Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Liga Miast - 13 sezon
#1
I LIGA MIAST

Gr. A
1. LITTLEBIG DREAM TEAM 10-6-2-0-4-7-1 55:35 26
2. DARK RIDERS 10-5-2-1-3-7-2 67:40 24
3. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 10-3-1-4-2-4-2 51:52 15
4. GHOST RIDERS 10-1-2-5-1-1-2 40:53 8
5. MASTERS DREAM TEAM 10-1-1-7-0-1-0 42:63 4
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt-pkt za ekstra mecz Punkty


Gr .B
1. APOCALIPTIC RIDERS 10-7-1-0-4-8-0 71:41 27
2. SPEEDWAY TIGERS 10-5-0-3-3-5-2 66:40 20
3. JUNIOR TIGERS 10-4-1-4-2-4-1 51:39 16
4. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-3-0-6-1-2-0 39:68 9
5. LITTLE DREAM TEAM 10-0-0-8-0-1-0 22:67 1
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt-pkt za ekstra mecz Punkty

Regulamin napisał(a):2.Do godz. 24 w Sobotę poprzedzającą mecz, kapitan (bądź jego zastępca) klanu gości podaje 4 drużyny (po 2 drużyny w 2 meczach), które wystąpią w pojedynku.

3.Do godz. 24 w Niedzielę poprzedzający mecz kapitan (bądź jego zastępca) klanu gospodarzy dobiera do każdego meczu po 2 drużyny ze swojego klanu i tym samym sporządza harmonogram spotkań (kto z kim). Kapitan wybiera 2 drużyny na których torach zostaną rozegrane spotkania tym samym te drużyny zostają zobligowane do wysłania wyzwania swoim przeciwnikom na najbliższa kolejkę.

5.Organizator danego meczu "LM" ma obowiązek wysłać wyzwanie do Wtorku do godz. 24 swoim przeciwnikowi i drugiemu koledze z klanu.
Organizator powinien zorganizować turniej pod nazwą: 'LM skróty klanów mecz' np: 'LM WT vs ST 2 mecz'

6.Drużyna klanu gości, która została wyzwana na mecz w "LM" ma obowiązek przyjąć wyzwanie do Środy do godz. 24.


Klasyfikacja końcowa:


1. LittleBig Dream Team
2. Dark Riders
3. Speedway Tigers
4. Apocaliptic Riders
5. Ghosts Riders
6. Sportowa Junior Bydgoszcz
7. Junior Tigers
8. Little Sportowa Bydgoszcz
9. Masters Dream Team
10. Little Dream Team


Następna:


Poprzednia:
II Runda Play-Off'ów 

13 kolejka - 27.02.2015
mecz o 1 msc
Dark Riders - LittleBig Dream Team  5:7 (122-178)
pierwszy mecz 2:10 (65:236)
mecz 1: Predators Korczyna (bolek) 2:4 (55-95)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (55-0)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ;  TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) (55-40)
mecz 2: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 (67-83)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (26-41)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) (62-21)

mecz o 3 msc
Apocaliptic Riders - Speedway Tigers  2-4 (62-88)
Pierwszy mecz 2-9
1 mecz: Primavera Toruń (piotrowskp) 2-4 (62-88)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 12 i 50
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 15 i 73
2 mecz: Maja falubaz (Maja falubaz) 0:0
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)

mecz o 5 msc
Ghosts Riders - Sportowa Junior Bydgoszcz  6:6 (140-160)
Pierwszy mecz: 7:5 (156-144)
1 org: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 3:3 (62-88)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) (8-54)
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) (44-44) 
2 org: KugelSpeed (kugel99) 3:3 (78-72)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Sparta Łysomice (Wodz) (61-17)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) (61-11)

mecz o 7 msc
Junior Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz  8:4 (181:119)
Pierwszy mecz: 10:2
1 org: POWER Gniezno (Hyziu) 5:1 (111:39)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu) 75 i 36
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 21 i 18
2 org:  Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (70:80)
JT:  Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 70 i 0
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 55 i 25

13 kolejka - 27.02.2015
mecz o 1 msc
LittleBig Dream Team - Dark Riders  10:2 (236:65)
mecz 1: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)  5:1 (114:37)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)   49 pkt ; 64 pkt
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)   37 pkt ; BS
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)  5:1 (122:28)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)   54 pkt ; 68 pkt
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek)   NS ; 28 pkt

mecz o 3 msc
Speedway Tigers - Apocaliptic Riders  9-2
1mecz: GKM 1979 (wojtas_gkm) 4-2 (99-51)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 28 i 71
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 51 i 0
2mecz: Unia Leszno (Junior1995) 5-0 
Czwórmeczu nie udało sie rozegrać w pełnych składach. Goście terminy zajęte, a Polonia nie zdążyła przyjąć zapki. Walkower dla ST.
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74)

mecz o 5 msc
Sportowa Junior Bydgoszcz - Ghosts Riders  5-7 (144-156)
mecz 1: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 3-3
SJB:  Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 44 i 44
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) 9 i 53
mecz 2:  BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2-4
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 44 i 12
GR: KugelSpeed (kugel99) - Sparta Łysomice (Wodz) 67 i 27

mecz o 7 msc
Little Sportowa Bydgoszc - Junior Tigers  2:10 (65:235)
mecz 1: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1:5 (29:121)
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 14 i 15
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu) 75 i 46
mecz 2: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 1:5 (36:114)
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 0 i 36
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 64 i 50
Odpowiedz
#2
Walkovery (WO)
KARY :

- ostrzeżenie (dla kapitanów)

- 1 WO - żółta kartka
KS Stal Bedford (cwergon) [MDT]
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) [LDT-GoDT]
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) [MDT]
KugelSpeed (kugel99) [GR]
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) [LbDT]
Stal Rzeszów (luczyk10) [LDT]
Ks Rygiel Torun (bartas83) [GR]
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) [LSB]
Czarni Inowrocław (Jack21) [NR] - (nie podanie w terminie składu na 14 kolejkę NR)
Polmo (mendzel) [LBDT] - (zajęty termin na 13 kolejkę)

- 2 WO - zakaz jazdy na 1 kolejke
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) [LDT]

- 3 WO - zakaz jazdy na 2 kolejki

- 4 WO - wykluczenie drużyny z rozgrywek
Odpowiedz
#3
II runda Play-Off
mecz o 3 msc


Speedway Tigers - Apocaliptic Riders 9-2 

1mecz: GKM 1979 (wojtas_gkm) 4-2 (99-51)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 28 i 71
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 51 i 0

2mecz: Unia Leszno (Junior1995) 5-0 
Czwórmeczu nie udało sie rozegrać w pełnych składach. Goście terminy zajęte, a Polonia nie zdążyła przyjąć zapki. Walkower dla ST.
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74)




Rewanż

II runda Play-Off 06.03.2015

mecz o 3 msc

Apocaliptic Riders - Speedway Tigers 
Pierwszy mecz 2-9

1 mecz:
AR:
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 

2 mecz:
AR:
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)
Odpowiedz
#4
(2015-02-21, 20:53:23)kilerski13 napisał(a):
(2015-02-21, 20:00:29)telkosr napisał(a): 2 runda PLAYOFF - 5 miejsce
13 kolejka 2015.02.27
Sportowa Junior Bydgoszcz - Ghost Riders 5-7 (144-156)

mecz 1: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 3-3
SJB:  Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) 44 i 44
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) 9 i 53

mecz 2:  BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2-4
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 44 i 12
GR: KugelSpeed (kugel99) - Sparta Łysomice (Wodz) 67 i 27
 

14 kolejka 6.03.2015
2 runda PLAYOFF - 5 miejsce
Ghosts Riders - Sportowa Junior Bydgoszcz
Pierwszy mecz: 7:5
 
1 org:
GR:
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100)
 
2 org:
GR:
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706)

******************************************************************
 

14 kolejka 6.03.2015
2 runda PLAYOFF - 7 miejsce
Junior Tigers - Little Sportowa Bydgoszc 
Pierwszy mecz: 10:2
 
1 org:
JT:
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
 
2 org:
JT:
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s)
Odpowiedz
#5
14 kolejka 6.03.2015

2 runda PLAYOFF - 7 miejsce
Junior TigersLittle Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy mecz: 10:2
 
1 org: POWER Gniezno (Hyziu)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
 
2 org:  Polonia Osielsko (matti_1)
JT:  Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek)
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s)
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz
#6
(2015-02-28, 11:09:50)kilerski13 napisał(a): 14 kolejka 6.03.2015

2 runda PLAYOFF - 5 miejsce

Ghosts Riders - Sportowa Junior Bydgoszcz 6:6 (140-160)

Pierwszy mecz: 7:5 (156-144)
 
1 org: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 3:3 (62-88)
GR: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Apator Toruń (Kwiatek) (8-54)
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i StachuTeam (Davido100) (44-44)
  
2 org: KugelSpeed (kugel99) 3:3 (78-72)
GR: KugelSpeed (kugel99) - Sparta Łysomice (Wodz) (61-17)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i AniBar Grudziądz (bartas1706) (61-11)

******************************************************************
 
Odpowiedz
#7
2 runda PLAY-OFF - 1 miejsce
13 kolejka 2015.02.27
LittleBig Dream Team - Dark Riders 10:2 (236:65)

mecz 1: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)  5:1 (114:37)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)   49 pkt ; 64 pkt
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr)   37 pkt ; BS

mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew)  5:1 (122:28)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)   54 pkt ; 68 pkt
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek)   NS ; 28 pkt

------------------------------

13 kolejka - 27.02.2015
mecz o 1 msc

Dark Riders - LittleBig Dream Team
pierwszy mecz 2:10 (65:236), MISTRZOSTWO:


mecz 1:
DR:
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ;  TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)

mecz 2:
DR:
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 
Odpowiedz
#8
(2015-03-01, 13:16:02)Mr. Zuma napisał(a):

14 kolejka - 06.03.2015
mecz o 1 msc

Dark Riders - LittleBig Dream Team 5:7 (122-178)
pierwszy mecz 2:10 (65:236), MISTRZOSTWO:

mecz 1: Predators Korczyna (bolek) 2:4 (55-95)
DR: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) (55-0)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ;  TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) (55-40)

mecz 2: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 (67-83)
DR: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryfy Szczecin (telkosr) (26-41)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) (62-21)

Graty dla LbDT!!!   Uśmiech
Odpowiedz
#9
Rewanż

II runda Play-Off 06.03.2015

mecz o 3 msc

Apocaliptic Riders - Speedway Tigers 
Pierwszy mecz 2-9

1 mecz: Primavera Toruń (piotrowskp)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 

2 mecz: Maja falubaz (Maja falubaz)
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)
[Obrazek: 5419.jpg]
Odpowiedz
#10
14 kolejka 6.03.2015


2 runda PLAYOFF - 7 miejsce
Junior TigersLittle Sportowa Bydgoszcz 8:4 (181:119)
Pierwszy mecz: 10:2
 
1 org: POWER Gniezno (Hyziu) 5:1 (111:39)
JT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i POWER Gniezno (Hyziu) 75 i 36
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 21 i 18
 
2 org:  Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (70:80)
JT:  Polonia Osielsko (matti_1) i WRZ Wola Rzedzinska (mundek) 70 i 0
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 55 i 25
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz
#11
mecz o 3 msc

Apocaliptic Riders - Speedway Tigers 2-4
Pierwszy mecz 2-9

1 mecz: Primavera Toruń (piotrowskp) 2-4 (62-88)
AR: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 12 i 50
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 15 i 73

2 mecz: Maja falubaz (Maja falubaz) 
?? z tego co widzę, to chyba nie został zorganizowany ten czwórmecz, walkoweru nie zgłaszałem więc chyba 0-0 ??
AR: Maja falubaz (Maja falubaz) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
ST: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Siemowo (Becik)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekstra Liga Miast - 14 sezon Speed 49 28,843 2015-07-18, 21:25:27
Ostatni post: kilerski13
  1 Liga Miast - 14 sezon Speed 1 7,916 2015-03-29, 18:34:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 13 sezon Speed 18 15,628 2015-03-22, 18:19:29
Ostatni post: Mr. Zuma
  1 Liga Miast - 12 sezon Speed 5 6,533 2014-11-22, 12:37:11
Ostatni post: Jack21
  Ekstra Liga Miast - 12 sezon Speed 9 9,956 2014-11-22, 12:16:15
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości