#37
(2015-01-18, 18:53:03)mendzel napisał(a): oki  zaproponowałem  Asteckowi  mecz 21  bo  miał   wolny  termin  faktycznie  termin prawidłowy  zajęty  przeze  mnie moja wina nie  chcial przyjąć  moim  zdaniem  tchórzostwo  chociaz  przyznaje  moja  wina   ale  asteck  tłumaczy  że  sprawność  mu  spadnie  chociaż  moim  zdaniem  nie  ma  to  dla  niego  znaczenia  i  tak  spada  na  bank  z  ligi  nie  rozumiem     brak  sportowej  walki  wie  że  nie  ma  żadnych  szans  i tyle  tylko  walkower  go  uratował

23.01.2015 Rewanże
ASTECK Zielona Góra 48 - Polmo 42

Jak mnie to strasznie wk...wia gdy wysyłasz zapki na turniej, ktos ma na to wywalone, przyjmuje inną drużynę, po czym ustalasz sobie mecze i nie masz możliwości odjechania w innym terminie, więc musisz niestety odmówić, ale za to dostajesz pełno wiadomości jakim jestes piiiiiiii i piiiiiii i ten ktos na forum Ci ubliża i na SB i wszędzie.... a dlaczego?.... dlatego że sam spieprzył, ale NIEEEE pretensje ma do całego świata i do Ciebie największe, że jestes tchórzem, że nie masz szans, że po co Ci sprawność i tak spadasz z ligi....
I po przegranym meczu pisze Ci że rewanz byłby tylko formalnością i uratował Cie WO Duży uśmiech

No więc mendzel, mówię Ci serdeczne F..k Off !!! Za grosz pokory nie masz w sobie chłopaku....