Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIGA NASTOLATKÓW @ SEZON X
#1
[Obrazek: 2ibdich.png]



REGULAMIN LIGI NASTOLATKÓW - SEZON 10
1 kolejka LN - 10.10.2018

1. Zawody rozgrywane są w ŚRODY w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat.
2. Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do PONIEDZIAŁKU poprzedzającej kolejkę.
3. Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek Ligi Nastolatków będzie skutkowało:
1. Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
2. Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt
w przypadku remisu, drużyny dzielą się dużymi punktami po równo.
5. System rozgrywek:
- W 9 sezonie drużyny jadą każdy z każdym
- Ilość kolejek zależna od ilości zgłoszonych drużyn
- Następnie rozpoczniemy fazę finałową:
 * W półfinałach i finałach liczą się tylko punkty zdobyte na torze (nie ma dużych punktów)


6. Weryfikacja meczy:
- Wyniki czwórmeczu podaje gospodarz, uwzględniając punkty zdobyte przez zawodników starszych niż 19 lat
- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy,
*** Start zawodnika powyżej 19 lat, będzie skutkował (oprócz nie wliczania do dorobku drużyny) dodaniem tych punktów ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.
- Wystarczy podanie wyniku zweryfikowanego - nie ma potrzeby podawania wyników przed weryfikacją, gdy się różnią.

7. W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. Nagrody:
  I miejsce - 3 miesiące VIP
 II miejsce - 1 miesiąc VIP
III miejsce - 2 tygodnie VIP[/size]
#2
Lista uczestników 10 sezonu Ligi Nastolatków:
(kolejność wg zajętych miejsc w sezonie 9 + nowe drużyny wg kolejności zgłoszeń)

1. GKM 1979
2. GRYFY Bydgoszcz
3. ASTECK Zielona Góra
4. Wisła Grudziądz
5. Polonia Osielsko
6. TARZAN`S TEAM TARNÓW
7. ZKS Huragan Tarnów
8. ROW
9. Gryf Szczecin
10. Grom
11. Świry Tarnów
12. Speed Car MOTOR Lublin
13. ARJUMA Golub-Dobrzyn
14. Club Red Rabbit
15. Gryfy Skórka
16. Werewolves SG
17. Drużyna
18. WRZ Wola Rzędzińska
19. Victory Leszno
20. ŻKS Radlin
#3
klasyfikacja końcowa sezonu 10
[Obrazek: a1pshs.jpg]
#4
FINAŁY

1 kolejka 5.12.2018
A. TARZAN' S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70796
B. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70785
C. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70826
D. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70784
E. Drużyna http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70782

2 kolejka 12.12.2018
A. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70783
B. Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70978
C. Speed Car MOTOR Lublin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70832
D. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70781
E. Victory Leszno

3 kolejka 19.12.2018
A. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70842
B. Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70933
C. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70798
D. Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-70799
E. WRZ Wola Rzędzińska http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71149
#5
Aktualizacja.
Mistrzem Ligi Nastolatków została drużyna GRYFY Bydgoszcz i w nagrodę 3 miesiące VIP (czyli dożywotni + 3 miesiące Duży uśmiech), drugie miejsce Werewolves SG + 1 miesiac VIP, a brąz w ostatnim momencie wyrwał ŻkS Radlin i otrzymuje 2 tygodnie VIP.
GRATULACJE

GRYFY i Werewolves zajęły miejsca jak w rundzie zasadniczej, natomiast brązowy medalista po rundzie zasadniczej zajmował 7 miejsce, oto dowód na to, że warto walczyć do końca w LN Uśmiech
#6
PUCHAR MŁODSZYCH NASTOLI - edycja #2

Zasady:
1. Maksymalny wiek zawodników - 18 lat
2. Składy czwórmeczy (w każdej rundzie) będą losowane zgodnie z zajętym miejscem drużyny w rundzie zasadniczej LN
3. Awans do kolejnej rundy uzyskają 2 najlepsze drużyny z każdego czwórmeczu (przy założeniu że wystartuje 8 lub 16 ekip) w innym wypadku najlepsi z 3-cich miejsc tez moga uzyskać awans.
4. Czwórmecz rozgrywany jest na torze drużyny wylosowanej przez system.
5. Drużyna, która wystawi zawodnika powyżej 18 lat nie zdobywa punktów w czwórmeczu w ogóle i automatycznie odpada z dalszej rywalizacji.

Zapraszam na szybkie zapisy do 2 edycji PMN

1. GRYFY Bydgoszcz
2. Werewolves SG
3. TARZAN`S TEAM TARNÓW
4. ZKS Huragan Tarnów
5. ŻKS Radlin
6. Polonia Osielsko
7. Wisła Grudziądz
8. ASTECK Zielona Góra
9. Świry Tarnów
10. ARJUMA Golub-Dobrzyn

*kolejność wg zajętych miejsc w rundzie zasadniczej LN
#7
Ponieważ na rozegranie PUCHARU MŁODSZYCH NASTOLI mamy tylko 3 kolejki, z czego jedna to finał, musiałem nieźle pokombinować (niczym I. Nawrocki na DC Język ) aby to rozegrać dla 10 drużyn.

A więc zasady w 2 edycji są takie, w wyniku losowania rozegrają się 2 czwórmecze po 4 ekipy,a  2 drużyny pauzują.
Zwycięzcy tych czwórmeczy otrzymują awans do finału, a następnie odbywa się kolejne losowanie, które rozstawi drużyny w kolejnych dwóch czwórmeczach, włącznie z tymi, którzy pauzowali i z tych czwórmeczy również zwycięzcy awansują do finału, gdzie będą już czekały 2 ekipy z "pierwszej kolejki półfinału"
Czy coś Duży uśmiech Język

A więc losowanie (wyjątkowo na generujemy.pl , bo losowe.pl ma jakąś zawiechę)
[Obrazek: 2e4yknp.png]


z tego wynika, że drużyny nr 2,7,6 i 10 jadą w półfinale A, drużyny 5,8,4,1 jadą w półfinale B, a drużyny 9 i 3 pauzują w najbliższą środę.
POWODZENIA

[Obrazek: icl4y9.png]

Świry Tarnów i TARZAN`S TEAM TARNÓW - PAUZA

PUCHAR MŁODSZYCH NASTOLI

1/2 finału - 1 kolejka 26.12.2018
A. Werewolwes SG http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71231
B. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71250

1/2 finału - 2 kolejka 2.01.2019
A.
B

FINAŁ 9.01.2019
#8
ZKS Huragan Tarnów i Werewolves SG wygrali swoje półfinały i już czekają na rywali w finale, a oto rozstawienie numerów do drugiego półfinału:
1. GRYFY Bydgoszcz
2. TARZAN`S TEAM TARNÓW
3. ŻKS Radlin
4. Polonia Osielsko
5. Wisła Grudziądz
6. ASTECK Zielona Góra
7. Świry Tarnów
8. ARJUMA Golub-Dobrzyn

Losowanie:
[Obrazek: 20ge2vr.png]

No i mamy rozkład jazdy, zwycięzcy uzupełnią skład finału.
[Obrazek: 2mdiiyc.png]


PUCHAR MŁODSZYCH NASTOLI

1/2 finału - 1 kolejka 26.12.2018
A. Werewolwes SG http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71231
B. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71250

1/2 finału - 2 kolejka 2.01.2019
A. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71368
B. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71355

FINAŁ 9.01.2019
#9
Półfinał 2 kolejka - http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71368
[Obrazek: 8680.jpg]
#10
Do finału dołączają GRYFY Bydgoszcz i Polonia Osielsko

Organizatorem finału jest drużyna Polonia Osielsko

FINAŁ PMN

09.01.2019
Polonia Osielsko
GRYFY Bydgoszcz
ZKS Huragan Tarnów
Werewolves SG
#11
Finał PMN
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71550
[Obrazek: 1143.jpg]

#12
PUCHAR MŁODSZYCH NASTOLI wędruje do ZKS Huragan Tarów, GRATULACJE Uśmiech


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY Liga Nastolatków Sezon XII wojtas_gkm 23 763 2019-05-11, 21:14:20
Ostatni post: wojtas_gkm
  LIGA NASTOLATKÓW - SEZON 11 Asteck666 8 2,987 2019-04-25, 13:54:35
Ostatni post: Asteck666
  *** LIGA NASTOLATKÓW *** SEZON #9 Asteck666 7 4,429 2018-09-28, 09:53:30
Ostatni post: Asteck666
  LIGA NASTOLATKÓW - SEZON 8 Asteck666 5 3,312 2018-06-08, 14:28:36
Ostatni post: Asteck666
  LIGA NASTOLATKÓW - SEZON 7 Asteck666 5 9,307 2018-03-04, 05:41:08
Ostatni post: Asteck666

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości