#7
tofik, zmiana pod trening obejmuje tylko trening (a nie nawierzchnię "główną" widniejącą w zakładce stadion/klub). I jest o tym (o blokadzie zmiany nawierzchni) właśnie informacja w Aktu: to jest 5 zdań do przeczytania na krzyż... Język

- szuwarek, ustawień motocykli nie było nigdy i jak jechało się do kogoś z inną nawierzchnią to nie miało to żadnego znaczenia (jeśli chodzi o motory), więc w sumie nie wiem co te ustawienia mają do rzeczy. Jednakże tak jak mówi info w Aktu czy faq: nawierzchnia, pod wpływem pogody, może ulec zmianie - nie powielajmy pytań o to co jest już podane
- a czy w realu przyjeżdżając na stadion nie widzisz jaki jest tor? nie widzę uzasadnienia by gość nie znał stanu nawierzchni

w sps pogoda i jej wpływ na nawierzchnię sprawdza się doskonale, i jest jedną z "atrakcji". ktoś powie: nie powielajmy pomysłów - ale skoro sprawdziło mi się to w sps, to dlaczego mam nie wprowadzić tego i tutaj. A po co to jest? ano po to, że wkrótce trenować będziecie pod swoje nawierzchnie, sami będzie treningiem wybierać gdzie zawodnik będzie czuł się najlepiej, a zmiana nawierzchni będzie generować niespodzianki.