Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
02. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
03. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
04. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
05. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
06. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
07. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
08. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
09. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
10. Damon Kirton (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
11. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
12. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
13. Karol Gęsior (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
14. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
15. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
16. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
Odpowiedz
#3
Tomasz Chlebos (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#4
Ahtung SC
1. Zdzisław Jaworek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
Odpowiedz
#5
ZKS Huragan Tarnów

Krister Barfoed - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
Mirosław Zychalak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210

Zgłaszam chęć organizacji.
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#6
Świry Tarnów

Krystian Furmaniewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#7
Bradley Pickard -----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
Witold Jaruszek -----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
Odpowiedz
#8
STAL GORZOW
1.ROBERT PAJAKIEWICZ -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
2.SYLWESTER DEMSKI -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
Odpowiedz
#9
ŻKS Radlin
Damon Kirton (87116) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
Odpowiedz
#10
RAM Stal VanPur Rzeszów:

Milton Temple
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122

Franco Bodogai
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
Odpowiedz
#11
Club Red Rabbit
1. Karol Gęsior --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
Odpowiedz
#12
Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
Odpowiedz
#13
ROW

Rafał Szwerc http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
Bogusław Rzeźnikowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169

Organizacja w wszystkich kategoriach wiekowych
Odpowiedz
#14
ZAPISANI

Raptem 16 zawodników? Zaczynamy od razu od finału? Uśmiech
Odpowiedz
#15
Tarzan's Team Tarnów

Jens Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja wojtas_gkm 7 824 2019-08-08, 15:08:52
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości