#24
taxi: a kto mówił o jakichkolwiek sparingach? nie dopowiadajcie sobie tego czego nie ma.

turbina: a w jakim celu jedziesz tylko juniorami? by zbudować mocny skład oparty na własnych wychowankach i potem chyba zacząć wygrywać prawda? Poza tym nikt nie karze ci jechać seniorami. czy ktokolwiek przeczytał to co napisałem nt liczb?

anton: a kto powiedział że zespół budowany na bazie własnych zawodników jest gorszy? proszę nie wciskać mi nie moich słów w usta. odniosłem się jedynie do jazdy juniorami- skoro olewasz kibiców pod przyszły interes klubu (patrz transfery), to dopóki wynik twoich działań nie będzie interesujący dla twoich kibiców, to oni powinni olewać ciebie. Dolujesz, a wymagasz by przychodzili na stadion wiecznie w silnej liczbie. myślenie rodem z zamierzchłych czasów.

ps: i dopóki nie zrozumiesz, że nie mam interesu bycia najlepszym managerem w sw - z racji pełnionej funkcji olewam to, dopóty będziesz pisał i może nawet naprawdę tak myślał, że robię zmiany w swoim interesie (co mnie osobiście bawi, ale ktoś naprawdę może uwierzyć w twoje słowa).

I na koniec anton: jeśli krytykujesz, a masz podane ode mnie liczby, poprzyj proszę swą krytykę i wieszczenie upadku sw liczbami. ja przykładowe rzuciłem żeby pokazać wam, że strat dla GRAJĄCYCH graczy nie będzie. Jeśli uważasz inaczej czekam na KONKRETY a nie "apele"