#19
Jako czlonek RL i kapitan GWARDII postanowilem ze pomimo wszyskich slow tu powiedzianych i calego tego syfu ktorego sie nie spodziewalem niech wygra sport i niech ta nasza zabawa nadal bedzie zabawa a nie jakas internetowa wojenka, co za tym idzie zgadzam sie na odjechanie meczy jeszcze raz na zasadach okreslonych przez Henrika pod warunkiem ze Zuma takze sie zgodzi na takie wyjscie bo 3 kolejka tez bedzie nieregulaminowa, jesli nie bedzie zastrzezen z jego strony jutro wieczorem dostaniesz kilerski ode mnie priv z info kiedy kto co i jak i dogadamy sie, potem wrzucimy wyniki na forum i po problemie.
a tak na przyszlosc niech kazdy kto zaglada tu i czyta ten watek niech pomysli 5x zanim napisze jakies glupoty, to tylko gra, zabawa, ja gram zeby odstresowac sie po pracy i studiach, nie kibicuje jakos strasznie Toruniowi (tak po ludzku jakos po prostu bardziej sieminteresuje Aniolami Uśmiech ) a i fanatykiem zuzla tez nie jestem, jestem zwyklym szarym kibicem co to lubi sobie z piwkiem obejrzec jeden z ostatnich prawdziwych sportow i czasem pojechac na motoarene na meczyk.
takze nie obrzucajmy innych blotem, nie szukajmy drugiego dna i nie robmy sobie na zlosc, bo chyba wiekszosc z nas wchodzi tu w celach rozrywkowo-rekreacyjnych i umie rozgraniczyc cyberswiat od tego realnego, to tak na koniec taki maly apel o pokoj na swiecie Język takze peace peaople! Uśmiech czekamy na zume a kilerski wypatruj golebia z wiadomoscia ode mnie jutro wieczorem Język
[Obrazek: 5419.jpg]