Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XV edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115679
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115882
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115774


Grupa B
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115693
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115805
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115819


Grupa C
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115676
25.05
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115934

Grupa D
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115712
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115848
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116099


Półfinały

Grupa E
15.06
22.06
29.06

Grupa F
15.06
22.06
29.06

Finały

06.07
13.07
20.07
27.07
03.08
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
02. Szymon Pepryk (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81101
03. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
04. Jim Nelson (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
05. Wacław Narodowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81099
06. Lasse Bjerre (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81176
07. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
08. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
09. Nick Johaung (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82214
10. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
11. Andea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
12. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
13. Andrzej Slinko (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81599
14. Knut Puettner (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81168

Grupa B:
01. Roberts Muižnieks (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81632
02. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
03. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
04. Kenni Dansgaard (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81172
05. Maciej Ochalski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81128
06. Witold Rabura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81319
07. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
08. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
09. Mariusz Kachel (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81113
10. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
11. Mirosław Pućka (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81130
12. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
13. Przemysław Gromotka (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82197

Grupa C:
01. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
02. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
03. Haakan Lantz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81084
04. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
05. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
06. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
07. Renārs Petrovs (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81082
08. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
09. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
10. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
11. Borys Jagaciński (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
12. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
13. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118

Grupa D:
01. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
02. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
03. Antti Tiilikainen (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163
04. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
05. Ķasts Viduskalns (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82233
06. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
07. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
08. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
09. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
10. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
11. Chick Salmon (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
12. Tobias Renberg (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82238
13. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 19a.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19c.jpg]
[Obrazek: 19d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa E:
01. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
02. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
03. Wacław Narodowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81099
04. Andea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
05. Przemysław Gromotka (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82197
06. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
07. Witold Rabura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81319
08. Maciej Ochalski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81128
09. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
10. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
11. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
12. Renārs Petrovs (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81082
13. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
14. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
15. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
16. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104

R1. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
R2. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102

Grupa F:
01. Jim Nelson (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
02. Lasse Bjerre (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81176
03. Nick Johaung (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82214
04. Knut Puettner (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81168
05. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
06. Kenni Dansgaard (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81172
07. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
08. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
09. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
10. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
11. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
12. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
13. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
14. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
15. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
16. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849

R1. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
R2. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
[Obrazek: UUUU.jpg]
Odpowiedz
#7
jakiś błąd w rozpisce - są grupy D i E, a listy zawodników E i F
założyłem półfinał 2/3 z nazwą E ale teraz nie wiem których zawodników zapraszać
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#8
grupa E
polfinal #1
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116525

Wacław Narodowski zajety
Odpowiedz
#9
Przepraszam mój błąd, Ci którzy są wpisani jako organizatorzy U19E zakładają bez zmian, Ci którzy są wpisani jako U19D, proszę o zaproszenia dla zawodników z grupy F.
W wolnej chwili przy kompie postaram się zmienić na rozpiskę by nie mylilo nikogo, ale jestem na urlopie z ograniczonym dostępem do netu.
Odpowiedz
#10
gr. F 1 półfinał
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116502
Odpowiedz
#11
gr.E 2 półfinał

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116507
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#12
Grupa F - 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116641
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości