Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIGA NASTOLATKÓW - SEZON 11
#1
[Obrazek: 2ibdich.png]

REGULAMIN LIGI NASTOLATKÓW - SEZON 11
1 kolejka LN - 23.01.2019

1. Zawody rozgrywane są w ŚRODY w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat.
2. Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do PONIEDZIAŁKU poprzedzającej kolejkę.
3. Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek Ligi Nastolatków będzie skutkowało:
1. Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
2. Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt
w przypadku remisu, drużyny dzielą się dużymi punktami po równo.
5. System rozgrywek:
- W 11 sezonie drużyny jadą 10 kolejek wg zastosowania tabeli biegów dla 16 lub 20 drużyn, w zależności od ilości chętnych


6. Weryfikacja meczy:
- Wyniki czwórmeczu podaje gospodarz, uwzględniając punkty zdobyte przez zawodników starszych niż 19 lat
- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy,
*** Start zawodnika powyżej 19 lat, będzie skutkował (oprócz nie wliczania do dorobku drużyny) dodaniem tych punktów ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.
- Wystarczy podanie wyniku zweryfikowanego - nie ma potrzeby podawania wyników przed weryfikacją, gdy się różnią.

7. W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. Nagrody:
  I miejsce - 3 miesiące VIP
 II miejsce - 1 miesiąc VIP
III miejsce - 2 tygodnie VIP
Odpowiedz
#2
Lista uczestników 11 sezonu Ligi Nastolatków:
(kolejność wg zajętych miejsc w sezonie 10 + nowe drużyny wg kolejności zgłoszeń)

1. GRYFY Bydgoszcz
2. Werewolves SG
3. ŻKS Radlin
4. TARZAN`S TEAM TARNÓW
5. Wisła Grudziądz
6. ROW
7. Polonia Osielsko
8. ARJUMA Golub-Dobrzyn
9. GKM 1979
10. ZKS Huragan Tarnów
11. Grom
12. Gryf Szczecin
13. ASTECK Zielona Góra
14. Świry Tarnów
15. Club Red Rabbit
16. Gryfy Skórka
17. Siekacze Gniezno
18. PIECHRybnik
19. Ahtung SC
20.
Odpowiedz
#3
TERMINARZ SEZON 11 - kolejki 1-5
[Obrazek: 2djtkib.png]

Klasyfikacja przejściowa
[Obrazek: 22kpjn.png]
Odpowiedz
#4
Runda zasadnicza

1 kolejka 23.01.2019
1. ROW http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71866
2. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71868
3. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71870
4. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71869
5. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71879

2 kolejka 30.01.2019
6. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71880
7. ROW http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71867
8. Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71862
9. TARZAN`S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71957
10. Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71865

3 kolejka 6.02.2019
11. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71864
12. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71897
13. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72016
14. Grom http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71874
15. Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72216

4 kolejka 13.02.2019
16. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72115
17. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72157
18. Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71875
19. TARZAN`S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72085
20. Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71877

5 kolejka 20.02.2019
21. Gryf Szczecin
22. Gryfy Skórka
23. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71980
24. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-71944
25. Ahtung SC
Odpowiedz
#5
Aktualizacja po 3 kolejce
Odpowiedz
#6
5 kolejka - 20.02.2019 Gryf Szczecin

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72394
Odpowiedz
#7
LN ★ 4 Kolejka ♛

1. GRYFY Bydgoszcz - 61 pkt.
2. ARJUMA Golub-Dobrzyn - 47 pkt.
3. Siekacze Gniezno - 41 pkt.
4. Club Red Rabbit - brak wystawionego składu.
Odpowiedz
#8
5 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-72424
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości