Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*TRWA* Liga Rezerw - EDYCJA VII
#1
REGULAMIN
Ligi Rezerw

Art. 1. Informacje ogólne
1. Organizatorami turnieju są:
    - Arkadiusz
    - Mr. Zuma
2. Turniej przeznaczony jest dla juniorów oraz maksymalnie dwóch zawodników, którzy nie ukończyli 24 roku życia.
3. Udział może wziąć każda drużyna bez względu na ligę w jakiej się znajduje.

Art. 2. Przebieg turnieju
1. Spotkania w ramach Ligi Rezerw są rozgrywane na zasadzie sparingu w każdy poniedziałek.
2. Organizator umożliwia możliwość rozegrania meczu w innym terminie po wcześniejszym jego poinformowaniu o tym fakcie.
3. Punktacja turnieju:
   - Zwycięstwo - 2 punkty
   - Remis - 1 punkt
   - Porażka - 0 punktów
   - Bonus - 1 punkt
   - Ostrzeżenie - 0 punktów
4. Każdy uczestnik zobowiązany jest to wstawienia bezpośredniego linku do spotkania w wątku dotyczącym turnieju.
5. Mecz powinien być założony najpóźniej na 3 dni poprzedzające daną kolejkę, tj. piątek. Jeśli do tego czasu mecz nie zostanie założony będą kary w formie ostrzeżeń, o których mówi art. 3 regulaminu.
6. Dopiero po dniu, określonym w punkcie 5, można zakładać inny, nieturniejowy mecz pod warunkiem, że o działaniu tym został poinformowany organizator.

Art. 3. Ostrzeżenia
1. Uczestnik turnieju, w trakcie jego trwania, za określone w regulaminie zachowania może dostać od organizatorów ostrzeżenie. Otrzymanie 3 ostrzeżeń, w czasie trwania całego turnieju - niezależnie od jego fazy, powoduje wykluczenie uczestnika z turnieju.
2. Wykluczenie uczestnika z danej edycji turnieju nie powoduje zakazu wystartowania w kolejnej.
3. Jeśli drużyna, która została zdyskwalifikowana z danej edycji Ligi Rezerw, zostanie ponownie zdyskwalifikowana w kolejnej do której się zapisze, dostanie zakaz startu w jednej edycji Ligi Rezerw.
4. Drużyna, która została zdyskwalifikowana w danej edycji turnieju, niezależnie od ligi, gdy ponownie się zapisze zacznie rozgrywki od najniższej klasy rozgrywkowej.
5. Ostrzeżenia można dostać gdy:
a) mecz nie doszedł do skutku z winy zarówno gospodarza jak i gościa - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
b) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę, lecz druga nie poinformowała organizatorów o tym fakcie - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
c) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę a druga poinformowała o tym organizatorów - wynik spotkania weryfikowany jako 40:0 na korzyść drugiej strony, ostrzeżenie otrzymuje pierwsza strona.
d) mecz nie został założony w terminie określonym w art. 2 pkt. 5 - obustronne ostrzeżenie, jeśli żaden z graczy nie podał przyczyny, jednostronne w przypadku gdy któraś ze stron poinformowała o tym na forum.
6. Organizator zastrzega, że w przypadku sytuacji określonej w artykule 3 punkt 3 podpunkt b, nie przyjmuje do wiadomości zażaleń opartych na uznaniu iż skoro oponent ma zajęty termin to wynik meczu automatycznie będzie weryfikowany jako 40:0. Każdy uczestnik zobowiązany jest o takim fakcie poinformować organizatorów.

Art. 4. Nieregulaminowy skład
1. Zgodnie z art. 1 pkt. 2 regulaminu w składzie drużyny może się znaleźć każdy junior i maksymalnie dwóch seniorów, którzy nie ukończyli 24 roku życia.
2. Jeśli w składzie:
a) znajdzie się zawodnik w wieku 24 bądź starszy - jego dorobek punktowy zostanie odjęty i dodany do zdobyczy punktowych przeciwnika
b) znajdzie się trzech lub więcej seniorów - dorobek punktowy najlepszego, z tej trójki itd., zawodnika zostanie odjęty i dodany do zdobyczy punktowych przeciwnika

Art. 5. Zapisy
1. Organizator zobowiązuje się do ogłoszenia zapisów przynajmniej miesiąc przed planowaną pierwszą kolejką turnieju.
2. Ostatni dzień zapisów przypada na tydzień przed pierwszą kolejką turnieju.
3. Pierwszeństwo udziału mają drużyny, które startowały w poprzedniej edycji turnieju.
4. Nowe drużyny, które zapisują się do turnieju będą przydzielane do lig bądź grup na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
5. Zgodnie z art. 3 pkt 3, drużyna, która została zdyskwalifikowana w dwóch edycjach turnieju, które nie musiały być zaraz po sobie, ma zakaz udziału w następnej edycji turnieju.
6. Ligi bądź grupy zawsze liczą po 8 lub 6 drużyn.
7. Jeśli liczba zapisanych drużyn uniemożliwia uformowanie ligi bądź grupy, organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia startu takiej ilości zapisanych drużyn, dopóki uformowanie ligi bądź grupy będzie możliwe.
8. Drużyny, o których mowa w punkcie 7, dostaną zapewnienie i pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji turnieju jeśli te na nią się zapiszą.

Art. 6. Schemat rozgrywek
1. Schemat rozgrywek jest taki jak w poprzednich edycjach.
Ekstraliga 1 liga 2 liga:
-Runda zasadnicza każdy z każdym czyli lacznie 10 kolejek.
-play off: po 3 najlepsze druzyny z każdej grupy stworzą grupe mistrzowska.
-trzy pozostale druzyny stworzą grupe o utrzymanie.
Nowe grupy to tez 10 kolejek. Wiec lacznie każdy jedzie 20 spotkan.
Runda Finałowa:
O mistrzostwo i utrzymanie każdy z każdym czyli 10 kolejek.
Dwie najsłabsze druzyny spadają lige nizej a dwie najlepsze awansuje.
Punkty z rundy zasadniczej tradycyjnie zostają podzielone na pol i z takim dorobkiem druzyna zaczyna runde finałową.
W przypadku pojawienia się połówki (np. 9,5) punkty sa zawyżane do góry.

Art. 7. Nagrody
1. Organizator posiada pulę nagród o wysokości 40 tygodni VIPów do rozdysponowania we wszystkich gałęziach szeroko rozumianego turnieju Ligi Rezerw.
2. Podział nagród za Ligę Rezerw w edycji VII:
a) Ekstraliga:
- 1 miejsce - 5 tygodni
- 2 miejsce - 4 tygodnie
- 3 miejsce - 4 tygodnie
b) I Liga:
- 1 miejsce - 3 tygodnie
- 2 miejsce - 2 tygodnie
- 3 miejsce - 2 tygodnie
c) II Liga:
- 1 miejsce - 2 tygodnie
- 2 miejsce - 2 tygodnie
- 3 miejsce - 2 tygodnie

Art. 8. Postanowienia końcowe
1. Uczestnikom turnieju zakazane jest wysyłanie linków, zażaleń, wniosków o weryfikacje meczu jako 40:0 i otrzymanie ostrzeżenia dla oponenta, w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Wszystkie te kwestie muszą pojawić się w wątku dotyczącym turnieju. W przeciwnym razie będą one ignorowane.
2. Kwestie sporne, nie określone w regulaminie, rozstrzyga organizator wedle własnego uznania.
3. Uczestnicy zobowiązani są zaakceptować i przestrzegać regulaminu rozgrywek.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia i traci ważność wraz z zakończeniem danej edycji turnieju.
Odpowiedz
#2
Liga Rezerw
Edycja VII

---Ekstraliga---
Grupa A
[Obrazek: 2f7d48e1ef938e75.png]
[Obrazek: 6d327f5eb0d7e362.png]

Grupa B
[Obrazek: 68dc28681e5563b2.png]
[Obrazek: 72ac62fc425f42e2.png]
Odpowiedz
#3
Liga Rezerw
Edycja VII

---I liga---
Grupa A
[Obrazek: ccb85677c53dc530.png]
[Obrazek: caa0ac5360dde584.png]

Grupa B
[Obrazek: 8eeac925a6499d1f.png]
[Obrazek: 6175bdda74cdf9b4.png]
Odpowiedz
#4
Liga Rezerw
Edycja VII

---II liga---
Grupa A
[Obrazek: 36b12cdc3eaa0593.png]
[Obrazek: ed8e96af1f032e7a.png]

Grupa B
[Obrazek: aacfd0f71e3f7d33.png]
[Obrazek: 4b87a6800ba8afac.png]
Odpowiedz
#5
Liga Rezerw
EDYCJA VII - Lista Startowa

Lista startowa:
1. ARJUMA Golub-Dobrzyn-> Link POTWIERDZONY
2. Tarnowskie Jaskółki-> Link POTWIERDZONY
3. Werewolves SG-> Link POTWIERDZONY
4. RAM Stal VanPur Rzeszów-> Link POTWIERDZONY
5. Apator Podgórz Toruń-> Link POTWIERDZONY
6. GKM 1979-> Link POTWIERDZONY
7. GKM Grudziądz-> Link POTWIERDZONY
8. KS TATRA TORONTO -> Link POTWIERDZONY
9. Husaria BERG Rzeszów -> Link POTWIERDZONY
10. Drużyna -> Link POTWIERDZONY
11. ŻKS Radlin -> Link POTWIERDZONY
12. Mark Loram Speedway team -> Link POTWIERDZONY
13. ASTECK Zielona Góra -> Link POTWIERDZONY
14. Club Red Rabbit -> Link POTWIERDZONY
15. Ahtung SC -> Link POTWIERDZONY
16. Siekacze Gniezno -> Link POTWIERDZONY
17. Bombardierzy Leszno -> Link POTWIERDZONY
18. Gryfy Skórka -> Link POTWIERDZONY
19. Wyczerpy Hej Południe -> Link POTWIERDZONY
20. GKM Stockholm -> Link POTWIERDZONY
21. Speed Fordon -> Link POTWIERDZONY
22. TARZAN'S TEAM TARNÓW -> Link POTWIERDZONY
23. ZKS Huragan Tarnów -> Link POTWIERDZONY
24. Świry Tarnów -> Link POTWIERDZONY
25. DKŻ Unia Dębica -> Link POTWIERDZONY
26. Wicher Solec Kujawski -> Link POTWIERDZONY
27. WIKTORIA TORUŃ -> Link POTWIERDZONY
28. PKŻ SPARTAKUS Lubań -> Link POTWIERDZONY
29. Kosmopolita GKM -> Link POTWIERDZONY
30. KŻ Orzeł Łódź -> Link POTWIERDZONY
31. KS Wieliczka -> Link POTWIERDZONY
32. BULSI LESZNO -> Link POTWIERDZONY

Nowe drużyny:
1. STAL GORZOW-> Link NOWY
2. Byki Unia Leszno -> Link NOWY
3. GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER -> Link POTWIERDZONY
4. Polonia Osielsko -> Link POTWIERDZONY


Liczba aktualnie zapisanych drużyn: 36
Odpowiedz
#6
Liga Rezerw
Edycja VII - Linki do meczy

Ekstraliga
Grupa "A"


6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-639422
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-639019
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-638888

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3

Grupa "B"

6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-638552
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-638503
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-638909

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3

1 Liga
Grupa "A"


6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-639029
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-638527
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-638509

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3

Grupa "B"

6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-639344
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-639297
6.3 w.o na korzyść DKŻ Unia Dębica

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3



2 Liga
Grupa "A"


6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-639020
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-638753
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-639278

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3

Grupa "B"

6.1 w.o na korzyść Stal Gorzów
6.2 w.o na korzyść Tarnowskie Jaskółki
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-639466

7.1
7.2
7.3

8.1
8.2
8.3

9.1
9.2
9.3

10.1
10.2
10.3
Odpowiedz
#7
Post Informacyjny

1.
Odpowiedzialnym za VII Edycję Ligi Rezerw jest Arkadiusz. Wszelkie pytania, informacje, prośby itp. prosimy kierować bezpośrednio do niego!
Odpowiedz
#8
Ekstraliga, Grupa "A"

17.3
RAM Stal VanPur Rzeszów - Husaria BERG Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,live-638913
Odpowiedz
#9
2 Liga
gr. A
16.1 - http://www.speedway-world.pl/i,live-639020
17.3 - http://www.speedway-world.pl/i,live-638961
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#10
Ekstraliga, Grupa "A"

18.1
RAM Stal VanPur Rzeszów - ASTECK Zielona Góra
http://www.speedway-world.pl/i,live-639354

19.3
Apator Podgórz Toruń - RAM Stal VanPur Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,live-639671
Odpowiedz
#11
Aktualizacja po 16 kolejce.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "ZAPISY" Liga Rezerw Edycja VIII Arkadiusz 14 108 2019-10-15, 23:36:24
Ostatni post: kropek81
  *TRWA* Mistrzostwa Par Ligi Rezerw - EDYCJA 5 Arkadiusz 3 2,604 2019-10-14, 20:09:09
Ostatni post: Arkadiusz
  *ZAPISY* Indywidualne Mistrzostwa Rezerw - EDYCJA II Mr. Zuma 14 203 2019-10-11, 17:17:36
Ostatni post: Arkadiusz
  *PRZED PODSUMOWANIEM* Indywidualne Mistrzostwa Rezerw - EDYCJA I Mr. Zuma 6 2,549 2019-09-19, 10:23:16
Ostatni post: ROBOOPEL
  Medaliści Ligi Rezerw Mr. Zuma 2 2,012 2019-06-27, 18:10:11
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości