Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usunięcie sparingu
Witam. Sądzę, że dobrym pomysłem bylaby możliwosc usunięcia zaakceptowanego sparingu oczywiście za obustronna zgodą graczy.

Znalazłem się akurat w sytuacji gdzie zaakceptowalem wcześniej mecz, a muszę mieć w tym terminie inny. Niestety pomyliłem dni.
Popieram
Koledzy, zrobi się bałagan... W takiej sytuacji pisze się prośbę do admina Henrika o anulowanie spara i zazwyczaj jest po sprawie, oczywiście trzeba poinformować przeciwnika z niedoszłego sparingu Uśmiech
[Obrazek: 3212.jpg]
Dokladnie jak pisze Marek gracze będą masowo usuwać spary i będzie wielki bałagan.
Selby jesli musisz miec w tym terminie inny mecz napisz do rywala czy sue zgadza na usuniecie i potem do Henrika.
A jesli zapisales sie na jakiś turniej forumowy ( domyślam się ze o to chodzi) to trzeba samemu pilnować terminów.
Na moje watek do zamknięcia.
Nie będę adminom że tak powiem dupy zawracal tym że się zapomniałem i kliknąłem akceptację sparingu. Jeśli uważacie że to nie potrzebne to ok. Będę ostrozniejszy. Możecie usunąć.
Nie , Nie kolego wielu graczy było w podobnej sytuacji i tylko w ten sposób było to załatwiane że najpierw informujesz sparingpartnera i gdy ten wie prosisz o usunięcie ADM Henrika i po sprawie . I zawsze było to rozpatrzone pozytywnie
Ja sam zawracałem Henrikowi 'dupę' parę razy Uśmiech przez zapomnienie, raz chodziło nawet o 4mecz Duży uśmiech
[Obrazek: 3212.jpg]
Dogadam się indywidualnie Uśmiech admini teraz mają dużo roboty, nie będę im dokładal :-)

/do usuniecia
zatem

//"usuwam" Duży uśmiech