#37
Wyjaśnił? Zrobił to po kilku prośbach i zdążył mnie w międzyczasie obrazić. A powinien zachować trochę pokory w tej sytuacji i złożyć wyjaśnienia bez ponaglań. Dobrze piszesz, został ukarany. To była trudna decyzja dla administracji, jednak i oni, i Ty mu uwierzyli. A fakty są takie, że szansa na taki sam numer adres IP na różnych platormach jest równa temu, że Ty znajdziesz w rowie walizkę pieniędzy. W dodatku modemy musiałyby być niedaleko siebie, bo takie sytuacje zdażają się tylko wśród użytkowników sieci radiowej. Ja tak naiwny nie jestem i nie będę głaskał oszusta po głowie. Nawet jeśli byłaby to przypadkowa zbieżność IP to trudno - jest to tak mało prawdopodobne, że nie można z tego powodu zaprzestać karania. Teraz każdy multikonciarz może napisać, że nim nie jest i nie ma pojęcia, skąd ten sam adres IP. A suma sumarum delikwent 7Shem7 pozostał "pomocnikiem" organizatora turnieju, w którym startują uczciwi gracze. Kpina.

A Ty kropek robisz z Shema i siebie męczenników, pisząc, że przez nasze słuszne wątpliwości zawiesisz GP. Może zorganizujesz w przyszłym sezonie GP ligi oszustów? Bo w tej chwili Twoje zachowanie do tego zmierza.