) II - Czajkiewicz, Ewald Kozdrał - http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Czarni Inowrocław (Jack21) II - Wawrzyniec Klejnot, Kasper Samocik - http://www.speedway-world.pl/i,team-5419


________________________________________________________________________________________

GRUPA B
1. ROW (rekin67) - (29,27,28,27) - 40pkt
2. Orliki Fordon (Vinyll) - (12,27,26,26) - 29pkt
3. BlackWolf (pedroart) - (24,19,21,21) - 26pkt
4. Werewolves Staszów (jacekpulo) - (18,19,15,18) - 20pkt

5. Primavera Toruń (piotrowskp) - (14,12,12,11) - 13pkt
6. Orliki Fordon (Vinyll) II - (9,9,8,8) - 8pkt
7. BlackWolf (pedroart) II - (8,6,6,5) - 4pkt
8. Grom (nodrep) II - (5,-,4,4) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
23.08.2014 - Grom (nodrep) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39392
30.08.2014 - Orliki Fordon (Vinyll) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39686
06.09.2014 - Werewolves Staszów (jacekpulo) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39414
13.09.2014 - Primavera Toruń (piotrowskp) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39602


Składy:
ROW (rekin67) - Łukasz Heyduk, Teofil Zgobik - http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Orliki Fordon (Vinyll) - Juliusz Jabłońsk, A.Bocianowski - http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
Werewolves Staszów (jacekpulo) - Gabriel Kukałowicz, Wit Błaś - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
Primavera Toruń (piotrowskp) - Arthur Adams, Dionizy Dudek - http://www.speedway-world.pl/i,team-5630
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański, Klemens Kępara - http://www.speedway-world.pl/i,team-3912
Grom (nodrep) II - A.Janin, T.Szałański - http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
Orliki Fordon (Vinyll) II - Gustaw Linberg i Eryk Świąckiewicz - http://www.speedway-world.pl/i,team-3518
BlackWolf (pedroart) II - Ambroży Paszek, Fabian Pitner - http://www.speedway-world.pl/i,team-3912

________________________________________________________________________________________

GRUPA C
1. Banda Jonaków (pj007) - (25,26,26,24) - 36pkt
2. Sokół Świdnik (kolarek) - (27,22,23,27) - 34pkt
3. TarnowskieAzoty (Aniol) - (23,23,12,14) - 19pkt
4. Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - (11,19,16,15) - 18pkt

5. Tatra Toronto (ptaszek74) - (6,5,16,15) - 14pkt
6. Werewolves Staszów (jacekpulo) II - (12,15,14,11) - 10pkt
7. Karavan (maximus) - (15,3,12,12) - 8pkt
8. Tarzan's Team Tarnow (Marek79) II - (1,7,1,2) - 2pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
23.08.2014 - Banda Jonaków (pj007) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39416
30.08.2014 - Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39508
06.09.2014 - Tatra Toronto (ptaszek74) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39599
13.09.2014 - Sokół Świdnik (kolarek) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39420


Składy:
TarnowskieAzoty (Aniol) - Jaromir Schwalbe, Wojtek Staniszewski - http://www.speedway-world.pl/i,team-1549
Tatra Toronto (ptaszek74) - Ireneusz Zygart, Kazimierz Badowska (3 kolejka: Ireneusz Zygart, Kazimierz Badowska) - http://www.speedway-world.pl/i,team-5653
Banda Jonaków (pj007) - Sławomir Felakowski, Oliwer Gruna - http://www.speedway-world.pl/i,team-4568
Karavan (maximus) - Wladimir Khakimov, Narcyz Jasek - http://www.speedway-world.pl/i,team-1331
Sokół Świdnik (kolarek) - Kwiatkowski, Jabłoński - http://www.speedway-world.pl/i,team-7845
Tarzan's Team Tarnow (Marek79) - Zbyszko Ostrowski, Salomon Cegielski - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
Werewolves Staszów (jacekpulo) II - Joachim Karna, Cyryl Świerzyński - http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
Tarzan's Team Tarnow (Marek79) II - Izydor Opalanko i Zbyszek Somiak - http://www.speedway-world.pl/i,team-3212


______________________________________________________________________________________

GRUPA D
1. Sparta Płowęż (Caradriel) - (29,29,28,29) - 40pkt
2. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - (24,25,26,23) - 32pkt
3. GLOWIENKA TEAM (Pawel1980) - (21,19,20,22) - 24pkt
4. Czarni Inowrocław (Jack21) - (16,19,16,17) - 18pkt

5. GKM 1979 (wojtas_gkm) - (10,11,12,10) - 11pkt
6. Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - (14,11,12,-) - 9pkt
7. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) II - (3,5,5,5) - 5pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
23.08.2014 - Solino Inowrocław (MarekAureliusz) II - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39476
30.08.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39668
06.09.2014 - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39622
13.09.2014 - Sparta Płowęż (Caradriel) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39724


Składy:
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - Aureliusz Zuzga, Kornel Werdin - http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
Sparta Płowęż (Caradriel) - Zenobiusz Badeni, Aureliusz Górny - http://www.speedway-world.pl/i,team-1818
Czarni Inowrocław (Jack21) - Kornel Oskaldowicz, Gerwin Penkal - http://www.speedway-world.pl/i,team-5419
Husaria BERG Rzeszow (Mario Mad Max) - REZYGNACJA Z ROZGRYWEK
GLOWIENKA TEAM (Pawel1980) - ANTKOWIAK, BAJSZCZAK - http://www.speedway-world.pl/i,team-4763
GKM 1979 (wojtas_gkm) - Goncerz, Ostrowski - http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) II - Cyryl Namirski, Onufry Kosicki - http://www.speedway-world.pl/i,team-5671

#2
Tarzan's Team Tarnow - Marek79

Wstepnie Sobiszewski, Opalanko.
[Obrazek: 3212.jpg]
#3
Grom - nodrep

B.Chałas - D.Nowicki

mogę jakby co wystawić II parę:
A.Janin - T.Szałański
#4
Orliki Fordon
J.Jabłoński - A.Bocianowski rezerwa E.Kirszbaum
#5
BlackWolf - pedroart 3 LIGA - 4 KLASA

Oliwier Olszański, Klemens Kępara,
REZERWOWY: Fabian Pitner
#6
ROW-rekin67
mogę wystawić 2 parę
#7
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra
Aureliusz Zuzga,Kornel Werdin
rezerwa:Andrzej Zaworonek,Ewald Kozdrał
#8
GKM 1979
Goncerz, Ostrowski
#9
Team: Newcastle Red Foxes
Stadium: City Stadium
League: 3 liga 6 klasa

Riders: F.Fiturski + C.Krupinski

Duży uśmiech
#10
Primavera Toruń - piotrowskp
#11
Towers Wrocław-gregory7372
#12
Zwol-Itek
Zwolen
Mikołajczak i Komorowski
#13
Mamy 13 zgłoszeń i 7 głosów w ankiecie. Proszę osoby które się zgłaszają o głosowanie. To dotyczy Was bezpośrednio i macie na to wpływ więc głosujcie!
#14
Banda Jonaków - 3 liga 7 Grupa - pj007

Sławomir Felakowski
Oliwer Gruna

Rez:
Zdzisław Osina
Norbert Friede

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa
#15
Werewolves Staszów jacekpulo

1. Gabriel Kukałowicz
2. Wit Błaś

Werewolves Staszów I

1. Joachim Karna
2. Anzelm Christa
[Obrazek: 4199.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY do XV Edycji Drużynowej Ligi Speedway World !!! kropek81 16 4,374 2020-06-21, 18:49:52
Ostatni post: kropek81
  Indywidualne Mistrzostwa Ligi MikRuS1899 2 2,619 2018-07-27, 22:36:45
Ostatni post: Mr. Zuma
  Grand Prix 2/3 Ligi 3 Edycja kropek81 10 10,909 2017-03-01, 19:06:38
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon 3 - ZAPISY kropek81 3 3,837 2016-11-04, 05:54:40
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon II kropek81 17 12,521 2016-10-26, 18:01:43
Ostatni post: kropek81

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości