Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i płfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115678
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115818
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115776


Grupa B
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115682
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115753
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115860


Półfinały

Grupa C
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116552
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116615
29.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116579


Grupa D
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116505
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116605

29.06

Finały

06.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117149
13.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117154
20.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117371
27.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117553
03.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117135
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Marek Dziembowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79034
02. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
03. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
04. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
05. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
06. Filip Bryc (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
07. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
08. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
09. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
10. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
11. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
12. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
13. Artur Kuśmierz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849
14. Albert Burdynowski (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79647
15. Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053
16. Hans-Joachim Claus (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79051

Grupa B:
01. David Krejczi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79266
02. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
03. David Tappin (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79122
04. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
05. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
06. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
07. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
08. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
09. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
10. Marcin Maszewski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
11. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
12. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
13. Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
14. Jakub Podniesiński (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79083
15. Stephen Peek (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
16. Zbigniew Śmiłek (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79205

Awans do półfinałów uzyskają wszyscy Uśmiech
#4
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 20a.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa C:
01. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
02. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
03. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
04. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
05. Marek Dziembowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79034
06. Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053
07. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
08. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
09. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
10. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
11. Jakub Podniesiński (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79083
12. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
13. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
14. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
15. Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
16. David Krejczi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79266

Grupa D:
01. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
02. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
03. Filip Bryc (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
04. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
05. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
06. Artur Kuśmierz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849
07. Albert Burdynowski (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79647
08. Hans-Joachim Claus (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79051
09. David Tappin (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79122
10. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
11. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
12. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
13. Marcin Maszewski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
14. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
15. Stephen Peek (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
16. Zbigniew Śmiłek (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79205

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
#6
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 20c.jpg]
[Obrazek: 20d.jpg]
#7
Lista finalistów:

01. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
02. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
03. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
04. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
05. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
06. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
07. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
08. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
09. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
10. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
11. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
12. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
13. Hans-Joachim Claus (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79051
14. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
15. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
16. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652

R1. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
R2. Filip Bryc (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
#8
Wyniki końcowe fazy finałowej:

[Obrazek: u20.jpg]

Gratulacje dla medalistów oraz podziękowania za udział dla wszystkich uczestników.
Informacja o nagrodach przekazana zostanie do Henia zbiorczo po zakończeniu Pucharu Juniorów.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIII edycja wojtas_gkm 23 448 2019-08-27, 08:54:11
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XII edycja wojtas_gkm 22 1,069 2019-05-13, 22:47:00
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XI edycja wojtas_gkm 8 1,323 2019-04-23, 15:58:50
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XI edycja wojtas_gkm 18 1,143 2019-01-28, 10:28:17
Ostatni post: kropek81
  U20 Złoty Kask - X edycja wojtas_gkm 8 1,602 2019-01-07, 12:40:22
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości