Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na XVI sezon
#16
(2016-03-11, 17:16:44)Bartekfifa napisał(a): Stal Nierdzewna Gorzów http://www.speedway-world.pl/i,team-11183

Speed on u mnie jedzie Uśmiech 
Z rozpędu się tu zapisał  Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
Ostateczne składy Evil of the World :

Dream Team :
1-Husaria Factor - E/1
2-Banda Jonaków Zielona Góra - 1
3-A TERA TEAM - 2
4-ŻKS Radlin - 3
Kapitan ŻKS Radlin

Hell Riders :
1-ROW - 1/2
2-TAU Tarnów - 1
3-Stal Bedford - 3
4-ZinekTs - 3
Kapitan ZinekTs

Warriors :
1-Betard sparta - 4
2-SIDNEY Team - 4
3-Stal Gorzów - 4
4-Styk - 4
Kapitan Betard sparta

Black Evil :
1-GSE Tarnów - 4
2-Gryfy Skórka - 4/5
3-Gryfy Samowara 3/4
4-ŻKS Rybnik 4/5
Kapitan GSE Tarnów

Dark Knights :
1-ŻKS Sparta Ustroń - 4
2-Kings Dragons - 4/5
3-ŻKS Łochowo - 4
4-Marma Rzeszów Speedway Team - 4
Kapitan Kings Dragons

Junior Evil :
1-Miły Częstochowa - 4
2-Blacqstorm Grudządz - 5
3-AFC Ajax Częstochowa - 4
4-Dudek i spółka - 4
5-Stal Nierdzewna Gorzów - 4
Kapitan Dudek i spółka

Uwagi :
Kapitanowie to tylko tytuł gdyż za wszystko będę ja z betardem odpowiadał
W Junior Evil drużyny będą startować rotacyjnie (np 5 kolejek LM i każdy pojedzie w 4 zawodach )
Po nazwie obecna liga / w przypadku baraży podane obie ligi
Odpowiedz
#18
TIGERS:

EVIL TIGERS
1. Speedway Unia Tarnów (Eureka) Eliga
2. kaple (cyprian) 1 liga
3. GKM 1979 (wjtas_gkm) 2 liga C
4. Lubella Lublin (Roko) 3 liga

WILD TIGERS
1. Victory Leszno (Speed) Eliga C
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga
3. Kościańskie Byki (MGRBarto) 3 liga
4. Unia Leszno (Junior1995) 3 liga

SPEEDWAY TIGERS
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga C
2. StalGorzów1947 (przemo1986) 2 liga
3. Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga
4. Speedy Sid (mox) 3 liga

YOUNG TIGERS
1. Wybrzeze (specjal2009) 3 liga
2. SpeedwayStar.org Zielona Góra (sroczkins) 3 liga
3. Husaria Berg Rzeszów (Mario Mad Max) 3 liga
4. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 3 liga
5. Power Gniezno (Hyziu) 4 liga
Odpowiedz
#19
Rodzina Klanowa Sportowa Bydgoszcz - sezon XVI


Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10
II Z-Prezesa: Bigmaster



Sportowa Masters Bydgoszcz

GRYFY Bydgoszcz - Henrik - 1
Krzyśki Bydgoszcz - Bigmaster - 2
Speed Fordon - speed_55 - 2
Oxfordonia Bydgoszcz - sprinter - 3
Tatusie Bydgoszcz - kilerski13 - 4


Sportowa Bydgoszcz

FC Stojak Bydgoszcz - Piotr36 - 3
StachuTeam - Davido100 - 2
AniBar Grudziądz - bartas1706 - 3
Orliki Fordon - Vinyll - 2


Sportowa Junior Bydgoszcz

Miedzyniak - Wojtas - 2
Polonia 1920 - Polonista-1975 - 3
Polonia Bydgoszcz - robster - 4
Adamowski Bydgoszcz - adamowski10 - 5
Odpowiedz
#20
Kiedy będzie jakiś terminarz czy coś ?
Odpowiedz
#21
Dzisiaj wstawie, musze jeszcze 1 lige zrobić

Podział na ligi wg tego schematu co pisałem w Radzie:

Eliga:
1. Polska Gwardia 14 pkt
2. Evil Tigers 14
3. Zielona Gwardia 13
4. Sportowa Masters Bydgoszcz 13
5. Wild Tigers 13
6. Speedway Tigers 13
7. Dream Team 13
8. Hell Riders 12
9. Stalowa Gwardia 10
10. Sportowa Bydgoszcz 10
11. Niebieska Gwardia 10
12. Young Tigers 8

1 liga:
1. Sportowa Junior Bydgoszcz 6
2. Warriors 4
3. Black Evil 4
4. Dark Knights 4
5. Junior Evil 4

Podział na grupy Eliga:
Grupa A:
Polska Gwardia
Sportowa Masters Bydgoszcz
Wild Tigers
Hell Riders
Stalowa Gwardia
Young Tigers

Grupa B:
Evil Tigers
Zielona Gwardia
Speedway Tigers
Dream Team
Sportowa Bydgoszcz
Niebieska Gwardia
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,980 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XIII sezon LM Speed 9 8,562 2014-11-30, 22:37:01
Ostatni post: Mr. Zuma
  Zapisy na XII sezon LM Speed 11 10,619 2014-08-16, 11:53:51
Ostatni post: Jack21
  Zapisy na XI sezon LM Speed 14 12,976 2014-04-18, 10:51:30
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości