#51
A kolega Arkadiusz przeczytał chyba tylko część mojego posta .
To że napisałem po tobie post nic nie znaczy , odniosłem sie do wielu postów nie tylko twojego .

Nie mam największego turnieju juniorskiego , Liga Juniorow ma najwiecej uczestników , ale majac 4 turnieje juniorskie plus twoj turniej pol juniorski pol seniorski (młodzi seniorzy nie wiem jak to nazwać ) chcesz jeszcze jeden turniej juniorski miec ? Załóżmy że ktos jedzie we wszystkic tych turniejach to kiedy ok ma jeszcze jechac w Oficjalnej Lidze Juniorow ?

Jakie to ty masz wyliczenia , w procentach , niedługo to mi bedziesz procentowo podawac ile razy w tygodniu zalogowalem sie na forum , na forum w skali tygodnia spędzam nie dłużej niz 20 minut , na gre wchodzę rzadziej , szczerze to zajmuje sie tylko turniejem i swoim kontem choc coraz bardziej mam niechęć do tej gry i prędzej czy pózniej zrezygnuje za pewne .
Przykro mi panie Arkadiuszu (jestes starszy wiec tak powinienem sie zwracać do ciebie ) ale mam prawo komentować , a nigdzie nie atakowałem nikogo , wręcz stanąłem w obronie GM Arka ktory i tak obrońcy nie potrzebuje bo sobie sam poradzi .


Co do slow żyć nie moge - oj moge i to jak najbardziej
Gustuje w dziewczynach jesli jestes ciekaw moich poglądów w tych sprawach , a wiem że nie jestes .
Ostatnio wypowiada sie duzo osob i nie sposob pamietać kto co powiedział , a że to ty napisałeś to mnie tak obchodzi jak zeszłoroczny śnieg , wyszedłem z inicjatywa ktora moze by miała wieksze znaczenie niz zdanie kilku osob , a np 200-400