#23
(2018-02-05, 19:22:28)kamykov napisał(a):
(2018-02-05, 08:58:50)Hermes napisał(a): zadna propozycja za mna nie przemawia.Niektore to wrecz porazka na dzien dobry. Admini beda decydowac jaki sklad wystawiamy na puchary? Bzdura!!! Jade najsilniejszym skladem jaki mam i NIKT nie ma prawa mi dyktowac jakim skladem mam jechac w Pucharze.
Mam nadzieje ze bedzie opcja rezygnacji ze startu w tym durnieju

 Nie musisz rezygnować z turnieju , po prostu nie będziesz w stanie wystawić składu posiadając pięciu 30 latków i 2 juniorów

Zgadzam się. I uważam że jest to bez sensu. Bardzo nie przemyślane propozycje i aż dziwię się że zgłaszają je tak doświadczeni ludzie!
Przecież to turniej oficjalny w którym startują wszystkie zespoły a po takich ograniczeniach już tak nie będzie więc wnioskuję o możliwość rezygnacji z turnieju przed jego rozpoczęciem o ile te zmiany wejdą.
Turnieje z takimi ograniczeniami to są na forum, każdy ma swój regulamin i koniec, ale w takim wypadku każdy gracz sam decyduje czy chce wystartować czy nie.
Więc podsumowując, uważam że lepiej będzie ten turniej zlikwidować bo po takich zmianach to będzie śmieszny.
Pozdrawiam.
[Obrazek: 3212.jpg]