#14
witam  wszystkich miłośników speedwaye
przyglądam się waszej rozmowie o wprowadzenie czegoś nowego czyli więcej meczy
i mam propozycje (to jest tylko dobra wola i chęć administratora zęby to wprowadzić bo jak wiadomo będzie połowa za i połowa przeciw a silnik meczowy jest to problemu by nie było)
a chodzi mi o oficjalna ligę juniorów 
i teraz pokolenie
mecze odbywały by się w sobotę (podwójna kolejka w normalnej lidze mecz juniorski w środę)
kasa za mecze połowa tego co  w normalnej lidze
xp dla zawodników takie jak w pucharach
forma zawodników zostaje normalnie jak jest (można to ogarnąć)

i teraz się zacznie lament ( a ja mam 2 lub 3 4 zawodników i nie chce jeździć nie mam czasu  i tak dalej .......)
wyjaśniam
kary za brak składu by nie było (mam 3 to mogę wystawić i zatwierdzi skład  i niech sobie jada) to jest gra ma ktoś czas i chęci to gra
jak to stworzyć ( jak by miało wejść ukłon w stronę administratora JEGO TYLKO DOBRA WOLA)
wydaje mi się ze najlepiej miesiąc przed zakończeniem normalnego sezonu (aby na nowy sezon już była )
rozegrać systemem pucharowym oczywiście juniorami mecz ażeby ustalić kto w której lidze jeździ (niech ci z niższych lig maja szanse jeździć w 1 jak maja dobrych juniorów a z extra niech pojeżdżą w 5 ( A JAK RUCH BY BYŁ NA WASZEJ ULUBIONEJ LIŚCIE TRANSFEROWEJ )
i to by było na tyle 
opinie wiadomo będą różne ale ja czekam na odpowiedz od ADMINISTRATORA CO ON NA TO