#34
(2017-02-17, 21:39:55)GM_Arek napisał(a):
(2017-02-16, 21:46:32)szuwarek napisał(a): Po opublikowaniu w pomocy nowej tabeli dni treningowych na obozie, mam pytania do GM_Arek:
- czy dla dodatkowego STARTU zawodnicy od 22 lat w górę otrzymają 1 (jeden) dzień treningowy ?
- czemu trening wytrzymałości do KONDYCJI daje 1 dzień już od 27 lat mimo, że inne treningi dają 1 dzień od dopiero od 31 lat ?
Czy dobrze to interpretuję ?

Przejrzałem dokładnie cały wątek i nie widzę żadnego opisu co do tej sytuacji, ani skąd takie dziwne pomysły.

ad1) zgadza się - dokładnie tak jak widać w tabelce
ad2) odpowiedź napisałem wcześniej. nie trzeba niczego interpretować - jest dokładnie jak w tabelce

To skoro DODATKOWY START na obozach dla seniorów praktycznie nic nie daje, to jedyną konsekwencją takiego stanu rzeczy powinna być możliwość aby w ramach jednego obozu, móc ustawiać, że jedna grupa trenuje dodatkowy START a inna grupa coś innego dodatkowego. W tej postaci brak jest logiki czy jakiejś konsekwencji. Zasadniczo wynika z tego wniosek tylko jeden, nie ma żadnego ekonomicznego uzasadnienia aby cała ekipa na obozie trenowała dodatkowo START powodując, że płacimy za obóz dodatkowe pieniądze, które są liczone za każdego uczetnika obozu.