Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVI edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 19-latków bez ograniczeń ilościowych. 


3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
05. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
06. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
07. Arvid Raita (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
08. Zoltan Somfay (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
09. Rugacs Gaspar (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
10. Seweryn Drzęźla (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82899
11. Victor Hackworth (Ahtung SC ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
12. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
13. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
14. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
15. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
16. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
17. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
18. Bolesław Terlega (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
19. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
20. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
21. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
22. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
23. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
24. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
25. Conny Revahl (Club Red Rabbit ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
26. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
27. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
28. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
29. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
30. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
31. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
32. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
33. Tero Niemi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85785
34. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
35. Pēteris Vāsulis (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82803
36. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
37. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
38. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
39. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
Odpowiedz
#3
1. Boriss Karde (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
2. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#4
Arvid Raita (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
Zoltan Somfay (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
Rugacs Gaspar (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
Seweryn Drzęźla (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82899

zgłaszam również chęć organizacji turnieju U19
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#5
Ahtung SC
1. Victor Hackworth --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
Odpowiedz
#6
ZKS Huragan Tarnów

Sven Mortensen - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
Christian Macrossan - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
Roland Gaspar - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#7
Świry Tarnów

Klavs Riekstins - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
Kalervo Virta - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
Imre Veres - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#8
PIECHRybnik
Bolesław Terlega http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
Karol Foltyna http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
Jan Heppner http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
Fabian Mardyło http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
Odpowiedz
#9
Kai Laukkanen -----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
Odpowiedz
#10
STAL GORZOW
GRZEGORZ WADACH - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
Odpowiedz
#11
ŻKS Radlin
Noah Oldbury (82842) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
Odpowiedz
#12
Club Red Rabbit
1. Conny Revahl --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
Odpowiedz
#13
Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
Odpowiedz
#14
Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
Odpowiedz
#15
1. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
2. Tero Niemi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85785
3. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276

+ ORGANIZACJA ZAWODÓW
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XV edycja wojtas_gkm 7 735 2019-08-08, 15:10:32
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości