Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XV edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115758
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115781
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115849


Grupa B
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115673
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115941
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115815


Grupa C
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115677
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115764
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115926


Półfinały

Grupa D
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116562
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116727
29.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116909


Grupa E
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116506
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116648
29.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116821


Finały

06.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117147
13.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117214
20.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117145
27.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117146
03.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117938
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
02. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
03. Ivan Verratti (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82802
04. Bolesław Terlega (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
05. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
06. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82722
07. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
08. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
09. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
10. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http:www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
11. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
12. Sergiusz Puzanov (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82861
13. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
14. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276

Grupa B:
01. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
02. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
03. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
04. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
05. Pēteris Vāsulis (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82803
06. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
07. Jiri Rużiczka (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83298
08. Conny Revahl (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
09. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
10. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
11. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
12. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
13. Tero Niemi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85785

Grupa C:
01. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
03. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
04. Lucjan Gierchatowski (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83422
05. Tomasz Kiełbasa (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82630
06. Arvid Raita (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
07. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
08. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
09. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
10. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
11. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
12. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
13. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 18A.jpg]
[Obrazek: 18B.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
02. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
03. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
04. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
05. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
06. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
07. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
08. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
09. Pēteris Vāsulis (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82803
10. Conny Revahl (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
11. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
12. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
13. Arvid Raita (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
14. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
15. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
16. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872

R1. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82722
R2. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790

Grupa E:
01. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
02. Ivan Verratti (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82802
03. Bolesław Terlega (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
04. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
05. Sergiusz Puzanov (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82861
06. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
07. Jiri Rużiczka (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83298
08. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
09. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
10. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
11. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
12. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
13. Lucjan Gierchatowski (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83422
14. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
15. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
16. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303

R1. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
R2. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
#6
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 18D.jpg]
[Obrazek: 18E.jpg]
#7
Lista finalistów:

01. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
02. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
03. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
04. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
05. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
06. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
07. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
08. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
09. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
10. Ivan Verratti (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82802
11. Sergiusz Puzanov (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82861
12. Jiri Rużiczka (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83298
13. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
14. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
15. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
16. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303

R1. Conny Revahl (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
R2. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
#8
Wyniki końcowe fazy finałowej:

[Obrazek: u18.jpg]

Gratulacje dla medalistów oraz podziękowania za udział dla wszystkich uczestników.
Informacja o nagrodach przekazana zostanie do Henia zbiorczo po zakończeniu Pucharu Juniorów.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVI edycja wojtas_gkm 23 450 2019-08-27, 08:48:06
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XV edycja wojtas_gkm 21 1,027 2019-05-13, 22:24:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XIV edycja wojtas_gkm 8 1,372 2019-04-23, 15:58:41
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XIV edycja wojtas_gkm 22 1,510 2019-01-28, 10:22:57
Ostatni post: kropek81
  U18 Srebrny Kask - XIII edycja wojtas_gkm 8 1,822 2019-01-07, 12:37:49
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości