#45
szuwarek, w grze jestem od grudnia 2011 (sam oceń czy to wystarczający staż).
Jakbyś doczytał CAŁY wątek, mam nadzieję że to zrobiłeś (ale może przeoczyłeś moje wpisy, a nie tylko skupiłeś się tylko na ostatnim) to wiedziałbyś, że:

spadki dla wychowanków (czyli wszystkich których posiadać będziecie w składzie do momentu meczów barażowych tego sezonu - taki dostaną ukryty status) chcę zacząć (tu uwzględniłem post 7shem7) od 29 roku życia (1 spadek) i dla zawodników kupionych po powyżej napisanym terminie od 27 roku życia - 1 spadek. itd.
Poza tym jak już wcześniej napisałem: ile skoków wbijesz 27-30 latkowi w sezonie? 4. więc jeden spadek dla 27 latka, 2 dla 28 itd to chyba nie jest taki ogrom którego treningiem nie da się ogarnąć.

I na koniec. nie podałeś żadnego argumentu oprócz: ogarnij się, spytaj innych. Dla mnie to żaden argument.
Wątek wisi od x czasu, wiadomym jest że gracze zawsze będą pilnować swego interesu, ilu graczy tyle opinii, a podjęte decyzje i tak nie będą podobać się 50% graczy, nawet jeśli na forum (garstka ludzi) uzyskają 100% aprobatę

E: zaraz zrobię edit 1-szego posta, bo chyba i tak większość skupi się tylko na nim i na koniec wyrazi opinię bez czytania pozostałych