#14
Wita Orkan Gdynia.

Nie chce mi się przeglądać wątków, więc co do proponowanych zmian w grze wtrymbole swoje 3 grosze tutaj. Jestem nowy, nie wiem jak bywało poprzednio. Napiszę więc co mi się nie bardzo podoba teraz.
 1.Tempo gry. 1 mecz ligowy w tygodniu to za mało. 2 to minimum. 
2.  Czeste wygrane 75:0 wkurzają. Zostałem dopasowany do 5 ligi, 20 klasy i niestety bez wielkich szans na awans, bo z pierwsza dwojka dostalem baty i teraz czeka mnie nastepny sezon na tym szczeblu, gdzie takich 75 0 bede mial przynajmniej kilka (kilkanaście). Jeśli druzyna jest aktywna a nie wystawi składu, powinien być minisowy punkt w tabeli. 
 To tak na szybko jako laik. Z biegiem czasu dopiszę z pewnością kolejne spostrzenia.

Ps. sam jestem tym co kupilem paru dziadków z dobrymi skillami i leje w sparingach wyzej notowane zespoly. Rozumiem, ze z perspektywy starszych stazem uzytkowników gry , może to wkurzać. 
 Pozdrawiam
Adam

Maly edit. pomyślcie o tym aby zachecic nowych do gry, nie robiac pod gorke starym wygom. Wielu Swiezakom sie taka formula znudzi i oleja teamt SW a chyba zalezy wam na jak najwiekszej ilosci aktywnych graczy.