#30
Pozwolę sobie na swoje własne przemyślenia, nie zaglądałem tutaj ostatnio za wiele i nie wiedziałem o kilku tematach.
Według mnie największym błędem tej gry było umożliwienie tak długiej jazdy zawodnikom. Pamiętajmy że to gra i nie porównujmy jej do rzeczywistości. Zawodnik powinien kończyć karierę w wieku 32 lat, a powiedzmy od 30 lat powinien zaliczać 3-5 spadków w sezonie w zależności o talentu. Uważam że właśnie wyrzucenie wszystkich zawodników powyżej 32 lat z gry byłoby najlepszym rozwiązaniem. Do tego tak jak pisze pj007 dla obecnych zawodników uwolnienie skila do 150 aby rywalizacja u góry miała jakiś sens, a z czasem ci zawodnicy by wypadli. W grze jest zdecydowanie za dużo zawodników i trzeba coś z tym zrobć. Obniżać skile można nowym zawodnikom, którzy dopiero będą przychodzić do szkółki i w ten sposób w czasie późniejszym obniżyć max skill. W szkółce też bym zmienił ograniczenie przychodzenia juniorów do 1-2 na tydzień w zależności od poziomu szkółki i zastanowił się nad sensem losowania w szkółce zawodników w wieku 14-16 lat bo po co jak wg mnie i tak każdy od razu takiego wyrzuca (chyba że tylko u mnie taki szrot się trafia). Może i moje przemyślenia są błędne jednak uważam że jakieś obniżanie, dzielenie i sranie w banie nic nie da.

P.s. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, ale pewnie nikt się na nie nie zdecyduje Uśmiech Wyzerować grę i niech wszyscy zaczynają od 0 na nowych zasadach. Duży uśmiechDuży uśmiech