#46
GM_Arek,
nikt nie chce sobie ułatwiać sprawy i wracać do przeszłości gdzie wybierało się 5x5 i po sprawie. Wskazuję jedynie, że nie jest dobrze ustawione, że skok dni dla seniora jako dodatkowy trening startu to jest 1 dzień.
Senior mający 4x100, a brakuje mu startu nie pojedzie na taki obóz gdyż opłata za dodatkowy trening startu obejmuje wszystkich zawodników czy jest im to potrzebne czy nie. Zostały wprowadzone zmiany w obozach ale niektóre opcje nie maja swoich konsekwencji i trudno dopatrzeć się na forum abym znalazł uzasadnienie takich ustawień. Jedynie operujesz stwierdzeniami, że JA tak uważam albo trzeba zmian.
Nie kwituj też proszę naszych racji stwierdzeniem: "wybierz najlepszy obóz i wio", bo z kolei nie widzę abyś merytorycznie wyjaśniał powód takich zmian. Lepiej powiedz: jestem ADMINEM i będzie po mojemu (co niestety się odbywa). Jestem w stanie zakaceptować Twoje "widzi mi się" niż brak merytorycznej dyskusji. Zachęcasz do niej ale argumenty graczy rzadko brane są pod uwagę. Szkoda jedynie naszego czasu poświęconego na próżne pisanie na forum.