#3
PODSUMOWANIE RUNDY ZASADNICZEJ 3 SEZONU

- Łącznie udział wzięło 92 nastolatków
- 15 z nich przejechało mniej niż 30 biegów i nie zostali sklasyfikowani
- Najwięcej zawodników do boju wysłała drużyna Werewolves SG - 9
- Najmniej GRYFY Bydgoszcz - 4 zawodników, Henrik postawił na jakość a nie na ilość, bo walczy o medale tą czwórką
- 7 drużyn przejechało cały sezon zasadniczy bez żadnej rotacji w składzie

Tak się przedstawia ilość zawodników w poszczególnych klubach:
[Obrazek: 212bk86.png]

Najskuteczniejsi w sezonie 3 byli Skandynawowie, dzielili i rządzili na wszystkich torach.

Sezon jeszcze trwa, ale statystycznie powinna wygrać drużyna GKM1979, gdyż cała podstawowa piątka zawodników znalazła się w TOP 10 sezonu zasadniczego.

Poniżej tabela jak radzili sobie wszyscy zawodnicy w poszczególnych klubach (pierwsza pozycja to miejsce wg średniej biegowej w klasyfikacji wszystkich zawodników; "ns" oznacza niesklasyfikowany):
[Obrazek: b8of8j.jpg]
[Obrazek: 2yxrk3d.png]

Następna tabela przedstawia TOP 10 w każdej kategorii wiekowej:
[Obrazek: 2nqly.png]

A tak radzili sobie obcokrajowcy (TOP3):
[Obrazek: md0fva.png]

To by było na tyle statystyk w 3 sezonie, zapraszam do zapisywania się na 4 sezon Ligi Nastolatków.
Mam nadzieje że turniej Wam się podoba. Mam również nadzieję że nowy pomysł z zawodami indywidualnymi o Superpuchar, w których wystartuje 16 najlepszych zawodników sezonu zasadniczego też Wam się podoba i wpisze się na stałe do kalendarza najlepszych nastolatków.
Dziękuję za uwagę Uśmiech

Edyta mi podpowiada, że zawodnicy mają swoje oryginalne imiona sprzed zmiany reżimu Oczko