#16
(2018-01-29, 23:10:34)kamykov napisał(a): Tetaz to jestem zdeczka zdziwiony.  Gdyż teraz wygrywała drużyna naprawdę najlepsza. Teraz to wygrają najbardziej cwani, no i przy założeniu że silniki będą 2x mocniej się zużywały mecz w środku tygodnia gdzie są uczniowie ludzie pracujący to mamy wypaczony wynik. Do tego wymaganie wiekowe doprowadzi że niektóre ekipy nie skompletują składu. Mam propozycje by nazwać ten Puchar "Pucharem Bezrobotnego".
tak zgadza się. W ekstralidze i pucharze wygrywała "naprawdę najlepsza". Ale my właśnie dążymy do tego by odbetonować trochę rozgrywki, choćby pucharowe, które dzięki nieco innym przepisom, podobnie jak w realu, mogą przecież rządzić się swoim prawami - co napisałem w pierwszym poście.

I tak, wiem że opozycją będą w tym wątku "naprawdę najlepsi", ale ja chcę by puchar otworzył się na trochę nowych twarzy, aniżeli 20-30 osób z ekstra i 1 ligi.

Tu mogą być, i oby były, niespodzianki.

ps: a ten "bezrobotny", pracujący np na drugą zmianę, to jak się bd nazywał? Język

ps 2: oczywiście można narzucić godziny pucharu np 17-22, ale wtedy mogę odezwać się głosy pracujących właśnie zazwyczaj na drugą zmianę, czy osób chodzących o 20 spać...