#29
(2017-10-27, 19:25:56)wojtas_gkm napisał(a): Czy sparingi można rozszerzyć o wszystkich szkółkowiczów, nie tylko nowych w slotach? Sporo osób, ze mną na czele, ma jeszcze duże ilości juniorów że starej szkółki, więc trochę na sloty przyjdzie poczekać, a będziemy przez to stratni. Najwyżej niech nie dotyczy starych nadwyżka treningowa.

Wydaje mi sie że to zamierzony zabieg Wojtas, my (przez "my" rozumiem drużyny przewijające się w U-xx, LJ, PJ, LN) którzy gdzies tam rządzą w rozgrywkach juniorskich od wielu sezonów, jesteśmy hurtownikami juniorków i te 7 slotów nas na chwilke zatrzyma Uśmiech

Chociaż w sumie ja mam łatwiej od Ciebie, bo tylko 1 slot mi jeszcze potrzebny i zastanowię się czy kogos nie wywalić, musze przemyślec czy najlepszy diamencik "nowej" szkółki jest więcej wart niż "najsłabszy" diamencik starej Uśmiech

Ale bardzo stratni tak czy siak nie będziemy, bo po tym najbliższym, sezony będą krótsze. I troche to rozumiem, bo 12latek który przyjdzie za sezon, nie będzie miał szans z 12-latkiem, który po tym sezonie opuści szkółkę... chyba że... ten nowy trochę dni nadrobi springami Uśmiech