Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*TRWA* Liga Szkółkowiczów - EDYCJA 5
#1
REGULAMIN
Ligi Szkółkowiczów

Art. 1.  Informacje ogólne
1. Organizatorami turnieju są:
    - Arkadiusz
    - Mr. Zuma
2. Turniej przeznaczony jest dla zawodników przebywających w szkółkach juniorów w trakcie jego trwania.
3. Udział może wziąć każda drużyna bez względu na ligę w jakiej się znajduje.

Art. 2.  Przebieg turnieju
1. Spotkania w ramach Ligi Szkółkowiczów odbywają się w każdą środę na zasadzie spotkań w szkółkach.
2. Rozegranie meczu nie jest możliwe w innym terminie.
3. Punktacja turnieju:
    - Zwycięstwo - 2 punkty
    - Remis - 1 punkt
    - Porażka - 0 punktów
    - Bonus - 1 punkt
    - Ostrzeżenie - 0 punktów
4. Każdy uczestnik zobowiązany jest to wstawienia bezpośredniego linku do spotkania w wątku dotyczącym turnieju.
5. Mecz powinien być założony najpóźniej na 3 dni poprzedzające daną kolejkę, tj. niedziela. Jeśli do tego czasu mecz nie zostanie założony będą kary w formie ostrzeżeń, o których mówi art. 3 regulaminu.
6. Dopiero po dniu, określonym w punkcie 5, można zakładać inny, nieturniejowy mecz pod warunkiem, że o działaniu tym został poinformowany organizator.

Art. 3.  Ostrzeżenia
1. Uczestnik turnieju, w trakcie jego trwania, za określone w regulaminie zachowania może dostać od organizatorów ostrzeżenie. Otrzymanie 3 ostrzeżeń, w czasie trwania całego turnieju - niezależnie od jego fazy, powoduje wykluczenie uczestnika z turnieju.
2. Wykluczenie uczestnika z danej edycji turnieju nie powoduje zakazu wystartowania w kolejnej.
3. Ostrzeżenia można dostać gdy:
a) mecz nie doszedł do skutku z winy zarówno gospodarza jak i gościa - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
b) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę, lecz druga nie poinformowała organizatorów o tym fakcie - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
c) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę a druga poinformowała o tym organizatorów - wynik spotkania weryfikowany jako 40:0 na korzyść drugiej strony, ostrzeżenie otrzymuje pierwsza strona.
d) mecz nie został założony w terminie określonym w art. 2 pkt. 5 - obustronne ostrzeżenie, jeśli żaden z graczy nie podał przyczyny, jednostronne w przypadku gdy któraś ze stron poinformowała o tym na forum.
4. Organizator zastrzega, że w przypadku sytuacji określonej w artykule 3 punkt 3 podpunkt b, nie przyjmuje do wiadomości zażaleń opartych na uznaniu iż skoro oponent ma zajęty termin to wynik meczu automatycznie będzie weryfikowany jako 40:0. Każdy uczestnik zobowiązany jest o takim fakcie poinformować organizatorów.

Art. 4.  Zapisy
1. Organizator zobowiązuje się do ogłoszenia zapisów przynajmniej miesiąc przed planowaną pierwszą kolejką turnieju.
2. Ostatni dzień zapisów przypada na tydzień przed pierwszą kolejką turnieju.
3. Pierwszeństwo udziału mają drużyny, które startowały w poprzedniej edycji turnieju.
4. Nowe drużyny, które zapisują się do turnieju będą przydzielane do lig bądź grup na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
5. Ligi bądź grupy zawsze liczą po 8 lub 6 drużyn.
6. Jeśli liczba zapisanych drużyn uniemożliwia uformowanie ligi bądź grupy, organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia startu takiej ilości zapisanych drużyn, dopóki uformowanie ligi bądź grupy będzie możliwe.
7. Drużyny, o których mowa w punkcie 7, dostaną zapewnienie i pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji turnieju jeśli te na nią się zapiszą.

Art. 5.  Schemat rozgrywek
1. Drużyny zostaną podzielone na 3 ligi, składające się kolejno:
a) Ekstraliga z 12 zespołów podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn,
b) I Liga z 12 zespołów podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn,
c) II Liga z 8 zespołów.
2. Turniej w rundzie zasadniczej jest rozgrywany na zasadzie meczy każdy z każdym + rewanż.
3. Po rundzie zasadniczej następuje runda finałowa, składająca się z:
a) Półfinałów, finału i meczu o 3 miejsce
b) "Dywizji"
4. Do półfinałów awansują 2 najlepsze zespoły z obu grup. Rozstawienie par następuje według schematu 1A vs 2B oraz 2A vs 1B
5. Do "Dywizji" dostają się wszystkie zespoły, które nie zajęły miejsc 1-2 w swoich grupach.
a) Runda składa się z IV dywizji,
b) zespoły zostają podzielone na pary według zajmowanych kolejno przez się miejsc w rundzie zasadniczej i rozgrywają ze sobą jeden mecz,
c) zwycięzca meczu awansuje do wyższej dywizji, natomiast przegrany spada do niższej dywizji,
d) gospodarzem meczu jest drużyna, która do danej dywizji awansowała, wyjątek stanowi dywizja IV, w której gospodarzem jest drużyna, która w niej została, tj. przegrała mecz będąc już w IV dywizji,
e) runda składa się z 4 kolejek
f) wyniki ostatniej 4 kolejki "Dywizji" decydują o ostatecznych miejscach w turnieju.
6. Analogiczna sytuacja ma miejsce w I lidze
7. Punkty 3-6, tego artykułu, nie znajdują zastosowania w II lidze.
8. Do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje:
a) zwycięzca meczu finałowego w I lidze,
b) zwycięzca II ligi.
9. Do niższej klasy rozgrywkowej spada drużyna, która przegrała mecz w 4 kolejce IV dywizji.

Art. 6.  Nagrody
1. Organizator ma do rozdysponowania 26 tygodni VIPów.
2. Organizator, w czasie nie dłuższym jak jeden tydzień od rozegrania ostatniej kolejki w danej edycji turnieju, wyśle listę nagrodzonych odpowiednim osobom, które rozdadzą wyznaczone przez organizatora nagrody.
3. Podział nagród:
a) Ekstraliga
- I miejsce - 2 miesiące (8 tygodni)
- II miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
- III miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
- zwycięzca dywizji - 2 tygodnie
b) I liga
- I miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
- II miejsce - 2 tygodnie
- zwycięzca dywizji - 1 tydzień
c) II liga
- I miejsce - 1 tydzień

Art. 7.  Postanowienia końcowe
1. Uczestnikom turnieju zakazane jest wysyłanie linków, zażaleń, wniosków o weryfikacje meczu jako 40:0 i otrzymanie ostrzeżenia dla oponenta, w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Wszystkie te kwestie muszą pojawić się w wątku dotyczącym turnieju. W przeciwnym razie będą one ignorowane.
2. Kwestie sporne, nie określone w regulaminie, rozstrzyga organizator wedle własnego uznania.
3. Uczestnicy zobowiązani są zaakceptować i przestrzegać regulaminu rozgrywek.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia i traci ważność wraz z zakończeniem danej edycji turnieju.
Odpowiedz
#2
Liga Szkółkowiczów
Edycja V

---Ekstraliga---
Grupa A
[Obrazek: ba8ed963fbb47ed2.png]
[Obrazek: eb01abe0c06dbc68.png]

Grupa B
[Obrazek: c88dea5daba476fd.png]
[Obrazek: ac62f4b424267d3c.png]


---I Liga---
Grupa A
[Obrazek: cae3b952e8908794.png]
[Obrazek: f608b5012195153f.png]

Grupa B
[Obrazek: 5aad49c691b27d20.png]
[Obrazek: 6f4b464d9f770970.png]


---II Liga---
[Obrazek: c74b76891f9644b4.png]
[Obrazek: bf1e278d359e4218.png]
Odpowiedz
#3
Liga Szkółkowiczów
Edycja V - Lista Startowa

EKSTRALIGA
Grupa A
1. KS ROW RYBNIK -> LINK
2. ARJUMA Golub-Dobrzyn -> LINK
3. DKŻ Unia Dębica -> LINK
4. Kosmopolita GKM -> LINK
5. ŻKS Radlin -> LINK
6. Bombardierzy Leszno -> LINK


Grupa B
1. banditos 1979gkm -> LINK
2. GKŻ Gdańsk -> LINK
3. PKŻ SPARTAKUS Lubań -> LINK
4. Budowlani Rybnik -> LINK
5. Drapiezniki z Kraka -> LINK
6. GKM Grudziądz -> LINK



I LIGA
Grupa A
1. ASTECK Zielona Góra -> LINK
2. GKM 1979 -> LINK
3. RKS Górnik Rybnik -> LINK
4. Czechówka Lublin -> LINK
5. Gryf Szczecin -> LINK
6. Husaria BERG Rzeszów -> LINK


Grupa B
1. GKM Stockholm -> LINK
2. Siekacze Gniezno -> LINK
3. Drużyna -> LINK
4. GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER -> LINK
5. Grom -> LINK
6. WIKTORIA TORUŃ -> LINK



II LIGA
1. Grupa Azoty Huragan Tarnów -> LINK
2. Gryfy Skórka -> LINK
3. RAM Stal VanPur Rzeszów -> LINK
4. Przypałki Piotrałki -> LINK
5. Young Boys Stockholm -> LINK
6. ŻTS Waldi Bydgoszcz -> LINK
7. Spójnia Białe Błota -> LINK
8. Falubaz Bournemouth -> LINK



Rezerwowi
R1. SDD Toruń -> LINK
Odpowiedz
#4
Liga Szkółkowiczów
Edycja V - Linki do meczy

EKSTRALIGA
Grupa A
1.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3131
1.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3168
1.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3154

2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3134
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3169
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3155

3.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3156
3.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3257
3.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3132

4.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3256
4.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3201
4.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3187

5.1
5.2
5.3

Grupa B
1.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3145
1.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3178
1.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3165

2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3167
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3174
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3225

3.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3221
3.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3164
3.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3210

4.1
4.2
4.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3220

5.1
5.2
5.3


I LIGA
Grupa A
1.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3166
1.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3141
1.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3133

2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3144
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3188
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3217

3.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3242
3.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3135
3.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3222

4.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3244
4.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3230
4.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3224

5.1
5.2
5.3

Grupa B
1.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3142
1.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3139
1.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3138

2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3143
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3136
2.3 Brak meczu i info

3.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3182
3.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3137
3.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3140

4.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3186
4.2
4.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3228

5.1
5.2
5.3


II LIGA
1.1 w.o na korzyść Gryfy Skórka
1.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3146
1.3 w.o na korzyść Young Boys Stockholm
1.4 w.o na korzyść Spójnia Białe Błota

2.1 w.o na korzyść Spójnia Białe Błota
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3152
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3170
2.4 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3151

3.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3157
3.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3163
3.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3149
3.4 w.o na korzyść Przypałki Piotrałki

4.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3203
4.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3219
4.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3200
4.4 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3259

5.1
5.2
5.3
5.4
Odpowiedz
#5
Post Informacyjny

1.
Odpowiedzialnym za V Edycję Ligi Szkółkowiczów jest Mr. Zuma. Wszelkie pytania, informacje, prośby itp. prosimy kierować bezpośrednio do niego!

2.
Drużyna SDD Toruń jest drużyną rezerwową. Oznacza to, że w przypadku zdyskwalifikowania jednej z ekip biorących udział w danej edycji Ligi Szkółkowiczów, wskoczy ona w miejsce ów zdyskwalifikowanej. Ponad to przy zapisach do VI Edycji turnieju będzie ona miała pierwszeństwo udziału.
Odpowiedz
#6
Terminarz gotowy, można zakładać mecze!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!
Odpowiedz
#7
II liga
5. kolejka

Spójnia Białe Błota - RAM Stal VanPur Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3231
Odpowiedz
#8
Ekstraliga Gr A
4 kolejka
Unia Dębica - Radlin
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3201
5 kolejka
Radlin - Golub Dobrzyń
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3247
Odpowiedz
#9
I liga grupa B
5 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3237
Odpowiedz
#10
EKSTRALIGA
GR.A
4 kolejka
KS ROW RYBNIK vs. Kosmopolita GKM
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3256
5 kolejka
DKŻ Unia Dębica vs. KS ROW RYBNIK
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3253
Odpowiedz
#11
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-3285 Drużyna Grom
Odpowiedz
#12
Aktualizacja po 3 kolejce
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Medaliści Ligi Szkółkowiczów Arkadiusz 1 460 2019-04-25, 10:07:21
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości