#47
szuwarek, zgadza się. teraz jest od 28 ale i jest to losowe, możesz w wieku 28 dostać nawet i 5 spadków. A ja proponuję TYLKO jeden w wieku 27 lat i to dla zawodników kupionych dopiero w nowym sezonie, oraz "aż" DWA dla 29 latków których już masz. Narzekacie na obecne spadki, że "do dupy" itp, ale jak proponuję korektę, to jest be..

I o jakim obniżeniu xp seniorom mówisz?
"...ciemnoszary obraz rzeczywistości" - jakieś konkrety napiszesz, czy tylko ogólniki?

Wszyscy wiemy, że podstawowym złem SW jest obecnie 5 x 100, gdzie zamiast konkretnego treningu decyduje xp, random, i handi. Jeśli nie spowodujemy że konkretny tren zamiast tych zmiennych będzie decydował, to leżymy. TO JEST PODSTAWA i zaproponowane zmiany temu maja służyć. potem można zająć się "duperelami" w stylu graficzny stadion i inne dodatki. ZACZNIJMY OD PODSTAW.

I zgadza się: "winny", nie czytałem wspomnianego działu. Jednakże nadal czekam na KONSTRUKTYWNĄ krytykę proponowanych zmian (liczby, wyliczenia itp). Ogólniki w stylu: szara rzeczywistość, są mało przekonywujące.