#24
(2015-09-06, 21:17:25)Mariusz70 napisał(a): Steel cały czas podajesz swój przykład z brakiem możliwości logowania, ja też przerabiałem taką historię ale to był mój błąd, tak jak i musisz siebie obwiniać o brak składu - trzeba było iść do centrum handlowego tam jest wi-fi

nie będę tu ani Ciebie ani nikogo sprowadzał do roli kombinatora, ale sam przyznasz że nikt by  nie oszczędził twojego miasta w grze typu plemiona że się nie mogłeś logować, albo się gra albo nie. jeżeli pośród nieodpowiedzialnych graczy znajdzie się ktoś przez przypadek i oberwie rykoszetem to trudno będzie to taki sam pech jak spadek z ligi bo komuś się składu wystawić nie chciało
Mariusz, nie zrozumiales mnie , ja nie mam pretensji o to , ze stracilbym punkty, przegral mecz , czy nawet spadl z ligi dlatego ze nie mialem wystawionego skladu.
Mowie tylko , ze w moim przypadku sa to zdarzenia losowe , ktore uniemozliwialy mi zalogowanie sie i wystawienie skladu i nie podoba mi sie pomysl wrzucania uczciwych graczy do tego samego wora co sugerowanych 'kombinatorow' - jest on  moim zdaniem niesprawiedliwy i uwazam , ze obecny system kar jest wystarzczajacy.
ps.
co do najblizszego centrum handlowego  - mialem wtedy 250 km.... i nie wiem nawet czy bylo tam darmowe wi-fi....
niestety, taka praca..
holender : a gram dlatego , ze lubie nie tylko ta gre ale takze i zuzel.