#14
Podzielam obawy Wojtasa, od kilku sezonów gram tylko po to żeby uczestniczyć w turniejach, a liga, puchar leży odłogiem. Jeżeli ze względu na zmiany miałbym stracić obecne przychody, które de-facto wystarczają na jakiekolwiek egzystowanie z małą górką, to gra dla mnie nie ma sensu i nie zamierzam tutaj nikogo szantażować, bo nie tędy droga tylko wypadałoby się zastanowić, czy nie zostawić przychodów ze stadionu na dotychczasowym poziomie lub to minimalnie obniżyć, ale żeby z czasem nie zrobił się to spadek o 50%.
Tak na szybko policzyłem mniej więcej mój bilans jak to wygląda obecnie w takim zestawienie dwu-tygodniowym czyli tydzień z ligą i tydzień bez ligi jeżeli chodzi o przychody. Wydatki w każdym tygodniu takie same. Taki bilans dwutygodniowy pomnożyłem razy 8 bo mamy 8 takich dwutygodni rozliczeniowych i od tego odjąłem sumę którą muszę przeznaczyć na przedłużenie kontraktów wszystkim zawodnikom.
Wiadomo bilans jest ogólnikowy i pewnie w jednym tygodniu lepiej jest w drugim gorzej, jednak widać że na tą chwilę jakichś kokosów nie zbijam, a gotówkę na koncie którą obecnie posiadam zawdzięczam czasom gdzie zarobiłem na transferach seniorów jak wyprzedawałem skład.

P.s.

Nie związane z tematem, ale przy okazji obliczeń zauważyłem pewien wg mnie błąd, otóż Pensje zawodników nie zostały obniżone zgodnie z obniżeniem im skila ;Oczko Takie małe oszustwo administracji u mnie wychodzi ok. 5k tygodniowo w plecy.


Załączone pliki Miniatury