#12
(2014-08-18, 17:44:15)kilerski13 napisał(a): Witam

Właśnie wróciłem z wakacji i niespodzianka. Nie będę się z Jack21 boksował, ale:

- te dwa pkt regulaminu )a i b) są sprzeczne. Ma być 6 pkt, to jest, po co jeszcze pkt b.
- czy to jest osobista krucjata za WO w 1 kolejce I ligi?
- czy może Bydgoszcz ma za silną ekipę i trzeba ją udupić (standard Toruński).

Zuma i kilerski

Po 1 te 2 punkty regulaminu są po to żeby rywalizacja była sprawiedliwa i nie są sprzeczne, jeśli miało by byc samo 6 pkt to mógłbym sobie zrobić klan Victory Leszno, Anioły Unibax, Drzewce Gorzów i ktoś z 6 ligi. I co 6 punktów jest co z tego że rozgrywki by były już od początku ustawione bo wiadomo kto wygra.
Po za tym od 7 sezonu nie było z tym problemów każdy wiedział o co chodzi tym bardziej ze jest napisane jaka moze być najmocniejsza siła klanu. Ale ok bład czy zapomnienie mógł się zdarzyć dlatego zostało o tym tu poinformowane.

Po 2 ja zauważyłem ten błąd, więc nie obwiniajcie Jacka tym bardziej ze to obwinianie jest bezpodstawne. Bład zauważyłem już po rozpoczęciu gdyż sam też wyjechałem na wakacje tuż po zakończeniu zapisów dlatego tez nie sprawdzałem dokładnie tego wcześniej tylko kto się zgłosił żebym terminiarz ustalił, dlatego też wcześniej tego nie zgłosiłem.