Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVI edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
02. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
03. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
04. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
05. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
06. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
07. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
08. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
09. Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
10. Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962
11. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
12. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
13. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
14. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
15. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
16. Hudson Macrossan (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85874
17. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
18. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
19. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
20. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
21. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
22. Rodney Wilkinson (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86909
23. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
24. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
25. Tomasso Bettetini (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85854
26. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
27. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
28. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
29. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
30. Albert Kościeniewicz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
31. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
32. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
33. Andrzej Górbiel (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
34. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
35. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
36. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
37. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
38. Jerzy Ralicki (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85964
39. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
40. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
41. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
42. Radim Benda (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85863
43. Sauli Nyyssönen (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87108
44. Jonatan Väätäinen (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86425
45. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
46. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
47. Krystian Kisielewicz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
Odpowiedz
#3
1. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
2. Lewis Mayhew (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812

Oczywiście mogę pomóc w organizacji zawodów
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#4
Eryk Durlach (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962

zgłaszam również chęć organizacji turnieju U17
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#5
ZKS Huragan Tarnów

Emil Poskotin - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
Ludis Svarpstons - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#6
Świry Tarnów

Thomas Hunt - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
Joel Lennartsson - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#7
PIECHRybnik
Janos Lovrencsics http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
Hudson Macrossan http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85874
Odpowiedz
#8
Mirosław Madowicz ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
Borys Bartelke -----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
Odpowiedz
#9
Peter Nahlin - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
Erkki Perala - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
Cohen Lapsley - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904

Wszyscy ARJUMA Golub-Dobrzyń
Odpowiedz
#10
Speedway Hunters:

Rodney Wilkinson --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86909

Zgłaszam się do organizacji rund U-17, U-20 oraz U-21.
Odpowiedz
#11
ŻKS Radlin
Aarne Salminen (85855) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
Machiaveli Linzalone (85822) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
Odpowiedz
#12
RAM Stal VanPur Rzeszów

Tomasso Bettetini
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85854

Merle Hammer
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797

Rasmus Jorgensen
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861

Wiktor Sachkov
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902

Alan Lochman
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
Odpowiedz
#13
Club Red Rabbit
1. Albert Kościeniewicz --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
2. Eryk Kobryń --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
3. Sergiusz Dolgov --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
4. Andrzej Górbiel --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
Odpowiedz
#14
John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
Jerzy Ralicki (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85964
Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
Odpowiedz
#15
Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U17 Brązowy Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 1,926 2019-08-08, 15:09:16
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości