#48
7shem7 i to jest właśnie to co chcę uzyskać. Ty stwierdzisz że się nie opłaci, a inny stwierdzi że jednak warto.

szuwarek: i właśnie dlatego inaczej być może będziesz planował trening zawodnikowi od początku kariery. Bo zamiast walić od razu główne i potem nie widzieć sensu w wysyłaniu swojego seniora po 1 dzień startu inaczej rozplanujesz treningi, tak aby warto byłoby mu na ten obóz pojechać jeszcze po inne dni treningu. Moja "merytoryczna" odpowiedź musiałaby się sprowadzić do opisania "jak grać" a to chcę pozostawić wam Uśmiech

I przepraszam że czasem odpisuję tak nieskładnie, ale uważam że odpowiadając wam konkretnie na pytania musiałbym podpowiadać w kwestii gry, a nie uważam by moje pomysły na to były najlepsze, lub też nie widzę powodu by wskazywać wam "kierunek" - każdy odpowiada za swoje konto. Chciałbym byście sami znaleźli sposoby na jak najlepsze wykorzystanie obozów, czy innych opcji gry.

Poza tym pamiętajcie że macie jeszcze juniorów w składzie. Sami oceńcie czy warto wysyłać seniora z drużyną i płacić za tylko 1 dzień do TS dla niego. Z drugiej strony nie wysłanie seniora odbije się też mu na dodatkowych dniach w innych skillach. Natomiast rezygnacja z dodatkowego TS dla zespołu "bo senior zyska tylko 1 dzień" odbije się również na juniorach.