Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVI edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
03. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
04. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
05. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
06. Claes Falk (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84325
07. Zygmunt Miłoński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85044
08. Jan Statkun (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85459
09. Onni Somervuori (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84404
10. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
11. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
12. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
13. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
14. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
15. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
16. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
17. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
18. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
19. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
20. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
21 .Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
22. Carl Speiser (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
23. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
24. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
25. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
26. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
27. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
28. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
29. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
30. Csaba Tihanyi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85864
31. Mads Falk (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87101
32. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
33. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
34. Otso Määttä (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85364
35. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
36. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
Odpowiedz
#3
1. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#4
Claes Falk (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84325
Zygmunt Miłoński (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85044
Jan Statkun (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85459
Onni Somervuori (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84404

zgłaszam również chęć organizacji turnieju U18
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#5
Ahtung SC
1. Franco Mattioli --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
2. Isaac Hedley --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
Odpowiedz
#6
ZKS Huragan Tarnów

Kenneth Kanne - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#7
Świry Tarnów

Andris Bumanis - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#8
PIECHRybnik
Jofe Dixon http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
Albert Mortlock http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
Cyriak Belikov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
Odpowiedz
#9
Eetu Multala ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
Lukas Rilke ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
Odpowiedz
#10
Leins Emerson - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
Ivo Hoffmann - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414

Obaj ARJUMA Golub-Dobrzyń
Odpowiedz
#11
STAL GORZOW
1.SCOTT IFILL -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
2.CARL SPEISER-http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
Odpowiedz
#12
ŻKS Radlin
Walter Wilkinson (84363) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
Skov Leander (84279) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
Odpowiedz
#13
Speed Car - MOTOR Lublin
Steve Young - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
Odpowiedz
#14
Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
Odpowiedz
#15
Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U18 Srebrny Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 956 2019-08-08, 15:10:17
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości