Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XV edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 02.02.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
02.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112488
09.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112661
16.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112887


Grupa B
02.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112475
09.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112740
16.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112613


Grupa C
02.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112563
09.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112560
16.02.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-112804


Półfinały

Grupa D
02.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113224
09.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113221
16.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113293


Grupa E
02.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113401
09.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113398
16.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113660


Finały

23.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113946
30.03.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113936
06.04.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-114296
13.04.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-114262
20.04.2019 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-113999
#3
Lista uczestników:

Grupa A
1. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
2. Lars Fedel (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84380
3. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
4. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
5. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
6. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
7. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
8. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
9. Niels Larsson (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
10. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
11. Daimon Froggatt (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84305
12. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
13. Luke Stamps (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84295

Grupa B
1. Juho Virtanen (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84384
2. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
3. Carl Speiser (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
4. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
5. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
6. Scott Ifill (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
7. Andre Wiss (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
8. Thomas Koberg (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84406
9. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
10. Andrzej Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84339
11. Franco Arissi (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84271
12. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
13. Eugeniusz Sharov (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84252

Grupa C
1. Zbigniew Kasiniak (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84457
2. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
3. Jesper Porsing (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84340
4. Aapo Määttä (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
5. Andris Būmanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
6. Egon Klinsmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84409
7. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
8. Jofe Dixon (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
9. Sylwester Dach (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84291
10. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
11. Albert Martlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
12. Mateusz Pikania (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84450
13. Thomas Fullarton (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84326

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
#4
Tabele końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
1. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
2. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
3. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
4. Luke Stamps (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84295
5. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
6. Niels Larsson (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
7. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
8. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
9. Franco Arissi (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84271
10. Andre Wiss (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
11. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
12. Jofe Dixon (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
13. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
14. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
15. Jesper Porsing (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84340
16. Albert Martlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359

R1. Lars Fedel (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84380
R2. Mateusz Pikania (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84450

Grupa E
1. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
2. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
3. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
4. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
5. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
6. Juho Virtanen (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84384
7. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
8. Carl Speiser (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
9. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
10. Thomas Koberg (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84406
11. Andrzej Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84339
12. Zbigniew Kasiniak (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84457
13. Aapo Määttä (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
14. Egon Klinsmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84409
15. Sylwester Dach (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84291
16. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263

R1. Andris Būmanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
R2. Eugeniusz Sharov (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84252

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
#6
Wyniki końcowe fazy półfinałowej:

[Obrazek: 16d.jpg]
[Obrazek: 16e.jpg]
#7
Lista finalistów:

1. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
2. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
3. Franco Arissi (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84271
4. Jofe Dixon (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
5. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
6. Jesper Porsing (GKM Stockholm) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84340
7. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
8. Albert Martlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
9. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
10. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
11. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
12. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
13. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
14. Egon Klinsmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84409
15. Sylwester Dach (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84291
16. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263

R1. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
R2. Andrzej Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84339
#8
Tabela końcowa fazy finałowej:

[Obrazek: U16.jpg]
#9
Gratulacje dla zwycięzcy i medalistów oraz podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Tradycyjnie nagrody zostaną rozdane zbiorczo po zakończeniu rozgrywek Pucharu Juniorów.

Zapisy na nową edycję po aktualizacji wieku.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja wojtas_gkm 21 466 2019-05-13, 22:01:59
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XV edycja wojtas_gkm 20 904 2019-01-28, 10:17:29
Ostatni post: kropek81
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIV edycja wojtas_gkm 8 1,295 2019-01-07, 12:32:49
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIV edycja wojtas_gkm 22 1,735 2018-10-12, 15:09:29
Ostatni post: purgazik
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIII edycja wojtas_gkm 8 1,669 2018-10-03, 09:54:11
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości