#54
no wreszcie się pojawiłeś. wciąż tylko w tonie zaczepno-atakującym (bo komu jak komu, ale osobie która "spłodziła" setki postów nt ulepszania gry chyba tłumaczyć zmian nie muszę), ale zawsze to jakiś postęp Uśmiech

Jeśli będziemy wypłacać ową rekompensatę to osobiście dopilnuję byś dostał ją jako pierwszy Uśmiech tak, wiem - teraz to ja "zaczepiam" Uśmiech

A teraz do pytania (pomimo że uważam, że akurat tobie tego tłumaczyć nie trzeba).
Tłumaczyłem to już wielokrotnie, nawet w Aktu, ale specjalnie dla ciebie:

Nie obniżając skilla, w przypadku 5 x 100 (co akurat było już normą) decydować o wyniku biegu musiały inne czynniki: jak choćby xp, random, czy handi. A chyba wszyscy chcielibyśmy, by najpierw decydował skill, a powyższe były tylko "dodatkami".
Kolejna obniżka nie będzie już raczej potrzebna, bo w dłuższej perspektywie czasu zawodników z 5 x 100 już nie będzie. Owszem, będą 100, ale nie na 5 skillach (to pozwoli skillom nadać odpowiednie parametry, i wtedy sam będziesz decydował w którym kierunku będziesz rozwijał zawodnika), gdyż obniżenie um, zmniejszenie śr poziomów szkółki i dni treningowych za obozy załatwi temat 5 x 100.

ps: skaczecie w kilka osób po mnie aż miło, za to odjęcie 4 um (które de facto niewiele zmieniło w układzie sił między drużynami, a nawet między szkółkowiczami a seniorami), ale już np o tym, że spadki um, które była zmorą każdego managera (a zostały unormowane do konkretnego wieku), to już żaden z was się nie zająknął...

reasumując: miło że w końcu pojawiłeś się na forum. Może i kiedyś nadejdzie również czas na konstruktywną dyskusję