Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - X edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 20.10.2018r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i płfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
20.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109190
27.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109440
03.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109299


Grupa B
20.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109187
27.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109249
03.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109432


Grupa C
20.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109194
27.10.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109191
03.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-109181


Półfinały

Grupa D
17.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110077
24.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110076
01.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110135


Grupa E
17.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110096
24.11.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110090
01.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110439


Finały

08.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110859
15.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110824
22.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-110825
29.12.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-111316
05.01.2018 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-111599
#3
Lista uczestników:

Grupa A
1. Zenon Szemfel (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72197
2. Radosław Krynojewski (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72206
3. Władysław Demeńczuk (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-76088
4. John Weetman (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78547
5. Carol Guillory (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72134
6. Arkadiusz Beauvale (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72187
7. Igor Post (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72572
8. Szczepan Dydoń (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72213
9. Apoloniusz Zelonka (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72142
10. Mateusz Działoszewski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72101
11. Kenneth Mynderup (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72293

Grupa B
1. Charlie Graversen (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72305
2. Witold Kałkowski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74513
3. Zbigniew Pawęta (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72103
4. Andrzej Mrokwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72204
5. Ernest Rogoża (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73983
6. Csaba Ocskay (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74431
7. Filip Kołpak (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72156
8. Tymoteusz Pastucha (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72222
9. Scott Showler (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72234
10. Tomasz Stasieńko (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74416
11. Konrad Duszko (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72151

Grupa C
1. Csaba Nagy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74412
2. Kamil Krajczok (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72105
3. Emil Buriak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73259
4. Logan Pitta (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72124
5. Kamil Jagocki (Styk) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72116
6. Dion Middleton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78562
7. Ireneusz Kaszuba (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74424
8. Czesław Perdak (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72165
9. Maciej Szelbracikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74409
10. Igor Jeluków (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72600
11. Fabian Szwinkowski (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72168

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21A.jpg]
[Obrazek: 21B.jpg]
[Obrazek: 21C.jpg]
#5
Lista półfinalistów:

Grupa D
1. Arkadiusz Beauvale (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72187
2. Zenon Szemfel (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72197
3. Szczepan Dydoń (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72213
4. Apoloniusz Zelonka (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72142
5. Władysław Demeńczuk (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-76088
6. Kenneth Mynderup (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72293
7. Andrzej Mrokwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72204
8. Csaba Ocskay (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74431
9. Zbigniew Pawęta (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72103
10. Konrad Duszko (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72151
11. Witold Kałkowski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74513
12. Kamil Jagocki (Styk) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72116
13. Maciej Szelbracikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74409
14. Czesław Perdak (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72165
15. Kamil Krajczok (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72105
16. Emil Buriak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73259

Grupa E
1. Mateusz Działoszewski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72101
2. Radosław Krynojewski (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72206
3. Carol Guillory (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72134
4. Igor Post (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72572
5. John Weetman (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78547
6. Ernest Rogoża (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73983
7. Tymoteusz Pastucha (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72222
8. Tomasz Stasieńko (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74416
9. Scott Showler (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72234
10. Filip Kołpak (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72156
11. Charlie Graversen (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72305
12. Fabian Szwinkowski (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72168
13. Csaba Nagy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74412
14. Ireneusz Kaszuba (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74424
15. Logan Pitta (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72124
16. Igor Jeluków (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72600

R1. Dion Middleton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78562

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
#6
Tabele fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21d.jpg]
[Obrazek: 21e.jpg]
#7
Lista finalistów:

1. Arkadiusz Beauvale (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72187
2. Szczepan Dydoń (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72213
3. Andrzej Mrokwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72204
4. Csaba Ocskay (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74431
5. Zbigniew Pawęta (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72103
6. Kamil Jagocki (Styk) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72116
7. Maciej Szelbracikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74409
8. Kamil Krajczok (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72105
9. Mateusz Działoszewski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72101
10. Radosław Krynojewski (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72206
11. Ernest Rogoża (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-73983
12. Tymoteusz Pastucha (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72222
13. Tomasz Stasieńko (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74416
14. Fabian Szwinkowski (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72168
15. Csaba Nagy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74412
16. Ireneusz Kaszuba (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74424

R1. Zenon Szemfel (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72197
R2. Igor Jeluków (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72600
#8
Tabele końcowe fazy finałowej:

[Obrazek: u21.jpg]

Niestety głąb, który organizował ostatni turniej nie wysłał zaproszeń dla żadnego z zawodników, stąd kończymy na 4 turniejach finałowych.
#9
Nagrody VIP zbiorczo po zakończeniu rozgrywek Pucharu Juniorów.
W związku z zakończeniem gry przez tomasza, nagrody przyznane zostaną 3 najlepszych zawodników z pominięciem zawodników ekipy Styk.
#10
A to Ci 'głąb' Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Język
[Obrazek: 3212.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XII edycja wojtas_gkm 18 270 2019-05-13, 22:56:20
Ostatni post: wojtas_gkm
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XI edycja wojtas_gkm 8 760 2019-04-23, 15:58:57
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XI edycja wojtas_gkm 20 622 2019-01-27, 21:00:40
Ostatni post: Zyga87
  ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - X edycja wojtas_gkm 21 1,072 2018-10-10, 10:28:22
Ostatni post: wojtas_gkm
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - IX edycja wojtas_gkm 8 1,662 2018-10-03, 09:58:16
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości