Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminiarz 14 sezon
#1
1 kolejka 3.04.2015
Ghosts of Dream Team - Czarna Gwardia 7:5 (168:132)
1 org: ROW (rekin67) 3:3 (75:75)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)  45 pkt ; 30 pkt
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)   58 pkt ; 17 pkt
2 org: Husaria Factor (waldiv)  4:2 (93:57)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)  44 pkt ; 49 pkt
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)  49 pkt ; 8 pkt

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (137- 163)
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) (68-7)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) (43-32)
2 org: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2-4
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Luballa Lublin (Roko) (40-22)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) (66-22)

Wild Tigers - Young Tigers 7:5 (181:109)
1 org: Speed 4:2 (104:46)
WT: Victory Leszno (Speed) i Ezik United (Ezik) 71-33
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 0-46
2 org: ukppku 3:3 (77:63)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) i Grom (nodrep) 63-14
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43-30

Sportowa Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8:3 (206:69)
mecz 1: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3:3 (81:69)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)  61 pkt ; 20 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)  30 pkt ; 39 pkt
mecz 2: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 5:0 (125:0)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 64 pkt ; 61 pkt
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ;  NS ;

2 kolejka 10.04.2015
Czarna Gwardia - Evil Tigers 6:6 (162:138)
1org: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (81:69)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 57-24
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 65-4
2org: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (81:69)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 69-12
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Luballa Lublin (Roko) 35-34

Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 5-7 (149-151)
mecz 1: Speed Fordon (speed_55) 2-4
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 44 i 30
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 45 i 31
mecz 2: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 66 i 9
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 31 i 44

Young Tigers - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (138-162)
1 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 3-3
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 26 i 43
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 67 i 14
2 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2 i 67
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 49 i 32

LittleBig Dream Team - Wild Tigers 4:8 (114:180)
1 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5 (43:107)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 18-25
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 67-40
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3 (71:73)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 47-24
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 51-22

3 kolejka 17.04.2015
Evil Tigers - Young Tigers  6-5 (129:146)
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) (65-ns)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) (25-60)
2 org: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 3-2
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Luballa Lublin (Roko) (ns-64)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) (61-ns)

Ghosts of Dream Team - LittleBig Dream Team 8:4 (182:118)
mecz 1: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 3:3 (89:61)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 49 pkt ; 40 pkt
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 52 pkt ; 9 pkt
mecz 2: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (93:57)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 56 pkt ; 37 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 25 pkt ; 32 pkt

Sportowa Bydgoszcz - Czarna Gwardia 6-6 (151-149)
mecz 1: Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 20 i 31
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 68 i 31
mecz 2: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 43 i 57
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 42 i 8

Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (134-166)
1 org: ukppku 3-3
WT:  UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 58 i 8
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 47 i 37
2 org:  Speed 3-3
WT:  Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 68 i NS
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 56 i 26

4 kolejka 24.04.2015
Young Tigers - Ghosts of Dream Team 4:8 (114:186)
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (71:79)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 10-61
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 44-35
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (43:107)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)  11-32
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63-44

LittleBig Dream Team - Evil Tigers 7:5 (160:140)
mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3:3 (77:73)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 30-47
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 68-5
2mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 4:2 (83:67)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis) 30-53
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 24-43

Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (159-141)
1 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 38 i 48
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 3
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 63
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52 i 25

Czarna Gwardia - Wild Tigers 2:9 (49:101)
1 mecz: KS Adriana Toruń (adja) 2:4 (49:101)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 47 - 2
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 68 - 33
2 mecz:Stal_Piaski (seba761) WO 0:5
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)

5 kolejka 1.05.2015
Ghosts of Dream Team - Evil Tigers 8:4 (186:114)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 3:3 (80:70)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 46 pkt ; 34 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 70 pkt ; 0 pkt
2 mecz: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 5:1 (106:44)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 55 pkt ; 51 pkt
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 44 pkt ; BS

Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (187-119)
1 org: ukppku 4-2
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 59 i 20
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 52 i 19
2 org: Speed 5-1
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 65 i 43
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 32 i 10

Czarna Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6:6 (155:145)
1 org: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (74:76)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 59 - 15
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 48 - 28
2 org: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (81:69)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 62 - 19
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 62 - 7

Young Tigers - LittleBig Dream Team 7:5 (142:158)
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (64:86)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 0 pkt ; 64 pkt
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 46 pkt ; 40 pkt
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 4:2 (78:72)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 32 pkt ; 46 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 31 pkt ; 41 pkt


6 kolejka 8.05.2015
Sportowa Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 8-4 (167-132)
mecz 1:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 5-1
SB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 59 i 45
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) BS i 45
mecz 2:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 0
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 35 i 52

Evil Tigers - Wild Tigers 4-8 (114-186)
1 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 2-4 (52-98)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 52-0
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 61-37
2 mecz: Luballa Lublin (Roko) 2-4 (62-88)
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 14-48
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 64-24

LittleBig Dream Team - Czarna Gwardia 7:5 (162:138)
1 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2:4 (66:84)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 51-15
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)  57-27
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 5:1 (96:54)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Sparta Wrocław (sothis) 46-50
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 45-9

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 8-4 (166-134)
1 org: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 65 i 18
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 8 i 59
2 org: Speed Fordon (speed_55) 4-2
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 48 i 35
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 21 i 46

7 kolejka 15.05.2015
Ghosts of Dream Team - Wild Tigers 8:3 (214:61)
1 mecz: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 5:0 (125:0) ???*
GoDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 60 pkt ; 65 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) BS ; NS
2 mecz: ROW (rekin67) 3:3 (89:61)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 50 pkt ; 39 pkt
WT: UKP ZIelona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 56 pkt ; 5 pkt

Sportowa Bydgoszcz - Evil Tigers 8-4 (199-101)
1 mecz:Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 17 i 57
WT:  Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 68 i 8
2mecz:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 57 i 68
WT: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 25 i NS

Czarna Gwardia - Young Tigers 8-4 (167:132)
1 org: KS Adriana Toruń (adja) 4-2 (78:72)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 65-13
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 60-12
2 org: Stal_Piaski (seba761) 4-2 (89:61)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 65-24
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 23-38

LittleBig Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (179-121)
1 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 4-2
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 37 i 63
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 50 i BS
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3-3
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 35 i 44
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 66 i 5

8 kolejka 22.05.2015
Czarna Gwardia - Ghosts of Dream Team 5:7 (125:175)
Pierwszy mecz 5-7 (132:168), Bonus: GoDT
mecz 1: Stal_Piaski (seba761) 2:4 (55-95)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 51-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58-37
mecz 2: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (70-80)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 58-12
GoDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 34-46

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 8-3 (205-70)
Pierwszy Mecz 7-5 (163-137), Bonus: SMB
1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 5-0
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 50 i 75
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Polonia Siemowo (Becik) BS i NS
2 mecz: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 37 i 43
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Luballa Lublin (Roko) 70 i 0

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (154:146)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: WT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 3:3 (76:74)
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 32-44
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 74-NS
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (78:72)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 12-66
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 50-22

LittleBig Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 4-8 (108-192)
Pierwszy Mecz 3-8 (69-206),Bonus: SB
1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2-4
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 50 i 13
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 67 i 20
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 45 i NS
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 62 i 43

9 kolejka 29.05.2015
Evil Tigers - Czarna Gwardia 0:10
Pierwszy mecz 6:6 (138:162), Bonus: Czarna Gwardia

Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (100-175)
Pierwszy Mecz 7-5 (151-149), Bonus SMB
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 4-2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58 i 42
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 50 i BS
2 mecz: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 0-5 (WO)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975)

Sportowa Bydgoszcz - Young Tigers 6-6 (135-165)
Pierwszy Mecz 6-6 (162-138), bonus: YT
1org: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 28 i 32
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 16 i 74
2org: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 75 i BS
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 31 i 44

Wild Tigers - LittleBig Dream Team 10:0
pierwszy mecz: 8:4 bonus: WT


10 kolejka 5.06.2015
Young Tigers - Evil Tigers 8:4
Pierwszy mecz: Evil Tigers - Young Tigers 6-5 (129:146) bonus YT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 5:1
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 56-62
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik) 32 - ns
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 18-59
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) 66-7

LittleBig Dream Team - Ghosts of Dream Team 2:10
pierwszy mecz: 4:8 bonus: GoDT
mecz 1: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 21-42
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 44-43
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 1:5
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA  TARNOWSKA (ricki6) 46-ns
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58:46

Czarna Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 8:4 (178:122)
Pierwszy Mecz 6-6 (149-151), Bonus: CG
1 org: KS Adriana Toruń (adja) 4:2 (92:58)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 67-25
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 53-5
2 org: Stal_Piaski (seba761) 4:2 (86-64)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 64-22
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 45-19

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 7-5 (161-129)
Pierwszy Mecz 6-6 (166-134), Bonus: SMB
1 mecz: Speed Fordon (speed_55) 3-3
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 45 i 33
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 72 i NS
2 mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 69 i 14
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 53 i 4

11 kolejka 12.06.2015
Ghosts of Dream Team - Young Tigers 8:4 (190:110)
pierwszy mecz: 8:4 bonus GoDT
1 org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 3:3 (80:70)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 42 pkt ; 38 pkt
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 9 pkt ; 61 pkt
2 org: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (110:40)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 68 pkt ; 42 pkt
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 19 pkt ; 21 pkt

Evil Tigers - LittleBig Dream Team 4-2 (93:57)
pierwszy mecz: 5:7 (140:160) bonus: ET
1 org: Polonia Siemowo (Becik) NIE ODBYŁ SIĘ
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) (68-25)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) (ns-57)

Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (152-148)
Pierwszy Mecz 6-6 (141-159), Bonus: SB
1 org: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 5-1
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 43 i 57
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 30 i 20
2 org:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Orliki Fordon (Vinyll) 36 i 16
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 72 i 26

Wild Tigers - Czarna Gwardia  6:6 (135:165)
Pierwszy mecz 9:2 (101:49) bonus: WT
1 org: Speed 3:3 (74:76)
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 74-ns
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 43-33
2 org: ukppku 3:3 (61:89)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 58-3
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 58-31

12 kolejka 19.06.2015
Evil Tigers - Ghosts of Dream Team
BONUS: GoDT
mecz 1: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2 (96-54)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) (71-25)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) (ns-54)
mecz 2: Polonia Siemowo (Becik) - brak organizacji !!!
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)

Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers  5-7 (127-173)
BONUS: WT
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 43 i 4
Wt: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 73 i 30
2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 57 i 23
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63 i 7

Sportowa Masters Bydgoszcz - Czarna Gwardia  6-6 (152-148)
BONUS: CG
1 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 37 i 41
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 58 i 14
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 11 i 63
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 53 i 23

LittleBig Dream Team - Young Tigers  3-3 (77-73)
BONUS: YT
1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - mecz się nie odbył (WO nie ma)
LDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)

13 kolejka 26.05.2015
Ghosts of Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (200-100)
Pierwszy Mecz 4-8 (132-167), Bonus: GoDT
1org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 61 i 34
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 46 i 9
2 org: Husaria Factor (waldiv) 4-2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63 i 42
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 1

Wild Tigers - Evil Tigers 9:3 (220:55)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: WT
1 mecz: Speed 4:2 (95:55)
WT: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg) 69-26
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) 55-0
2 mecz: ukppku 5:1 (125:0)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 70-55
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik) 0-0

Czarna Gwardia - LittleBig Dream Team 5:6 (137:138)
Pierwszy mecz: 5:7 (138:162), bonus: LbDT
mecz 1: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (78:72)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 55-23
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis) 24-48
mecz 2: Apator Toruń (Kwiatek) 2:3 (59:66)
CG: Apator Toruń (Kwiatek) 59
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 66;-

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (99-176)
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus: SMB
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2
YT:Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 25 i 74
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) BS i 51
2 org:Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0-5 (WO)
YT:kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)

14 kolejka 3.07.2015
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team 6:6 (135:155)
pierwszy mecz: 3:8 bonus: GoDT
mecz 1: Speed 3:3 (72:78)
WT: Victory Leszno (Speed) - anty falubaz (misiek_kssg) 64-8
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 51-27
mecz 2: ukppku 3:3 (63:87)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63-0
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 51-36

Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz 4:8 (103:216)
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus: SB
1 org: Lubella Lublin (Roko) 1:5 (33:136)
ET: Lubella Lublin (Roko) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 33-0
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 73-43
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (70:80)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 70-0
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52-28

Young Tigers - Czarna Gwardia 5:7 (139:161)
Pierwszy mecz: 4-8 (132:167), Bonus: CG
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (87:63)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 12-75
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 26-37
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:4 (52:98)
YT: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 15-37
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 70-28

Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8:4 (191:109)
Pierwszy Mecz 5-7 (121-179), Bonus: SMB
mecz 1: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (79:71)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 64-15
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 44-27
mecz 2: Speed Fordon (speed_55) 5:1 (112:38)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 62-50
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 0-38
Odpowiedz
#2
1 LIGA MIAST

GRUPA A:

1 kolejka 3.04.2015
Biała Gwardia - Zielona Gwardia 8:4 (185-115)
1 org:UKS Newcastle(magrami12) 3:3 (66-84)
BG:UKS Newcastle (magrami12); Dragons De Feu (junak1) (65-1)
ZG:SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (SAMURAJ); Amurek Zielona Góra (Amurek) (46-38)
2org:Lane Masters Terminator(Iceman) 5:1 ( 119-31)
BG:Lane Masters Terminator( Iceman); KugelSpeed(Kugel99) (66-53)
ZG: falubaz3017( Maly3017 ); Maja falubaz (Maja falubaz) (10-21)

Little Sportowa Bydgoszcz - Masters Dream Team 3-8 (87-186)
mecz 1: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1-5
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 25 i 9
MDT: ASTECK Zielona Góra (Asteck666) ; KS Stal Bedford (cwergon) 58 i 58
mecz 2: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 2-3
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 53
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 70 i NS

Little Tigers - Stalowa Gwardia 3 - 9 ( 82 - 218 )
1 org: Rusek 2 - 4
LT: Real Straszydle (Rusek) - ŻKS Łochowo (BubbleGummer) ( 57 - 0 )
SG: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) ( 57 - 36 )
2 org: betard 1 - 5
LT: betard (betard) - ZKS Grupa A (XXX46) ( 25 - 0 )
SG: KS Tatra Toronto(ptaszek74) - Primavera Toruń (piotrwskp) ( 67 - 58 )

2 kolejka 10.04.2015
Zielona Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 9:3 (225:75)
1 org: Amurek Zielona Góra 5:1 (125:25)
ZG: Amurek Zielona Góra(Amurek) i SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (samuraj) (60 , 65)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) (20,5)
2 org: Maja falubaz 4:2 (100:50)
ZG: Maja falubaz ( Maja falubaz)i falubaz3017 ( Maly3017) (63,37)
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i StachuTeam (Davido100) (2,48)


Masters Dream Team - Little Tigers 5:1 (121:29)
1 mecz: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 0:0
MDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; KS Stal Bedford (cwergon)
LT: Real Straszydle (Rusek) - ŻKS Łochowo (BubbleGummer)
2 mecz: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 5:1 (121:29)
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 59-62
LT: betard (betard) - ZKS Grupa A (XXX46) 24-5

Stalowa Gwardia - Biała Gwardia 3-3 ( 70 - 70 )
ST: Polmo (mendzel ) i Predators Korczyna ( bolek ) 48 - 32
BG: KugelSpeed (kugel99) i Dragons De Feu (junak1) 70 - 0
2 org: Primavera Toruń ( piotrowskp ) 1 - 5 ( 35 - 115 )
ST: Primavera Toruń ( piotrowskp ) i Tatra Toronto ( ptaszek 74 ) 21 - 14
BG: UKS Newcastle (magrami12) i Lane Masters Terminator (Iceman) 53 - 62

3 kolejka 17.04.2015
Biała Gwardia - Masters Dream Team 8:4 (188:111)
mecz 1:UKS Newcastle(magrami12) 3:3 (71:78)
BG:UKS Newcastle(magrami12) ; Dragons De Feu( junak1) 71 i ns
MDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; KS Stal Bedford (cwergon) 25 i 53
mecz 2:KugelSpeed(kugel99) 5:1 (117:33)
BG:KugelSpeed(kugel99) ; Lane Masters Terminator(Iceman) 66 i 51
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) ns i 33

Little Sportowa Bydgoszcz - Little Tigers 7-5
1 mecz: StachuTeam (Davido100) 5-1
LSB: StachuTeam (Davido100) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 72 i 42
LT: Real Straszydle (Rusek) - ŻKS Łochowo (BubbleGummer) NS i 35
2 mecz: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2-4
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 16 i 49
LT: betard (betard) - ZKS Grupa A (XXX46) 56 i 29

Zielona Gwardia - Stalowa Gwardia 8:4 (196:104)
1 org: Amurek Zielona Góra (Amurek) 5:1 (106:44)
ZG: Amurek Zielona Góra (Amurek) SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (SAMURAJ) 49 , 57
SG: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) 34 , 10
2 org:Maja falubaz (Maja falubaz) 3:3 (90:60)
ZG:Maja falubaz (Maja falubaz) falubaz3017(Maly3017) 68 ,22
SG: KS Tatra Toronto(ptaszek74) - Primavera Toruń (piotrwskp) 29 ,31


4 kolejka 24.04.2015
Little Sportowa Bydgoszcz - Biała Gwardia 4-8 (94-206)
1 org:StachuTeam (Davido100) 3-3
LSB: StachuTeam (Davido100) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 54 i 14
BG:Lane Masters Terminator(Iceman) i Dragons De Feu(junak1) 71 i 11
2 org:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1-5
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 17 i 9
BG:UKS Newcastle(magrami12) i KugelSpeed(Kugel99) 66 i 58

Little Tigers - Zielona Gwardia 2:10 (50:250)
1 org: XXX46 1:5 (25:125)
LT : ZKS Grupa A (XXX46) - Real Straszydle (Rusek) 25,NS
ZG: Maja falubaz (Maja falubaz), Amurek Zielona Góra (Amurek) 69,56
2org: betard 1:5 (25:125)
LT: betard (betard) - ŻKS Łochowo (BubbleGummer) 25,NS
ZG:Karpik Zielona Góra (karpiarz),(SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (SAMURAJ) 65,60

Masters Dream Team - Stalowa Gwardia 3 - 9 ( 127 - 175 )
1 org: KS Stal Bedford (cwergon) 2 - 4 ( 64 - 86 )
MDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 54 - 10
SG: Polmo (mendzel) - Predators Korczyna (bolek) 58 - 28
2 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 1 - 5 ( 63 - 87 )
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 32 - 31
SG: KS Tatra Toronto(ptaszek74) - Primavera Toruń (piotrwskp) 45 - 42

5 kolejka 1.05.2015
Biała Gwardia - Little Tigers 9:3 (227:83)
1 mecz: Dragons De Feu( junak1) 4:2 (108:52)
BG: Dragons De Feu ( junak1) - KugelSpeed (kugel99) 35-73
LT: Real Straszydle (Rusek) - ZKS Łochowo (BubbleGummer) 52-0
2 mecz: Lane Masters Terminator ( Iceman) 5:1 (119:31)
BG:Lane Masters Terminator ( Iceman) - UKS Newcastle ( magrami12) 55-64
LT: ZKS Grupa A (XXX46) - betard (betard) 1-30

Zielona Gwardia - Masters Dream Team 10:2 (219:81)
1 mecz:org:Karpik Zielona Góra(karpiarz) 5:1 (122:28)
ZG:Karpik Zielona Góra(KARPIARZ); SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA(saMURAJ) 65,57
MDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; KS Stal Bedford (cwergon) 1,27
2 mecz:ORG: Maja falubaz (Maja falubaz) 5:1 (97:53)
ZG: Maja falubaz (Maja falubaz; Amurek Zielona Góra(Amurek) 59,38
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 27,26

Stalowa Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 8-4
1 org: Predators Korczyna ( bolek ) 3-3
SG: Predators Korczyna ( bolek ) i Polmo ( mendzel ) 45 i 46
LSB: StachuTeam (Davido100) i Polonia Bydgoszcz (robster) 59 i 0
2 org: Primavera Toruń ( piotrowskp ) 5-1
SG: Primavera Toruń ( piotrowskp ) i Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 67 i 56
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 9 i 18

6 kolejka 8.05.2015
Zielona Gwardia - Biała Gwardia 4:8(121:168)
Pierwszy mecz: 8:4 (185:115) Bonus:Biała Gwardia
1 org:Karpik Zielona Góra (karpiarz) 1:5 (41:98)
ZG:Karpik Zielona Góra (karpiarz),SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA(samuraj) 19,22
BG:Lane Masters Terminator ( Iceman) - UKS Newcastle ( magrami12 )39,59
2 org:Maja falubaz (Maja falubaz)3:3 (80:70)
ZG:Maja falubaz (Maja falubaz),Amurek Zielona Góra (amurek)46,34
BG:KugelSpeed (kugel99) - Dragons De Feu ( junak1 )70,0

Masters Dream Team - Little Sportowa Bydgoszcz 0-10 (0-250)
Pierwszy mecz 8-3 (186-87), Bonus LSB

Stalowa Gwardia - Little Tigers 10 - 2 ( 248 - 51 )
I mecz 9 - 3 dla SG ( 82 - 218 ) bonus dla SG
1 mecz: org ( mendzel ) 5 - 1 (123 - 26)
SG: Polmo ( mendzel ) - Predators Korczyna ( bolek ) 73 - 50
LT: ZKS Grupa A (XXX46) - Real Straszydle (Rusek) 26 - NS
2 mecz: piotrowskp 5 - 1 ( 125 - 25 )
SG: Primavera Toruń ( piotrowskp ) - Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 67 - 58
LT: betard (betard) - ŻKS Łochowo (BubbleGummer) 25 - NS

7 kolejka 15.05.2015
Little Sportowa Bydgoszcz - Zielona Gwardia 2-10 (50:250)
Pierwszy mecz: 9:3 (225:75), Bonus: Zielona Gwardia
1org: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1:5 (25:125)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 5;20
ZG:Maja falubaz (Maja falubaz);Amurek Zielona Góra (Amurek) 68;57
2org: Polonia Bydgoszcz (robster) 1:5 (25:125)
LSB: Polonia Bydgoszcz (robster) i StachuTeam (Davido100) 25;NS
ZG:Karpik Zielona Góra (karpiarz);SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (samuraj) 66;59

Little Tigers - Masters Dream Team

Biała Gwardia - Stalowa Gwardia 9:3 ( 209:91)
Pierwszy mecz: 8:4 (185:105)
Bonus:Biała Gwardia
1 org: UKS Newcastle 4:2 ( 95:55 )
BG: UKS Newcastle ( magrami12 ) - Dragons De Feu ( junak1 ) 75 i 20
ST: Polmo ( mendzel ) - Predators Korczyna ( bolek ) 14 i 41
2 org: Lane Masters Terminator 5:1 ( 114 :36 )
BG: Lane Masters Terminator ( Iceman ) - KugelSpeed ( kugel99 ) 45 i 69
ST: Primavera Toruń ( piotrowskp ) - Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 24 i 12

8 kolejka 22.05.2015
Masters Dream Team - Biała Gwardia 4:8 (103:197)
Pierwszy mecz: 4:8 (111:188), bonus: Biała Gwardia
1org: KS Stal Bedford (cwergon) 3:3 (65:85)
MDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 47 pkt. ; 18 pkt.
BG: Dragons De Feu ( junak1 ) - KugelSpeed ( kugel99 ) 10 pkt. ; 75 pkt.
2org: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 1:5 (38:112)
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 12 pkt. ; 26 pkt.
BG: Lane Masters Terminator ( Iceman ) - UKS Newcastle ( magrami12 ) 37 pkt. ; 75 pkt.


Little Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz 3-8 (70-205)
Pierwszy Mecz 5-7 (120-179),Bonus: LSB
1 org: XXX46 3-3
LT: Grupa A (XXX46) - Real Straszydle (Rusek) 14 i 56
LSB: StachuTeam (Davido100) i Polonia Bydgoszcz (robster) 69 i 11
2 org: betard 0-5 (WO)
LT: betard (betard) - ŻKS Łochowo (BublleGummer)
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)

Stalowa Gwardia - Zielona Gwardia 2 - 10 ( 83 - 217 )
Pierwszy mecz: 8:4 (196:104) Bonus: Zielona Gwardia
1org: Predators Korczyna ( bolek ) 1 - 5 ( 31 - 119 )
SG: Predators Korczyna ( bolek ) - Polmo ( mendzel ) 31 - NS
ZG: Maja falubaz (Maja falubaz) , Amurek Zielona Góra (Amurek) 67 - 52
2org: Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 1 - 5 ( 52 - 98 )
SG: Tatra Toronto ( ptaszek74 ) - Primavera Toruń ( piotrowskp ) 20 - 32
ZG: Karpik Zielona Góra (karpiarz) , SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA (SAMURAJ) 41 - 57


9 kolejka 29.05.2015
Biała Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 10-1
Pierwszy Mecz 8-4 (206-94), Bonus: BG
1 org: Lane Masters Terminator ( Iceman ) 5-1
BG: Lane Masters Terminator ( Iceman ) i UKS Newcastle ( magrami12 ) 41 i 74
LSB: StachuTeam (Davido100) i Polonia Bydgoszcz (robster) 32 i 3
2 org: Dragons De Feu ( junak1 ) 5-0
BG: Dragons De Feu (junak1) i KugelSpeed ( kugel99 ) 48 i 75
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) BS i NS

Zielona Gwardia - Little Tigers 10:0
pierwszy mecz: 2:10 (50:250) bonus: Zielona Gwardia
1org: Maja falubaz (Maja falubaz) 5:0 (125:0)
ZG; Maja falubaz (Maja falubaz);Amurek Zielona Góra (Amurek) 58;67
2org:Karpik Zielona Góra (karpiarz)5:0 (125:0)
ZG:Karpik Zielona Góra;SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA ( samuraj)50;71

Stalowa Gwardia - Masters Dream Team 8 - 4 ( 183 - 113 )
Pierwszy mecz: 9:3 (173:127), bonus: Stalowa Gwardia
1 org: Polmo ( mendzel ) 72 - 78 ( 3 - 3 )
SG: Polmo ( mendzel ) - Predators Korczyna ( bolek ) 47 - 25
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 37 - 41
2 org: Primavera Toruń ( piotrowskp ) 111 - 35 ( 5 - 1 )
SG: Primavera Toruń ( piotrowskp ) - Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 59 - 52
MDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 35 - 2

Gr.A
10 kolejka 5.06.2015
Little Tigers - Biała Gwardia 0:10

Masters Dream Team - Zielona Gwardia 3:9 (79:221)
Pierwszy mecz: 2:10 (81:219) Bonus: Zielona Gwardia
1org: Kościańskie Byki (MGRBarto)2:4 (54:96)
MDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; KS Stal Bedford (cwergon) 38;16
ZG: Maja falubaz ( Maja falubaz ); falubaz3017 ( Maly3017 ) 62;34
2org: Kozły Ofiarne (anonimowyateista)1:5 (25:125)
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 25;NS
ZG: Amurek Zielona Góra ( Amurek );SAMURAJTEAM ZIELONA GÓRA ( SAMURAJ )59;66

Little Sportowa Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 3-9 (86-214)
Pierwszy mecz 4-8 (86-214), Bonus: SG
1 org - StachuTeam (Davido100) 2-4
LSB: StachuTeam (Davido100) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 61 i 0
SG: Predators Korczyna ( bolek ) i Polmo ( mendzel ) 26 i 63
2 org Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1-5
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Polonia Bydgoszcz (robster) 0 i 25
SG: Primavera Toruń ( piotrowskp ) i Tatra Toronto ( ptaszek74 ) 64 i 61



GRUPA B:

1 kolejka 3.04.2015
Junior Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 6:6 (178:122)
1 org: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (90:60)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 34 i 56
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 60 i 0
2 org: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (88:62)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 28 i 60
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 62 i 0

Little Dream Team - Speedway Tigers 3:8 (79:195)
1 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 3:3 (79:70)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 43-36
ST: FC Moherteam (Guti); GKM 1979 (wojtas_gkm) 0-70
2 org: Stal Rzeszów (luczyk10) 0:5
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10)
ST:Wybrzeze (specjal2009); ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)

Polska Gwardia - Młoda Krzyżacka Gwardia 10:2 (239-61)
1. organizator: scakanka pawłowice (sebol79) 5:1 (123-27)
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (54-69)
MKG: KS Apator (grzechoo) - Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) (26-1)
2. organizator: Vittoria Korczyna (skubal) 5:1 (116-34)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) (54-62)
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Sparta Łysomice (Wodz) (1-83)

2 kolejka 10.04.2015
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 8-4 (186-114)
mecz 1: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 5-1
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 73 i 38
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 37 i 2
mecz 2: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75 i NS
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10) 36 i 39

Speedway Tigers - Polska Gwardia 6:6 (147:153)
1 org.: FC Moherteam (Guti) 3:3 (76:74)
ST: FC Moherteam (Guti), GKM 1979 (wojtas_gkm) 70-6
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 25-49
2 org.: Wybrzeze (specjal2009) 3:3 (71:79)
ST: Wybrzeze (specjal2009) , ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 52-19
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) 39-40

Młoda Krzyżacka Gwardia - Junior Tigers 1:10 (25:125)
1. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 25:125 (1:5)
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Sparta Łysomice (Wodz) 25-NS
JT: Polonia Osielsko (matti_1) - Unia Leszno (Junior1995) 54-71
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) WO 0:5
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - KS Apator (grzechoo)
JT: Power Gniezno (Hyziu) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki)

3 kolejka 17.04.2015
Junior Tigers - Speedway Tigers 5:7 (124:176)
1 org Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (58:92)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 10 i 48
ST: FC Moherteam (Guti), GKM 1979 (wojtas_gkm) 70 i 22
2 org Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (66:84)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 10 i 56
ST: Wybrzeze (specjal 2009), ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 50 i 34

Little Dream Team - Polska Gwardia 2-10 (54:246)
1. Stal Rzeszów
LDT: Stal Rzeszów; Stal Dębica 19; 7
PG: Scakanka Pawłowice; Newcastle Red Foxes 55; 69
2. RehaMed Złotów
LDT: RehaMed Złotów; Marma Rzeszów Speedway Team 25; 3
PG: Vittoria Korczyna; Gryf Szczecin 59; 63

Sportowa Junior Bydgoszcz - Młoda Krzyżacka Gwardia 10:2 (235:65)

1. organizator: AniBar Grudziądz (bartas1706) 5:1 (125:25)
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) - Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 50 - 75
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - KS Apator (grzechoo) 0 - 25
2. organizator: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 5:1 (110:40)
SJB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 38 - 72
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Sparta Łysomice (Wodz) 7 - 33

4 kolejka 24.04.2015
Little Dream Team - Junior Tigers 1:10 (33:242)
1 org: Stal Dębica (Kacpi2000) 0:5 (0:125)
LDT: Stal Dębica ( Kacpi2000); Stal Rzeszów (Luczyk10)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995)
2 org: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 1:5 (33:117)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart); RehaMed Złotów (Zyga87) 5 i 28
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 43 i 74

Polska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (194-106)
1 org: Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 4-2 (92-58)
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (27-65)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) (54-4)
2 org: Gryf Szczecin (telkosr) 4-2 (102-48)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) (40-62)
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) (42-6)

Speedway Tigers - Młoda Krzyżacka Gwardia 10:2 (250:50)
1. organizator: GKM 1979 (wojtas_gkm) 5:1 (125:25)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm), FC Moherteam (Guti) 50 - 75
MKG: PEREZ APATOR (Perez)- KS Apator (grzechoo) 0 - 25
2. organizator: Wybrzeze (specjal2009) 5:1 (125:25)
ST: Wybrzeze (specjal2009), ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 70 - 55
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Sparta Łysomice (Wodz) 20 - 5

5 kolejka 1.05.2015
Junior Tigers - Polska Gwardia 4:8 (98:202)
1 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 1:5 (32:118)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 32 i 0
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 45 i 73
2 mecz: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (66:84)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3 i 63
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) 45 i 39

Sportowa Junior Bydgoszcz - Speedway Tigers 4-8 (101-199)
1org:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2-4
SJB:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 52 i 0
ST: FC Moherteam (Guti) i GKM 1979 (wojtas_gkm) 70 i 28
2org:Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 2-4
SJB:Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 43 i 6
ST: Wybrzeze (specjal2009) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 59 i 42

Młoda Krzyżacka Gwardia - Little Dream Team 3:9 (69:231)
1. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 2:4 (44:106)
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (jaSnajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 38-6
LTD: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - RehaMed Złotów (Zyga87) 75-31
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1:5 (25:125)
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 25-0
LTD: Stal Dębica ( Kacpi2000) - Stal Rzeszów (Luczyk10) 53-72

6 kolejka 8.05.2015
Sportowa Junior Bydgoszcz - Junior Tigers 6:6 (153:147)
Pierwszy mecz 6:6 (122-178), Bonus JT
1 mecz: AniBar Grudziądz (bartas1706) 4:2 (100:50)
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 27 i 73
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 50 i 0
2 mecz: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 2:4 (53:97)
SJB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2 i 51
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 29 i 68

Speedway Tigers - Little Dream Team 0-1 (250 - 25)
Pierwszy mecz: 8:3 (195:75) Bonus: Speedway Tigers
1org.: GKM 1979 (wojtas_gkm)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) Wybrzeze (specjal2009) 54,71
LDT:Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - RehaMed Złotów (Zyga87) 25,0
2 org.: FC Moherteam (Guti)
ST: FC Moherteam (Guti) ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75,50
LDT:Stal Dębica ( Kacpi2000) - Stal Rzeszów (Luczyk10) BS, NS

Młoda Krzyżacka Gwardia - Polska Gwardia 2:10 (50:250)
pierwszy mecz: 2-10 (61-239), bonus: PG
1 mecz: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 1:5 (25:125)
MDG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 20-5
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 55-70
2 mecz: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1:5 (25:125)
MDG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 25-0
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) 60-65

7 kolejka 15.05.2015
Little Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 2-10 (59-231)
Pierwszy mecz 4-8 (114-186): Sportowa Junior Bydgoszcz
1 org: RehaMed Złotów (Zyga87) 1-5 (25-125)
LDT: RehaMed Złotów (zyga87) i Stal Rzeszów (Luczyk10) 9 i 16
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 75 i 50
2 org: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 1-5 (34-106)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) i Stal Dębica (Kacpi2000) 21 i 13
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75 i 41

Polska Gwardia - Speedway Tigers
7-5 (151-149)
Pierwszy mecz: 6-6 (153-147), Bonus:
1 mecz: Vittoria Korczyna 3-3 (64-86)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) (36-28)
ST: FC Moherteam (Guti) - GKM 1979 (wojtas_gkm) (75-11)
2 mecz: Newcastle Red Foxes 4-2 (87-63)
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (23-64)
ST: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) (40-23)

Junior Tigers - Młoda Krzyżacka Gwardia 8:4 (197:102)
Pierwszy mecz: 10:1 (125:25) - BONUS: JT
1. organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (72:77)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 72 i 0
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 51 i 26
2. organizator: Power Gniezno (Hyziu) 5:1 (125:25)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 50 i 75
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 0 i 25

8 kolejka 22.05.2015
Speedway Tigers - Junior Tigers 8:4 (190:110)
Pierwszy mecz: 7:5 (176:124), BONUS: ST
1. organizator: Wybrzeze (specjal2009) 4:2 (96:54)
ST: Wybrzeze (specjal2009) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 61 i 35
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 14 i 40
2. organizator: GKM 1979 (wojtas_gkm) 4:2 (94:56)
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i FC Moherteam (Guti) 23 i 71
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3 i 53

Polska Gwardia - Little Dream Team 5:1 (124-23)
Pierwszy mecz: 10-2 (246-54) BONUS: PG
1 mecz: Newcastle Red Foxes 0:0 (0:0)
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) i Stal Dębica (Kacpi2000)
2 mecz: Gryf Szczecin 5:1 (124-23)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) (59-65)
LDT: RehaMed Złotów (zyga87) i Stal Rzeszów (Luczyk10) (14-9)

Młoda Krzyżacka Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 2:10 (51:198)
Pierwszy Mecz 2-10 (65-235), Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 1:5 (25:125)
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 25-0
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - AniBar Grudziądz (bartas1706) 75-50
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1:5 (26:73)
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 26-NS
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 72-51

9 kolejka 29.05.2015
Junior Tigers - Little Dream Team 8-3 (199-76)
Pierwszzy mecz: 10-1 (242-33) Bonus: JUNIOR TIGERS
1org.: Polonia Osielsko (matti_1) 3-2 (75-50)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) 75 i NS
LDT:Stal Dębica ( Kacpi2000); Stal Rzeszów (Luczyk10) 50 i BS
2org.: Power Gniezno (Hyziu) 5-1 (124-26)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 49 i 75
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart); RehaMed Złotów (Zyga87) 26 i 0

Sportowa Junior Bydgoszcz - Polska Gwardia 5-7 (107-193)
Pierwszy mecz: 4:8 (106-194), bonus: PG
1 mecz: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 2-4
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 47 i 6
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) 22 i 75
2 mecz: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 53 i 1
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) 51 i 45

Młoda Krzyżacka Gwardia - Speedway Tigers 2:10 (5:250)
Pierwszy mecz 2-10 (50-250) bonus: Speedway Tigers
1. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 1:5 (25:125)
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 14 - 11
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) - FC Moherteam (Guti) 50 - 75
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1:5 (25:125)
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 0 - 25
ST: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 67 - 58

Gr.B
10 kolejka 5.06.2015
Polska Gwardia - Junior Tigers 3:3 (89-61)
Pierwszy mecz: 8:4 (202:98) Bonus: PG
1org.: scakanka pawłowice 0:0 (0-0)
PG: scakanka pawłowice (sebol79) - Newcastle Red Foxes (Olgaredfox) (0-0)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995) (0-0)
2org.: Vittoria Korczyna 3:3 (89-61)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Gryf Szczecin (telkosr) (48-41)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) (3-58)

Speedway Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (209-91)
Pierwszy Mecz 8-4 (199-101), Bonus: ST
1 org: GKM 1979 (wojtas_gkm) 4-2
ST: GKM 1979 (wojtas_gkm) i Wybrzeze (specjal2009) 36 i 67
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 47 i NS
2 org: FC Moherteam (Guti) 4-2
ST: FC Moherteam (Guti) i ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 i 31
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 41 i 3

Little Dream Team - Młoda Krzyżacka Gwardia 7-5 (179-107)
Pierwszy mecz 9-3 (231-69) bonus: Little Dream Team

1. organizator: RehaMed Złotów (Zyga87) 4-2 (93-43)
LDT: RehaMed Złotów (Zyga87) - Stal Rzeszów (Luczyk10) 68 i 25
MKG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Sparta Łysomice (Wodz) 33 i 10
2. organizator: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 3-3 (86-64)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Stal Dębica ( Kacpi2000) 54 i 32
MKG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Apator (grzechoo) 4 i 60
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminiarz 13 sezon Speed 1 1,792 2014-12-16, 18:53:02
Ostatni post: Speed
  Terminiarz 12 sezon LM Speed 1 1,905 2014-08-15, 17:24:26
Ostatni post: Speed

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości