#35
(2018-02-06, 11:09:36)GM_Arek napisał(a): a może po prostu ograniczyć puchar do np 1 zawodnika powyżej 30, lub 2 zawodników powyżej 28?

w końcu w różnych rozgrywkach, w różnych grach zespołowych są różne ograniczenia: a to do liczby obcokrajowców, itd itp


sama zmiana ma po prostu dać szansę rywalizacji większej liczbie drużyn. nic mniej, nic więcej

gdyby mi zalezalo tylko na sobie bym teraz powiedzial super pomysl z jednym obcokrajowcem bo zadnego nie mam a znam ekipy ktore to akurat polakow maja 2-3 . Musi byc tak ze posiadajac dziadkowaty sklad np 4x30 lat nie musze robic wyprz (pod Puchar) tylko nim spokojnie smigac. Ograniczyc sile razenia wyzszych lig np. najlepsi w e-lidze jada bez 3 liderow, I ligowcy  bez 2 a 2 ligowcy bez jednego 1. To w pierwszych rundach kiedy na placu boju zostaja sami e-ligowcy ten przepis bylby juz cofniety. Niestety im nizej to poziom jest coraz bardziej slabszy. Nie wierze ze np 4-5 ligowiec jest w stanie wygrywac z ekipa z e-ligi nawet jak ci beda  jechac bez 3 liderow.
Z pomyslu podoba mi sie jedynie to ze nie ma rozstawienia druzyn czyli e-ligowiec moze wpasc na innego e-ligowca w I rundzie.
I drugi pomysl gdzies tak ponizej czytalem o "nie odbadaniu" z Pucharu. Pomysl dobry, ale kiedy juz przegrasz rywalizacje w Pucharze moze by stworzyc rozgrywki "o Puchar Ligi"? Jezdzisz z rywalami z tej samej klasy rozgrywkowej.
Finanse?
Tu mysle ze kazdy powinien dostac po rowno za bilety ale infra przechodzi na konto gospodarza. W Pucharze  jezeli odpadles na wyjezdzie z automatu w Pucharze Ligi zaczynasz meczem u siebie. Jedynie problem stanowi sytuacja stadionow bez band