Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST

1. WILD TIGERS
2. YOUNG TIGERS
3. KRZYŻACKA GWARDIA
4. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ
5. STALOWA GWARDIA
6. GHOST OF DREAM TEAM
7. EVIL TIGERS
8. POLSKA GWARDIA





1. WILD TIGERS 14-10-1-3-7-11 97:64 38
2. YOUNG TIGERS 14-7-5-2-5-10 90:78 34
3. KRZYŻACKA GWARDIA 14-8-2-3-4-8 84:75 32
4. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 14-6-4-6-5-9 87:81 30
5. GHOSTS OF DREAM TEAM 14-6-3-5-3-8 83:77 26
6. STALOWA GWARDIA 14-5-2-7-2-6 82:84 20
7. EVIL TIGERS 14-3-2-9-2-3 69:91 13
8. POLSKA GWARDIA 14-1-0-13-0-1 61:107 3


kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty



RUNDA FINAŁOWA 14.11.2014 i 21.11.2014

FINAŁ: Wild Tigers
Young Tigers - Wild Tigers 12:12 (279:321)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (130:170)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (71:79)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43 i 28
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 4
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (59:91)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 4
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Zary (ukppku) 47 i 44

Wild Tigers - Young Tigers 6:6 (151:149)
1 mecz: ukppku 3:3 (67:83)
WT:  Promień Żary (ukppku) i Unia Tarnów I (Eureka) 37-30
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55-28
2 mecz:  Speed 3:3 (84:66)
WT:  Victory Leszno (Speed)  Grom (nodrep) 74-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 50-16



mecz o 3 miejsce: Krzyżacka Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 11-13 (270:330)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (137:163)
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4 (64:86)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 54
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 15 i 71
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3 (73:77)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 i 58
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 57 i 20

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (167-133)
1 org: Anioły UNIBAX (teves) 3-3
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 11 i 71
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 54 i 14
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 53 i 32
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 4



mecz o 5 msc: Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 15-9 (324:276)

Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8-4 (156:144)
mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 3-3 (72:78)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 54 i 18
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 53 i 25
mecz 2: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (84:66)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 29

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (132:168)
mecz 1: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (69:81)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 49 i 20
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 35 i 46
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4 (63:87)
GoDT: TARZAN"S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 15 i 48
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 37 i 50



baraż: Evil Tigers
Junior Tigers - Evil Tigers 6-17 (194:389)

Junior Tigers - Evil Tigers 3-9 (97-203)
1 mecz: cyprian 2-4 (52-98)
JT:kaple (cyprian) 52 pkt - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 pkt (nie jechał)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 73 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 25 pkt
2 mecz: Rusek 1-5 (45-105)
JT: Real Straszydle (Rusek) 6 pkt - Wybrzeze (specjal2009) 39 pkt
ET: Lubella Lublin (Roko) 47 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 58 pkt

Evil Tigers - Junior Tigers 8-3 (186-87)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (63-87)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 1 pkt
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52 pkt - kaple (cyprian) 35 pkt
2 mecz: Lubella Lublin (Roko) 5-0 (123 - 0)
ET: Lubella Lublin (Roko) 69 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 54 pkt
JT: Real Straszydle (Rusek) 0 pkt - Wybrzeze (specjal2009) - brak przyjęcia zapki



Wystąpiono w składach:



Wild Tigers


1. Victory Leszno (Speed) - Eliga 

2. Unia Tarnów I (Eureka) - 1 liga

3. Promień Żary (ukppku) - 2 liga

4. Grom (nodrep) - 3 liga

Kapitan: Speed




Young Tigers


1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) -  Eliga

2. Fc Moherteam (Guti) - 1 liga

3. Faworytka Częstochowa (hegemon76) - 2 liga

4. Ogry Zielona Góra (lukas) - 3 liga
Kapitan: matti_1



Krzyżacka Gwardia



1. Anioły UNIBAX (teves) - Eliga

2. demon gniezno (Absolutnymozaj) - 2 liga

3. Upadłe Anioły Toruń (adja) - 2 liga

4. Lukas Lublin (Lukas86) - 2 liga

5. DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) - 2 liga

Kapitan: Jack21



Sportowa Masters Bydgoszcz



1. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga

2. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - 1 liga

3. Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga

4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga

kap: Henrik


Stalowa Gwardia



1. Stal_Piaski (seba761) - 1 liga

2. StalGorzow1947 (przemo1986) - 2 liga

3. Polmo (mendzel) - 1 liga

4. Predators Korczyna (bolek) - 2 liga

5. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 1 liga

6. Dragons De Feu (junak1) - 2 liga

Kapitan: Jack21



Ghosts of Dream Team


1. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 1 liga

2. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 3 liga

3. UNIA TARNOWSKA (ricki6) - 2 liga

4. ROW (rekin67) - 3 liga

5. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga

6. Sparta Wrocław (sothis) - eliga

Kapitan: Zuma07


Evil Tigers


1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Eliga

2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 1 liga

3. Lubella Lublin (Roko) - 2 liga

4. GKM 1979 (wojtas_gkm) - 3 liga

Kapitan: Hawaiki



Polska Gwardia


1. Bicycle (telkosr) - 2 liga

2. Lane Masters Terminator (Iceman) - 2 liga

3. Vittoria Korczyna (skubal) - 3 liga

4. KugelSpeed (kugel99) - 2 liga

5. scakanka pawłowice (sebol79) 2 liga

Kapitan: telkosr


Kolejka po kolejce:

1 kolejka 8.08.2014
Krzyżacka Gwardia - Ghosts of Dream Team 3-8 (93:182)
mecz 1: KG-GoDT 3-3 (93:57)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Lukas Lublin (Lukas86) 74 i 19
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; ROW (rekin67) 36 i 21
mecz 2: KG-GoDT 0-5 (0:125)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Upadłe Anioły Toruń (adja) 
GoDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (157:143)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (87:63)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55 i 32
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 62 i 1
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (70:80)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 65 i 5
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 46 i 34

Evil Tigers - Stalowa Gwardia 8:4 (175:125)
1mecz: ET-SG 5:1 (119:31)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko) 68 i 51
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Predators Korczyna (bolek) 29 i 2
2mecz: ET-SG 3-3 (56:94)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 56 i 0
SG: Polmo (mendzel) i Stal_Piaski (seba761) 42 i 52

Sportowa Masters Bydgoszcz - Polska Gwardia 7-5 (182-118)
1mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 11
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i Lane Masters Terminator (Iceman) 32 i 32
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 70 i 26
PG: Bicycle (telkosr) i KugelSpeed (kugel99) 23 i 31


2 kolejka 15.08.2014
Ghosts of Dream Team - Young Tigers 5:7 (122:178)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 2:4 (49:101)
GDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 48 i 1
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 53 i 48
2 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3:3 (73:77)
GDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 33 i 40
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 67 i 10

Wild Tigers - Krzyżacka Gwardia 8:4 (179:121)
1mecz Eureka 4:2 (86:64)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) i Promień Żary (ukppku) 58:28
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Upadłe Anioły Toruń (adja) 18:46
2mecz: Speed 4:2 (93:57)
WT: Victory Leszno (Speed) i Grom (nodrep) 68:25
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Lukas Lublin (Lukas86) 57:NS 

Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (129-171)
Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: Polmo (mendzel) 3-3
SG: Stal_Piaski (seba761) i Polmo (mendzel) 54 i 27
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 60 i 9
2 org: Predators Korczyna (bolek) 2-4
SG: Predators Korczyna (bolek) i StalGorzow1947 (przemo1986) 2 i 46
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 27

Polska Gwardia - Evil Tigers 4:8 (126:174)
1 mecz: Bicycle (telkosr) 1:5 [44-106]
PG: Bicycle (telkosr) i Lane Masters Terminator (Iceman)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko)
2 mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 [82-68]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i KugelSpeed (kugel99)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm)


3 kolejka 22.08.2014
Young Tigers - Stalowa Gwardia 7:5 (166:134)
1mecz: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (95:55)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 66 i 29
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 0 i 55
2mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (71:79)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 71 i 0
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 40 i 39

Krzyżacka Gwardia - Polska Gwardia 8:4 (183:117)
1. organizator: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5:1 (108:42)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 68-40
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 15-27
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (75:75)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Lukas Lublin (Lukas86) 75-0
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) 33-42

Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team  6-6 (158-142)
mecz 1: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 15 i 71
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 37 i 27
mecz 2: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3 i 69
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 50 i 28

Evil Tigers - Wild Tigers 5:7 (135:165)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (80:70)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Lubella Lublin (Roko) 50:30
WT:Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 69:1
2 mecz: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 2:4 (55:95)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 49:6
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 57:38 

4 kolejka 29.08.2014
Stalowa Gwardia - Krzyżacka Gwardia 5-6 (115:160)
1mecz: SG-KG 3-3 (65:85)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 32 i 33
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 57 i 28
2mecz: SG-KG 2-3 (50:75)
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 50 i BS
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Lukas Lublin (Lukas86) 75 i NS

Polska Gwardia - Young Tigers 4-8 (102-198)
1mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 1-5 [31-119]
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) (20-11)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) (70-49)
2mecz: Vittoria Korczyna (skubal) 3-3 [71-79]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) (31-40)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) (74-5)

Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (165-135)
1 org: Eureka 3-3
WT: Unia Tarnów I (Eureka) i Grom (nodrep) 64 i 8
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 59 i 19
2 org: Speed 4-2
WT: Victory Leszno (Speed) i Promień Zary (ukppku) 69 i 24
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 51 i 6

Ghosts of Dream Team - Evil Tigers 7:5 (175:125)
mecz 1: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 3:3 (73:77)
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 31 pkt ; 42 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 66 pkt ; 11 pkt
mecz 2: Husaria Factor (waldiv) 4:2 (102:48)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 63 pkt ; 39 pkt
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) NS ; 48 pkt

5 kolejka 5.09.2014
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 5:7 (140:159)
1mecz: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (86:63)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 11
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 40 i 23
2mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 2:4 (54:96)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i Lukas Lublin (Lukas86) 54 i NS
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 70 i 26

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (148-152)
Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 64 i 6
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 57 i 23
2 org: Lubella Lublin (Roko) 3-3
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 47 i 31
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 72 i 0

Ghosts of Dream Team - Wild Tigers 4:2 (105:45)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 4:2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis) 40 pkt ; 65 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) ; Promień Żary (ukppku) NS ; 45 pkt
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) - mecz nie odbył się (ale odbędzie 12 xD) WO nie zgłoszone więc: 0:0
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ROW (rekin67)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) ; Grom (nodrep)

Stalowa Gwardia - Polska Gwardia 8-4 (195:105)
1. organizator: Predators Korczyna (bolek) 3-3 (85:65)
SG: Predators Korczyna (bolek) i Stal_Piaski (seba761) 12 i 73
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 31 i 34
2. organizator: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (110:40)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 69 i 41
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) 18 i 22

6 kolejka 12.09.2014
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (141:159)
1mecz: SMB-KG 2-4 (66:84)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 55 i 11
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 70 i 14
2mecz: SMB-KG 3-3 (75:75)
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 64 i 11
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 47 i 28 

Young Tigers - Evil Tigers 8:4 (164:136)
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (83:67)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 70 i 13
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 55 i 12
2 org: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (81:69)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 53 i 28
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 46 i 23

Polska Gwardia - Ghosts of Dream Team 5:7 [141-159]
mecz 1: KugelSpeed (kugel99) 3:3 [75-75]
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) [33-42]
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) [75-NS]
mecz 2: Lane Masters Terminator (Iceman) 2:4 [66-84]
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) [30-36]
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) [52-32]

Wild Tigers - Stalowa Gwardia 5-6 (103:172)
1mecz: WT-SG 5-1 (103:47)
WT: Victory Leszno (Speed) - Promień Żary (ukppku) 75 i 28
SG: Polmo (mendzel) i Stal_Piaski (seba761) 22 i 25
2mecz: 0-5 (0:125)
ZGŁOSZONE WO 

7 kolejka 19.09.2014
Krzyżacka Gwardia - Evil Tigers 5-1 (96:54)
1 org: 0-0 (0:0)
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5-1 (96:54)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 63 i 33
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 32 i 22

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 6:6 (141:159)
1mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3:3 (69:81)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 10 i 59
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 52 i 29
2mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (72:78)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 13 i 59
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 66 i 12

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 6-6 (171:129)
1 mecz: ROW (rekin67) 1-5 (47:103)
GoDT: ROW (rekin67) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 29 i 18
SG: Stal_Piaski (seba761) ; Dragons De Feu (junak1) 43 i 60
2 mecz: Husaria Factor (waldiv) 5-1 (124:26)
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Husaria Factor (waldiv) 71 i 53
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) ; Predators Korczyna (bolek) 26 i 0 

Polska Gwardia - Wild Tigers 4-8 (109-191)
1 mecz: KugelSpeed (kugel99) 1-5 (42-108)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - KugelSpeed (kugel99) (16-26)
WT: Victory Leszno (Speed) - Promień Żary (ukppku) (75-33)
2 mecz: Bicycle (telkosr) 3-3 (67-83)
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) (26-41)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Grom (nodrep) (73-10)

8 kolejka 26.09
Ghosts of Dream Team - Krzyżacka Gwardia 5-7 (152:148)
Pierwszy meczy: 8-3, bonus: GoDT
1 mecz: ROW (rekin67) 3-3 (88:62)
GoDT: ROW (rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 38 i 50
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) ; DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 62 i BS
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2-4 (64:86)
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Sparta Wrocław (sothis) 11 i 53
KG: Anioły UNIBAX (teves) ; demon gniezno (Absolutnymozaj) 70 i 16

Wild Tigers - Young Tigers 9:3 (185:115)
Pierwszy meczy: 6-6, bonus: WT
1 mecz: ukppku 5:1 (90:60)
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 40 i 50
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 39 i 21
2 mecz: Speed 4:2 (95:55)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 70 i 25
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 0

Stalowa Gwardia - Evil Tigers 7-5 (177:123)
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: ET  
1 org: StalGorzow1947 (przemo1986) 3-3 (89:61)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 48
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 61 i 0
2 org: Dragons De Feu (junak1) 4-2 (88:62)
SG: Stal_Piaski (seba761) i Dragons De Feu (junak1) 53 i 35
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 50 i 12 

Polska Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (124-176)
Pierwszy meczy: 5-7, bonus: SMB
1 org: Lane Masters Terminator (Iceman) 2-4
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 36 i 15
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 71 i 28
2org: KugelSpeed (kugel99) 3-3
PG: KugelSpeed (kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 44 i 29
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 2

9 kolejka 3.10.2014
Young Tigers - Ghosts of Dream Team 7:5 (164:136)
Pierwszy meczy: 7-5, bonus: YT
mecz 1: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (69:81)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 68 i 1
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) 57 i 24
mecz 2: Fc Moherteam (Guti) 4:2 (95:55)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 58 i 37
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 18

Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers 7-5 (144:156)
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: WT
1 mecz: demon gniezno (Absolutnymozaj) 2-4 (45:105)
KG: DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) ; demon gniezno (Absolutnymozaj) 45 i 0
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 30
2 mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 5-1 (99:51)
KG: Anioły UNIBAX (teves) ; Upadłe Anioły Toruń (adja) 69 i 30
WT: Promień Zary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 30 i 21


Sportowa Masters Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 7-5 (165-135)
Pierwszy meczy: 7-5, bonus: SMB
1mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 18
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 50 i 7
2mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 64 i 8
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 42 i 36

Evil Tigers - Polska Gwardia 7:5 (172:128)
Pierwszy meczy: 8-4, bonus: ET 
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 4:2 (101:49)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 65 pkt i Lubella Lublin (Roko) 36 pkt
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) 2 pkt - scakanka pawłowice (sebol79) 47 pkt
2org: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 3:3 (71:79)
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 68 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 pkt
PG: KugelSpeed (kugel99) 50 pkt - Vittoria Korczyna (skubal) 29 pkt

10 kolejka 10.10.2014
Stalowa Gwardia - Young Tigers 6:6 (153:147)
Pierwszy meczy: 5:7 (134:166), BONUS: Young Tigers
1 mecz: Dragons De Feu (junak1) 3:3 (78:72)
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 44 i 34
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 54 i 18
2 mecz: StalGorzow1947 (przemo1986) 3:3 (75:75)
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 43 i 32
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 75 i 0

Polska Gwardia - Krzyżacka Gwardia 7-5 [178-122]
Pierwszy meczy: 4-8, bonus: KG
1 mecz: Lane Masters Terminator (Iceman) 3-3 [75-75]
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) [38-37]
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) [75-0 NS]
2 mecz: KugelSpeed (Kugel99) 4-2 [103-47]
PG: KugelSpeed (Kugel99) - scakanka pawłowice (sebol79) [42-61]
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) [0 NS-47]

Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (146-154)
Pierwszy mecz 6-6 (142-158), Bonus SMB
1 org: Husaria Factor (waldiv) 3-3
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 51 i 25
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 74 i 0
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3-3
GoDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 27 i 43
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 19

Wild Tigers - Evil Tigers 9:3 (197:103)
Pierwszy mecz 7-5, Bonus: WT
1 org: Speed 4:2 (92:58)
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 73:19
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 51:7
2org:ukppku 5:1 (105:45)
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 63:42
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 14:31

11 kolejka 17.10.2014
Krzyżacka Gwardia - Stalowa Gwardia 7-5 (165:135)
Pierwszy mecz 6-5, bonus: KG
1mecz: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3 (75:75)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 64 i 11
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 41 i 34
2mecz: demon gniezno (Absolutnymozaj) 4-2 (90:60)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 15
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 49 i 11

Young Tigers - Polska Gwardia 8:4 (201:99)
pierwszy mecz: 8-4, bonus: Young Tigers
1mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (84:66)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 74 i 10
PG: scakanka pawłowice (sebol74) - Vittoria Korczyna (skubal) 47 i 19
2mecz: Fc Moherteam (Guti) 5:1 (117:33)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 62 i 55
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Bicycle (telkosr) 25 i 8

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers  5-7 (136-164)
Pierwszy mecz:5-7, Bonus WT
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 25 i 55
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 68 i 2
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 2-4
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 7 i 49
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 41 i 53

Evil Tigers - Ghosts of Dream Team 4-7 (94:181)
Pierwszy mecz 5:7, BONUS: GoDT
mecz 1: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (94:56)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 63 pkt i Lubella Lublin (Roko) 31 pkt
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 39 pkt ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 17 pkt
mecz 2: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) T 0-5
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67)

12 kolejka 24.10.2014
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 6:6 (149:151)
Mecz pierwszy: 7:5 (159:140), BONUS: YT
1mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (85:65)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 60 i 25
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 65 i NS
2mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (64:86)
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 30 i 34
KG: Anioły UNIBAX (teves) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 75 i 11

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers  8-4 (160-100)
Pierwszy mecz 6:6, BONUS: SMB
mecz 1: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 4-2
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 24
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 60 i 5
mecz 2: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75 i 0
ET: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Lubella Lublin (Roko) 0 i 35

Wild Tigers - Ghosts of Dream Team 8:4 (187:113)
Mecz pierwszy: 2:4, BONUS: WT
Mecz 1: Speed 5:1 (117:33)
WT: Victory Leszno (Speed) - Unia Tarnów I (Eureka) 74-43 
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ROW (rekin67) 15-18
Mecz 2: ukppku 3:3 (70:80)
WT: Promień Żary (ukppku) - Grom (nodrep) 66-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 49-31

Polska Gwardia - Stalowa Gwardia 3-9 (111:189)
Pierwszy mecz 4:8, bonus: SG
1MECZ: Bicycle (telkosr) 2-4 (61:89)
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 11 i 50
SG: Polmo (mendzel) i Dragons De Feu (junak1) 51 i 38
2MECZ: Vittoria Korczyna (skubal) 1-5 (50:100)
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 24 i 26
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 61 i 39

13 kolejka 31.10.2014
Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (176:124)
Pierwszy mecz: 7-5 [159-141), Bonus: KG
1 org: demon gniezno (Absolutnymozaj) 4-2 (94:56)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 19 i 75
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 12
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3 (82:68)
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 61 i 21
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 62 i 6

Evil Tigers - Young Tigers 6:6 (148:152)
Mecz pierwszy: 4:8 (136:164), BONUS: YT
1mecz: Lubella Lublin (Roko) 3:3 (81:69)
ET: Lubella Lublin (Roko) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 32 i 49
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 64 i 5
2mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (67:83)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 64 i 3
YT: Fc Moherteam (Guti) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 50 i 33

Ghosts of Dream Team - Polska Gwardia 9:3 (173:127)
Pierwszy mecz 7:5, BONUS: GoDT
1MECZ: Husaria Factor (waldiv) 4:2 (89:61)
GDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 58 pkt ; 31 pkt
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 9 pkt ; 52 pkt
2MECZ: ROW (rekin67) 5:1 (84:66)
GDT: ROW (rekin67) ; Sparta Wrocław (sothis) 39 pkt ; 45 pkt
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 31 pkt ; 35 pkt

Stalowa Gwardia - Wild Tigers 4-8 (127:173)
Pierwszy mecz: 6-5, Bonus: WT
1 mecz: StalGorzow1947 (przemo1986) 3-3 (75:75)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 31 i 44
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 0
2 mecz: Dragons De Feu (junak1) 1-5 (52:98)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 27 i 25
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Żary (ukppku) 55 i 43


14 kolejka 7.11.2014
Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 3-8 (59-131)
Pierwszy mecz: 1-5, Bonus: KG
1mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 0-5 (0-40)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i GKM 1979 (wojtas_gkm)
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves)
2mecz: Lubella Lublin (Roko) 3-3 (59-91)
ET: Lubella Lublin (Roko) 38 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 21 pkt
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) 75 pkt i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 16 pkt

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 5:7 (149:151)
Pierwszy mecz: 6-6 [159-141), Bonus: SMB
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2:4 (67:83)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 61 i 6
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 20
2 org: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (82:68)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 51 i 31
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 65 i 3


Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8:4 (196:103)
Pierwszy mecz, 6:6, BONUS: SG
Mecz 1: StalGorzow1947 (przemo1986) 3:3 (78:72)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 34-44
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 45-27
Mecz 2: Dragons De Feu (junak1) 5:1 (118:31)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 51-67
GoDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; ROW (rekin67) 0-31

Wild Tigers - Polska Gwardia 8:4 (185:115)
1 mecz: 8-4, bonus: WT
1 org. Speed 3:3 (79:71)
WT: Victory Leszno (Speed) - Gom (nodrep) 74-5
PG: Bicycle (telkosr) - scakanka pawłowice (sebol79) 21-50
2 org. ukppku 5:1 (106:44)
WT: Promień Żary (ukppku) - Unia Tarnów I (Eureka) 46-60
PG: KugelSpeed (Kugel99) - Vittoria Korczyna (skubal) 14-30



RUNDA FINAŁOWA 14.11.2014 i 21.11.2014

FINAŁ: Wild Tigers
Young Tigers - Wild Tigers 12:12 (279:321)

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (130:170)
1 mecz: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (71:79)
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43 i 28
WT: Victory Leszno (Speed) - Grom (nodrep) 75 i 4
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (59:91)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 55 i 4
WT: Unia Tarnów I (Eureka) - Promień Zary (ukppku) 47 i 44

Wild Tigers - Young Tigers 6:6 (151:149)
1 mecz: ukppku 3:3 (67:83)
WT:  Promień Żary (ukppku) i Unia Tarnów I (Eureka) 37-30
YT: Fc Moherteam (Guti) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 55-28
2 mecz:  Speed 3:3 (84:66)
WT:  Victory Leszno (Speed)  Grom (nodrep) 74-10
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 50-16



mecz o 3 miejsce: Krzyżacka Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 11-13 (270:330)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 5-7 (137:163)
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4 (64:86)
SMB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 54
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 15 i 71
2 mecz: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3 (73:77)
SMB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 i 58
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 57 i 20

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (167-133)
1 org: Anioły UNIBAX (teves) 3-3
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Anioły UNIBAX (teves) 11 i 71
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Orliki Fordon (Vinyll) 54 i 14
2 org: Upadłe Anioły Toruń (adja) 3-3
KG: Upadłe Anioły Toruń (adja) i DAEHNIKS GORZOW (spawn1488) 53 i 32
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 4



mecz o 5 msc: Stalowa Gwardia
Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 15-9 (324:276)

Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 8-4 (156:144)
mecz 1: Dragons De Feu (junak1) 3-3 (72:78)
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 54 i 18
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 53 i 25
mecz 2: StalGorzow1947 (przemo1986) 5-1 (84:66)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 41 i 43
GoDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 37 i 29

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (132:168)
mecz 1: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (69:81)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 49 i 20
SG: Dragons De Feu (junak1) i Stal_Piaski (seba761) 35 i 46
mecz 2: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4 (63:87)
GoDT: TARZAN"S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 15 i 48
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Polmo (mendzel) 37 i 50



baraż: Evil Tigers
Junior Tigers - Evil Tigers 6-17 (194:389)

Junior Tigers - Evil Tigers 3-9 (97-203)
1 mecz: cyprian 2-4 (52-98)
JT:kaple (cyprian) 52 pkt - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 pkt (nie jechał)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 73 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 25 pkt
2 mecz: Rusek 1-5 (45-105)
JT: Real Straszydle (Rusek) 6 pkt - Wybrzeze (specjal2009) 39 pkt
ET: Lubella Lublin (Roko) 47 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 58 pkt

Evil Tigers - Junior Tigers 8-3 (186-87)
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (63-87)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i GKM 1979 (wojtas_gkm) 1 pkt
JT: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52 pkt - kaple (cyprian) 35 pkt
2 mecz: Lubella Lublin (Roko) 5-0 (123 - 0)
ET: Lubella Lublin (Roko) 69 pkt i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 54 pkt
JT: Real Straszydle (Rusek) 0 pkt - Wybrzeze (specjal2009) - brak przyjęcia zapki

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości