#27
wojtas_gkm, zgadza się, ale albo coś robimy dla zmiany tego stanu rzeczy, albo nic nie ruszamy i nadal odchodzą gracze. Obniżenie spowoduje, że dziadki chcąc/nie chcąc muszą w tym momencie wykorzystać te naddatki by wrócić do 100. Dodatkowo spadki skilla szybciej te naddatki będą zabierać im, aniżeli zawodnikom 26-29 lat.

7Shem7, zabieramy WSZYSTKIM, więc tak naprawdę zostaje status quo. I najważniejsze, wasze myslenie jest błędne. Bo teraz spinacie się na 5 x 100, a jeśli od początku gry było by, że ogólnie 1 na 200 zawodników wbija coś ponad średnią 90 to każdy by to wziął za pewnik.
Jak wspomniałem wcześniej, a nikt tego nie próbuje zrozumieć, przy 5 x 100 (które tak was łechczą) jedynymi zmiennymi pozostają handi i xp. Czy naprawdę chcecie by to decydowało o wyniku, czy jednak wasze skille, które próbujecie zablokować na 5 x 100, by decydowało nadal xp?

kamykov, w jednym wątku dobrze kombinujesz, a ty już działasz odwrotnie. Dobrze kombinujesz i dobrze dostrzegasz minus tego ruchu, ale ni wybiegasz z nim w przyszłość. Ja wiem, że dziadu mają naddatków nawet i na 3-4 skoki, i po obniżeniu stracą zawodnicy 4 x 100 (ii malutko naddatków), ale dodatkowe spadki w dalszej perspektywie ten staną zmienią. Z dnia na dzień w gry rewolucji nie zrobimy.